Öğrenci Gözünden ApplyBAU

img
Ali İhsan Yılmaz
Odyoloji
Küçüklükten itibaren araştırmaya ve yeni fikirler çıkarmaya ilgim olmasına karşın akademik alanda tam anlamıyla kendimi pekiştiremedim. Bana göre insan akademik ve sosyal hayatını bir arada götürebilmeli ve her ikisinden de geri kalmamalıydı. Maalesef ki günümüz standartlarında pek de mümkün olmayan bu kişisel yapım bana özellikle sınavlar konusunda sıkıntı çıkarıyor,ilgim olan alana tam olarak konsantre olmamı engelliyordu. Onuncu sınıfın yaz döneminden itibaren internette gezinirken şu anda okuduğum, okumaktan gurur duyduğum bölümümle tanıştım.’’Odyoloji’’.

Bölüme olan ilgim gün geçtikçe ve araştırdıkça arttı , durmaksızın bilgi dağarcığımı genişletmeye hatta yorulmayıp hastanelerde bölümümle ilgili bilgi almaya başladım. Bakış açım netti ya Odyoloji ya Odyoloji. Tam da bu sırada yine puan engeliyle karşı karşıya kalmak durumunda oldum . Bu durum beni çok üzmesine karşın hedefimden uzaklaştıramadı. Tam bu sırada ApplyBAU ile tanıştım.Projelerimi hayata geçirme imkanı sunan,hem akademik hem sosyal gelişimimi bir arada götürmemi sağlayan bu olağanüstü sisteme ilk adımımı attım.


ApplyBAU 2023-2024

Türkiye’nin ilk ve en yeni üniversite kabul modeli olarak birçok öğrenciye üniversitede istediği bölümde okuma şansı tanıyan ApplyBAU, 10. yılında da gençleri hayallerine kavuşturuyor!

/ bahcesehiruniversity
@applybau
@apply_bau
/ bahcesehiruniversity
/ bahcesehir-university