Öğrenci Gözünden ApplyBAU

img
Tolga Morkan
Pilotaj
ApplyBAU ile kötü geçen bir deneme sınavından sonra internette dolaşırken karşılaştım. Bir üniversiteye girmenin tek yolunun YKS sınavı olmadığını görünce hemen başvurmak için hazırlıklara başladım. Başvurudaki soruları cevaplarken kendimi daha iyi tanıdım ve istediğim bölümün pilotaj olduğundan bir kere daha emin oldum. Bursumun açıklanmasından sonra aylardır üstümde olan sınav stresinden eser kalmamıştı, daha sınava girmeden hayalimdeki bölümü kazanmıştım.
Ülkemizde yaklaşık 2 milyon kişinin MF, TM, TS ve Dil olarak kişisel yeteneklerine ve projelerine bakılmaksızın sığ bir şekilde ayrılmasının bir alternatifi olan ApplyBAU size bilgi, birikim ve yeteneklerinizi göze alarak burs veriyor. Yurtdışında birçok üniversitede uygulanan bu sistem umarım gelecekte Türkiye’de de yaygın bir kabul yöntemi olur. Hayallerine ulaşmak isteyen, aklında bir projesi olup kimseye bahsetmemiş olan arkadaşlarım kesinlikle pes etmeyin, hayallerinize göz yummayın.


ApplyBAU 2023-2024

Türkiye’nin ilk ve en yeni üniversite kabul modeli olarak birçok öğrenciye üniversitede istediği bölümde okuma şansı tanıyan ApplyBAU, 10. yılında da gençleri hayallerine kavuşturuyor!

/ bahcesehiruniversity
@applybau
@apply_bau
/ bahcesehiruniversity
/ bahcesehir-university