ApplyBAU ile BAU'lu Olan Öğrenciler

AD SOYAD MEZUN OLDUĞU LİSE BÖLÜM
AZMİ EREN ERSÖZÖZEL GALİLEO GALİLEİ İTALYAN LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)ULUSLARARASI FİNANS
MERT SALİH KARADAŞÖZEL FLORYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET KOÇÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ELİF IŞILAY YEŞİLÖZEL GAZİANTEP BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞAHİNBEY)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
OĞUZCAN BİLİRDÖNMEZMEV KOLEJİ ÖZEL BASINKÖY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)SİNEMA VE TELEVİZYON
YAĞMUR ÜNALKARŞIYAKA ATAKENT ANADOLU LİSESİ (İZMİR - KARŞIYAKA)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
GÖKBERK EREN ASOKGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)İŞLETME
MERT KASAPOĞLUGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)EKONOMİ
KADİR CAN KIRKOYUNÇORLU TİCARET BORSASI ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - ÇORLU)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EFE EDİZERÖZEL SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİCARET OKULU (İSTANBUL - BEYOĞLU)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
NURAN SALOĞLUPROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)YENİ MEDYA
RAFİ BİRMİZRAHİULUS ÖZEL MUSEVİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TUĞKAN PİLKAÖZEL BAŞAKŞEHİR DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
RAMAZAN BERKAY DEMİRCİOĞLUÖZEL EKİN TEMEL LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EMİN MERT TUNCARÖZEL BEYLİKDÜZÜ FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ESENYURT)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM ECE ŞAKIRÖZEL ATAŞEHİR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
ZEYNEB KOŞTUÖZEL İZMİT UĞUR TEMEL LİSESİ (KOCAELİ - İZMİT)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ YILMAZBAŞESKİŞEHİR ANADOLU LİSESİ (ESKİŞEHİR - TEPEBAŞI)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
EZGİ BİRKARDEŞLERÖZEL ÇORLU BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - ÇORLU)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
İLAYDA DEMİRELÖZEL KARTAL OĞUZ FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
AYŞE İLAYDA GÜDEKLİÖZEL FLORYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
YAREN SEZERYUNUS EMRE ANADOLU LİSESİ (GİRESUN - ESPİYE)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
MELİSSA FİNSULUS ÖZEL MUSEVİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)REKLAMCILIK
BEGÜM KARAKAŞÖZEL ÇEKİRGE DOĞA ANADOLU LİSESİ (BURSA - OSMANGAZİ)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
SEÇKİN EGE AYDEMİRÖZEL ÇAMLICA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)DİJİTAL OYUN TASARIMI
ESRA OKUMUŞBEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ZELİHA STEFANİE ROESLERÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİ (İZMİR - NARLIDERE)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
OĞUZ AYÖZEL ÜMRANİYE FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÜMRANİYE)LOJİSTİK YÖNETİMİ
AHMET ANIL ERGENÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİ (BALIKESİR - BANDIRMA)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DOĞUKAN HASAN DÜZENLİÖZEL SARIYER DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)REKLAMCILIK
CANER ÖNAYÖZEL FLORYA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)HALKLA İLİŞKİLER
HİLAL KAPICIOĞLUÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İLETİŞİM TASARIMI
OSMAN ŞEVKİ AYDEMİRÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)EKONOMİ
GÖKAY AYDINMENEMEN ANADOLU LİSESİ (İZMİR - MENEMEN)DİJİTAL OYUN TASARIMI
EGEHAN KOYUNCUÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
İLAYDA SÖZERİLÜLEBURGAZ RAMAZAN YAMAN FEN LİSESİ (KIRKLARELİ - LÜLEBURGAZ)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
KEREM CEBECİOĞLUÖZEL AVCILAR BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - AVCILAR)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
SALİH ALKANADEM-TOLUNAY ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ECENUR ERGÜNÖZEL KARTAL OĞUZ FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)SOSYOLOJİ
ARDA SEZENMİMAR SİNAN ÖZEL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FATMA BETÜL MAZIÖZEL AKASYA KOLEJİ (İSTANBUL - FATİH)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
BUSE YARARÖZEL GAZİANTEP BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞAHİNBEY)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
KAĞAN İNANAKÇAABAT ŞEHİT GÖKHAN UZUN FEN LİSESİ (TRABZON - AKÇAABAT)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK GÜLTEKİNİSTANBUL SANAYİ ODASI VAKFI TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK L (YAPI MESLEK)İLETİŞİM TASARIMI
DİLARA KEÇECİÖZEL KARTAL OĞUZ FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
ALARA KILIÇÇIOĞLUÖZEL EYÜBOĞLU KOLEJİ (İSTANBUL - ÜMRANİYE)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ZEHRA TAVŞANKORUÖZEL KEŞAN UĞUR TEMEL LİSESİ (EDİRNE - KEŞAN)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
