ApplyBAU Blog

img
Alışılmışın dışına çıkarak, yeteneklerimizle de üniversiteli olabileceğimizi çok güzel bir şekilde gösterdi.

ApplyBAU ile kabul alarak Üniversitemize yerleşen Bengü Dinsel ‘in ApplyBAU başvuru süreci ve eğitim hayatı ile ilgili görüşlerini aldık.


“ApplyBAU’yu stresli geçirdiğim üniversite senemde tanıdım ve 2 senedir hayalim olan Reklamcılık bölümü için başvurdum. Kendimi , hayallerimi anlatırken aslında karar verdiğim bölümün benim için doğruluğunu da anlamış oldum. Başvuru ve mülakat sürecim çok heyecanlı ve güzel geçti. Bu kadar stresli bir yolda bizlere bu güzel hakkı tanımış olmaları beni çok mutlu etti.Hazırlık senemde olmama rağmen bölümüm ve fakültem hakkında bana yol gösterecek birçok kişiyle tanıştım.Bahçeşehir Üniversitesi ülkemiz için alışılmışın dışına çıkarak, yeteneklerimizle de üniversiteli olabileceğimizi çok güzel bir şekilde gösterdi. Bu yolda asla yalnız değilsiniz. Bu sistem sizlerin fikirlerinize önem vererek , yapmak istediklerinizi dinleyerek Bahçeşehir Üniversitesi gibi ülkemizin olanakları en yüksek okullarından birine alıyor. Umarım sizler de, kendinizi en iyi şekilde anlatıp, benim gibi hayalinizdeki üniversitede okuyabilirsiniz.”
ApplyBAU 2024-2025

Türkiye’nin ilk ve en yeni üniversite kabul modeli olarak birçok öğrenciye üniversitede istediği bölümde okuma şansı tanıyan ApplyBAU, 11. yılında da gençleri hayallerine kavuşturuyor!

/ bahcesehiruniversity
@applybau
@apply_bau
/ bahcesehiruniversity
/ bahcesehir-university