Öğrenci Gözünden ApplyBAU

img
Cansu Özcan
İşletme Mühendisliği
Kendimi büyük bir kargaşa ve stres altında bulduğum bir dönemde ApplyBAU bana kocaman bir umut olmuştu. ApplyBAU, insanın kariyer hedeflerine ,hayallerine, yeteneklerine ,yer aldığı ve hayal ettiği projelerine şüphesiz fazlasıyla değer veren bir sistem.Üstelik bu sayede hayalimdeki bölümde okumama fırsat tanırken, sonrasında da projelerinize ve kariyer hedeflerinizi geçekleştirmeniz adına size her zaman destek oluyor, kendinizi bir ailenin içinde hissediyorsunuz.

İşletme mühendisliği hem sektör hem de departman bakımından çok geniş bir yelpazeye sahip olan bir program.Hem sektör hem de departmanları tanıyabilmem adına COOP sayesinde , Samsung Ayaydın-Miroglio Group gibi şirketlerde daha okurken bir yandan da tecrübe edinme fırsatı yakaladım.İçinde yer aldığım projeler,katıldığım seminerler, hocalarımdan aldığım destek ve edindiğim staj tecrübeleri sayesinde kendimi gerçekleştirdiğimi hissedebiliyor, geleceğe dair daha emin adımlarla ilerleyebiliyorum.


ApplyBAU 2024-2025

Türkiye’nin ilk ve en yeni üniversite kabul modeli olarak birçok öğrenciye üniversitede istediği bölümde okuma şansı tanıyan ApplyBAU, 11. yılında da gençleri hayallerine kavuşturuyor!

/ bahcesehiruniversity
@applybau
@apply_bau
/ bahcesehiruniversity
/ bahcesehir-university