APPLYBAU //
YATAY GEÇİŞ BURS BAŞVURU YAP

Bu başvuru alanı Kurumlar Arası Yatay Geçiş Burs Başvuruları içindir. Resmi yatay geçiş başvurunuzu burs başvurusuna ek olarak üniversitemiz öğrenci işlerine 23 – 24 Şubat 2021 tarihleri arasında online olarak https://st.bau.edu.tr/sap/bc/ui5_ui5/sap/zsm_und_out_app/index.html?sap-language=TR&sap-client=100 linkinden başvuru yapmanız gerekir. Kurumlar Arası Yatay Geçiş Burs başvurusu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

captcha
Bu başvuru ekranı kurumlararası yatay geçişle Bahçeşehir Üniversitesine geçecek aday öğrencilerin burs başvuru ekranıdır. Resmi bir başvuru değildir. Resmi başvurular online olarak https://st.bau.edu.tr/sap/bc/ui5_ui5/sap/zsm_und_out_app/index.html?sap-language=TR linkinden yapabilirsiniz. Elden başvuru alınmayacaktır.
Bu bölüm daha önce kayıt oluşturmamış adayların ilk kaydını sağlamaktadır. Bir defa kullanıcı oluşturmuş adaylar yeniden kullanıcı oluşturamazlar. TCKN ve AD-SOYAD bilgisi kontrolü ile sadece tek bir kayıt oluşturma hakkınız bulunmaktadır.


ApplyBAU 2020-2021

Türkiye’nin ilk ve en yeni üniversite kabul modeli olarak birçok öğrenciye üniversitede istediği bölümde okuma şansı tanıyan ApplyBAU, 8. yılında da gençleri hayallerine kavuşturuyor!

/ bahcesehiruniversity
@applybau
@apply_bau
/ bahcesehiruniversity
/ bahcesehir-university
ApplyBAU'ya Sor