Öğrenci Gözünden ApplyBAU

img
Fulya Uçar
Beslenme ve Diyetetik
Merhaba! FMV Işık Lisesi mezunu olarak ApplyBAU ile 12. sınıf üniversite sınavı dönemimde çok stresli ve yoğun bir tempoda öğretmenlerimin yönlendirmesi ile tanıştım. Kendimi bildim bileli kişisel gelişimine önem veren, yeni şeyler öğrenmeyi ve denemeyi seven biriydim. Başından beri Bahçeşehir Üniversitesini isteme sebebim de sürekli kendimi geliştirebileceğim, kendime birçok şey katabileceğim bir okul olmasıydı. Burada olduğum için çok mutlu ve şanslıyım.
ApplyBAU burs ve kabul sistemi için başvururken daha önce yapmış olduğum faaliyetlerden, projelerden ve katılmış olduğum etkinliklerden bahsederek kendimi tanıttım. Neleri severim, neleri öğrenmek isterim ve ben kimim? Bu ve bu tarz soruları kendinize yöneltip kendinizi tanımanıza ve tanıtmanıza yardımcı olan ve aynı zamanda kendinizi sıradanlıktan farklı kılan özellikleriniz ile de değerlendirildiğiniz bu sistem benim için büyük bir şanstı. Kabul mektubum geldiğinde çok heyecanlanmıştım. ApplyBAU ile sadece sınav sonucumla değil, düşünce yapıma ve fikirlerime şans tanıyan bir sistem sayesinde burs kazanıp okuma fırsatına sahip olduğum için ne mutlu bana. Dogmatik sistemlere boyun eğmeyip araştırmayı seven ve sürekli yükselen bir kuşak olarak bu olanağın hepimize fayda sağlayacağından eminim. Sizin de tercihiniz ApplyBAU olmalı!


ApplyBAU 2023-2024

Türkiye’nin ilk ve en yeni üniversite kabul modeli olarak birçok öğrenciye üniversitede istediği bölümde okuma şansı tanıyan ApplyBAU, 10. yılında da gençleri hayallerine kavuşturuyor!

/ bahcesehiruniversity
@applybau
@apply_bau
/ bahcesehiruniversity
/ bahcesehir-university