Öğrenci Gözünden ApplyBAU

img
Kübra Avcı
Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
Bursa Bahçeşehir Kolejinde lise eğitimimi tamamladım, fakat yaşıtlarımın tersine lise hayatım boyunca daha neler yapabilirim, ne öğrenebilirim ve en önemlisi kendimi nasıl geliştirebilirim sorularına karşılık akademik çalışmalarıma da özen göstererek kendimi keşfetmeye başladım. Lise hayatının yanı sıra dünyada, ülkemizde neler oluyor ben nasıl daha bilinçli bir birey olabilirim sorularıyla yaşımı sınır bilmeden, liseyi engel görmeden merakımın peşinden koştum. Bu süreç içerisinde Türkiye’de eğitim alan bir öğrenci olarak aklımdan bir türlü çıkmayan bir soru vardı, ben üniversiteyi nasıl kazanacağım?

Akademik alanda çok iyi bir öğrenci olamamak beni başarısız mı kılacaktı, ileriki hayatımda fen ve matematik mi beni öne çıkarıp bilgili bir birey yapacaktı?

Cevabının HAYIR olduğunu kanıtlayan ve sizi akademik başarınızla yargılamayan bu platform benim hayallerime bir adım daha yaklaşmamı sağladı. ApplyBAU’yu öğrendiğim günden itibaren hedeflerimi boşa belirlemediğimin farkına vardım. Daha çok öğrenmek için yapılan şeylerin size geleceğinizin kapısını araladığını ve sizi siz yapacak olan deneyimlerinize daha da sıkı tutunmanıza sebep olduğunu şu an sizlere BAU Uluslararası Ticaret Ve İşletmecilik bölümünü %75 burs ile kazanmış biri olarak söylemek istiyorum. Hedeflerinizi, geleceğinizi yaptığınız ve yapacaklarınızı kucaklayan, size sizi soran bir platformda geleceğinize bir adım daha atabilmek…


ApplyBAU 2023-2024

Türkiye’nin ilk ve en yeni üniversite kabul modeli olarak birçok öğrenciye üniversitede istediği bölümde okuma şansı tanıyan ApplyBAU, 10. yılında da gençleri hayallerine kavuşturuyor!

/ bahcesehiruniversity
@applybau
@apply_bau
/ bahcesehiruniversity
/ bahcesehir-university