ApplyBAU Blog

img
Yağız Efe Erol Öğrenci Gözünden ApplyBAU
Küçüklükten beri dijital oyunlara tutku ile bağlı birisi olarak bu alanla ilgili bir bölümde okumak benim hayalimdi. ApplyBAU ile tanışmam da bu hayalin peşinde ilerlerken gerçekleşti. Kitapların arasında boğulmadan, sadece ilgilendiğim alanla ilgili çalışmalarımı ve hayallerimi paylaşarak Bahçeşehir Üniversitesi’nde bir yer edinebileceğimi duyar duymaz bu konuda çalışmaya başladım. İlgilendiğim alanda halihazırda projelerim olsa da üstlerine koyarak daha iyi ürünler ortaya çıkartmaya çalıştım ve zamanı geldiğinde başvurumu yaptım. Ardından diğer aşamaları da tamamlayarak beni bu üniversiteye getiren sonuca ulaşmayı başardım.


Stresli ve sancılı bir sınav dönemi yerine gerçekten kendimi geliştirmekten keyif alacağım ve yeteneklerimi gösterebileceğim bir sistemde yer alarak önde gelen bir üniversite kazanabilmiş olmak hayal edebileceğimden de daha iyi bir sonuçtu. Elbette tüm bunlar ApplyBAU’dan haberdar olduktan sonra tereddüt etmeyip bu sisteme bir şans vermem sonucunda gerçekleşti. Sizin yerinizde olsaydım şansımı denerdim demeyeceğim çünkü yerinizdeydim ve denedim. Eğitim hayatımda aldığım en iyi kararlardan biri olduğunu düşünüyorum.


ApplyBAU 2024-2025

Türkiye’nin ilk ve en yeni üniversite kabul modeli olarak birçok öğrenciye üniversitede istediği bölümde okuma şansı tanıyan ApplyBAU, 11. yılında da gençleri hayallerine kavuşturuyor!

/ bahcesehiruniversity
@applybau
@apply_bau
/ bahcesehiruniversity
/ bahcesehir-university