Öğrenci Gözünden ApplyBAU

img
Oğulata Güner
Biyomedikal Mühendisliği
Merhaba. Ben Oğulata Güner. Herkesin bu hayatta bir hayali ve bir hedefi vardır , hayali ve hedefi olmayan insan zaten var olmamıştır. Benim de herkes gibi bir amacım vardı:" Projelerimi Hayata Geçirmek". Sınav senemde proje oluşturup geliştirmek ve sınava çalışmak arasında gide gele yıpranırken Apply Bau bana kapılarını açtı.

Apply Bau benim için hayallere açılan yeni bir kapıydı. Herkes sınavlarıma, derslerime daha çok çalışmalıyım derken ben projemi daha nasıl geliştirebilirim diye düşündüm ve Apply Bau beni bu konuda yarı yolda bırakmadı. Yapmış olduğum implant projemle aldığım burs sayesinde şu an hayatım başlı başına şekillendi , gelecekteki kariyerim oluştu ve hayatımda istediğim gibi gidebileceğim bir yol oluştu. Apply Bau sayesinde şuan bu yazıyı Bahçeşehir Üniversitesi öğrencisi olarak yazıyor ve Apply Bau'nun benim hayatımdaki yerini anlatıyorum. Sizlerde benim gibi düşünenlerdenseniz böyle bir fırsatı kaçırmayın derim.


ApplyBAU 2023-2024

Türkiye’nin ilk ve en yeni üniversite kabul modeli olarak birçok öğrenciye üniversitede istediği bölümde okuma şansı tanıyan ApplyBAU, 10. yılında da gençleri hayallerine kavuşturuyor!

/ bahcesehiruniversity
@applybau
@apply_bau
/ bahcesehiruniversity
/ bahcesehir-university