Öğrenci Gözünden ApplyBAU

img
Mert Erdoğan
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi
Hayalleri ve hedefleri olan çoğu öğrenci sınav zamanı geldiğinde bütün ideallerinin hobilerinin kendisinden soyutlanıp, tamamen sınava çalışması ancak böylece ideallerinin gerçekleştirebileceği söylenir ancak hayaller ve hedefler sadece sınav notuyla belirlenecek kadar basit değildir. İşte bu durumda karşımıza ApplyBAU çıkıyor. ApplyBAU bir öğrenciyi sınav notuyla değil, neler yaptığıyla, hedeflerinin ve hayallerinin ne olduğuyla değerlendirerek ona göre burs imkanı sağlıyor.
Lise hayatım boyunca akademik olarak parlak bir öğrenci olmasam da sürekli yeni şeyler öğrenmeye, kendime yeni bilgiler , yetenekler katmaya çalıştım ve sınav senesi gelince büyük sorunlarla karşılaştım. Bu durumda ApplyBAU ile tanışmak benim için hem güzel bir deneyim ve başarım oldu. Beni sadece sayılarla değil de, hayallerim,yaptıklarım ve projelerimle değerlendiren bir sistemle girdiğim için mutlu ve gururluyum. Bize böyle bir imkan sağladığı için BAU ailesine çok teşekkür ediyorum.


ApplyBAU 2024-2025

Türkiye’nin ilk ve en yeni üniversite kabul modeli olarak birçok öğrenciye üniversitede istediği bölümde okuma şansı tanıyan ApplyBAU, 11. yılında da gençleri hayallerine kavuşturuyor!

/ bahcesehiruniversity
@applybau
@apply_bau
/ bahcesehiruniversity
/ bahcesehir-university