Öğrenci Gözünden ApplyBAU

img
Burak Barlas
Ekonomi
Üniversite hayatımdan önceki süreci sadece derslerime değil aynı zamanda kendimi geliştirebileceğim alanlara yoğunlaşarak değerlendirdim.

Lise son sınıfa geldiğimde ekonomi bölümünde okumak istediğim artık çok net bir hale gelmişti. Bundan sonraki süreci olabilecek en verimli halde kullanıp başta üç kişi olarak yaptığımız e-ticareti geliştirdik ve ekibimizi oldukça donanımlı insanlarla zenginleştirdik. Daha sonra şirketimizi kurduk.

Bu süreçte ne yazık ki derece yapabilecek kadar ders çalışamıyordum. Tam olarak bu zamanlarda okulumda ApplyBau afişini gördüm. Sınavda yaptığımız netler dışında hayata dair yaptıklarımızla değerlendirildiğimiz bir platform. Karşıma çıkabilecek en güzel şanstı. Başvuru formlarını doldurdum ve sonrasında sözlü mülakata girdim. Daha sonra da tam burs almaya hak kazandım. ApplyBau, hayallerine ulaşmak isteyen öğrenciler için inanılmaz bir olanak.


ApplyBAU 2023-2024

Türkiye’nin ilk ve en yeni üniversite kabul modeli olarak birçok öğrenciye üniversitede istediği bölümde okuma şansı tanıyan ApplyBAU, 10. yılında da gençleri hayallerine kavuşturuyor!

/ bahcesehiruniversity
@applybau
@apply_bau
/ bahcesehiruniversity
/ bahcesehir-university