Öğrenci Gözünden ApplyBAU

img
Nildeniz Mar
Ekonomi ve Finans
Eğitim hayatım boyunca her zaman girişimci bir yapıya sahip oldum. Sosyal etkinliklerde ve kendimi geliştirmeye katkıda bulunabilecek projelerde yer almak her zaman önceliğim oldu.
Spora olan ilgim sayesinde hemen her spor dalını tecrübe ettikten sonra, son dört yılımı rüzgâr sörfüne adayarak geçirdim. Ancak artık 12.sınıf olmuş, üniversite sınavı yaklaşmış ve maalesef tüm sosyal etkinliklerime ve sörfe ara vermem gerektiği gerçeği ile yüzleşmiştim, tabi ApplyBAU ile tanışıncaya kadar…
ApplyBAU başvuru-kabul-burs uygulamasını öğrenmekle; sevdiğim hiçbir şeye ara vermeden ve aksatmadan eğitim hayatıma da aynı hızla devam edebileceğimi öğrendim.
Ailemin mesleği gereği her zaman okuduğum bölümümle içli dışlı olduğum için çoktan kendimi burada hayal etmeye başlamıştım zaten, şimdi ise bir yandan sevdiğim sporuma ara vermeden hedeflerimi ileriye taşıyor ve aynı zamanda istediğim bölümü okumanın sevincini yaşıyorum.


ApplyBAU 2024-2025

Türkiye’nin ilk ve en yeni üniversite kabul modeli olarak birçok öğrenciye üniversitede istediği bölümde okuma şansı tanıyan ApplyBAU, 11. yılında da gençleri hayallerine kavuşturuyor!

/ bahcesehiruniversity
@applybau
@apply_bau
/ bahcesehiruniversity
/ bahcesehir-university