Öğrenci Gözünden ApplyBAU

img
Zeynep Kaptan
Sinema ve Televizyon
Hayatımın uzun bir süresi boyunca kayıptım. Ne istediğimi, onu nasıl arayacağımı ve daha nicesini bilemez haldeydim. Bu arayış yolunda kayıpken aniden karşıma sinema çıktı. Tabii, her zaman sinema vardı fakat bu sefer farklıydı. Sadece izlemek değil aksine bu sektörün, bu işin içinde olmak için can atıyordum. Kendimden tamamen emin olduğumda kendimi daha da geliştirmek için adımlar attım: kamplara katıldım, dersler aldım, film analizleri yaptım ve daha fazlası. Hala da daha fazlasını istiyorum ve bunun için de çabalıyorum. ApplyBAU sistemi sayesinde bu çabam takdirsiz kalmadı ve Bahçeşehir Üniversitesinde %100 burs ile okuma hakkını kazandım.

ApplyBAU sayesinde sırf üniversite sınavında yaptığım doğru ve yanlışlar değil yeteneğim, azmim ve performansım da değerlendirildi. Kendimi böyle bir bölüme adamaya hazırlanırken ApplyBAU sisteminin bende bu ışığı görmesi beni daha da heyecanlandırdı ve şu anda da bölümüme sımsıkı ellerle sarılıyorum! Her şey için teşekkürler ApplyBAU.


ApplyBAU 2023-2024

Türkiye’nin ilk ve en yeni üniversite kabul modeli olarak birçok öğrenciye üniversitede istediği bölümde okuma şansı tanıyan ApplyBAU, 10. yılında da gençleri hayallerine kavuşturuyor!

/ bahcesehiruniversity
@applybau
@apply_bau
/ bahcesehiruniversity
/ bahcesehir-university