DOĞUKAN ERDOĞANÖZEL ANKARA UĞUR ANADOLU LİSESİ (ANKARA - ÇANKAYA)ULUSLARARASI FİNANS
MELİSA DOĞANÖZEL ATAŞEHİR DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
BÜŞRANUR AKARÖZEL GİRESUN FİNAL TEMEL LİSESİ (GİRESUN - MERKEZ)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
KAAN İNALÖZEL SAINTE PULCHERIE FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)İLETİŞİM TASARIMI
CEREN KÜTAHNECİOĞLUÖZEL SAINTE PULCHERIE FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EDANUR ZEYNEP ECİNÖZEL BÜYÜKÇEKMECE DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SARE CEYDA GÜNDOĞDUÖZEL KARTAL UĞUR ANADOU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
YAĞIZ FARUK URALÖZEL EYÜP DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
BURAK UÇARÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
NURÇİN ÖZERADEM-TOLUNAY ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ERİM ENGİNÖZEL SİVAS BAHÇEŞEHİR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (SİVAS - MERKEZ)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
MELİS KIRTILLIESKİŞEHİR ETİ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ (ESKİŞEHİR - ODUNPAZARI)İŞLETME
CAN HARUN TOKMAKÖZEL ANTALYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYÇA SÖNMEZÖZEL GALİLEO GALİLEİ İTALYAN LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)LOJİSTİK YÖNETİMİ
ŞULE YENİLMEZÖZEL BEYLİKDÜZÜ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
BULUT SOYALÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (KOCAELİ - KARTEPE)YENİ MEDYA
UMUT GÜLATATÜRK LİSESİ (İZMİR - KONAK)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALPEREN SEMİH CİHANÖZEL MÜRÜVVET EVYAP KOLEJİ (İSTANBUL - SARIYER)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ECESU USLUÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ (İZMİR - KONAK)İLETİŞİM TASARIMI
MURAT EMİRHAN AYKUTÖZEL PENDİK FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - PENDİK)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKE KARAKOÇÖZEL ORDU FİNAL ANADOLU LİSESİ (ORDU - ALTINORDU)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
AHMET FURKAN FIRATGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)EKONOMİ
ÜMRAN BERİL SARIÖZEL SAMSUN BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (SAMSUN - CANİK)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
NESLİŞAH SÖZERÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (YALOVA - MERKEZ)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ELİF SEYMANÖZEL FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BESTE AKÜLKERÖZEL ATAŞEHİR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
BARKIN ŞİMŞEKTÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ LİSESİ (KOCAELİ - GEBZE)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
NAREG HAÇİKOĞLUÖZEL KÜLTÜR LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YELİZ GÜRSOYÖZEL TUTKUM FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
MEHMET ALTÜRKÖZEL ANI FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (KOCAELİ - GEBZE)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ECEM NUR GÖKÖZEL SARIYER DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
SARPER BALÖZEL EŞKİŞEHİR UĞUR TEMEL LİSESİ (ESKİŞEHİR - ODUNPAZARI)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
NAZIM BERKE GÜNAYÖZEL BAKIRKÖY SEVİNÇ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER DEĞERÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)DİJİTAL OYUN TASARIMI
İREM ÇEVİKÖZEL SİVAS BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (SİVAS - MERKEZ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GÖKÇE DERLİÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİ (BALIKESİR - BANDIRMA)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
DEREN KARAİBRAHİMÖZEL GİRESUN UĞUR ANADOLU LİSESİ (GİRESUN - MERKEZ)REKLAMCILIK
SAMİ TALHA ATALAYÖZEL OKYANUS FEN VE PROJE LİSESİ (İSTANBUL - AVCILAR)SAĞLIK YÖNETİMİ (TÜRKÇE)
EMİN EDİZ ÖZÖZEL ATAYURT ANADOLU LİSESİ (ESKİŞEHİR - TEPEBAŞI)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
CEM AYDINÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)EKONOMİ VE FİNANS
ALİ ARASILGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)EKONOMİ
GÜLCE KÜLAHÇIOĞLUGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP ILGAZ ÇİFTÇİÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)REKLAMCILIK
DEMET BAYRAKTARERENKÖY KIZ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SUDENUR UMAY ARSLANÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ (İZMİR - KONAK)İLETİŞİM TASARIMI
BUSE DİNGİLÖZEL DİLTAŞ ANADOLU LİSESİ (KONYA - MERAM)HALKLA İLİŞKİLER
SEZGİ ÖZTÜRKÖZEL BAKIRKÖY UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
AYŞE ZEYNEP KUTLUÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)LOJİSTİK YÖNETİMİ
DUYGU GÜLALÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)İLETİŞİM TASARIMI
SELEN LAL İLTERNİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)YENİ MEDYA
ALİ SAMED GÜNEŞÖZEL BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (KAYSERİ - MELİKGAZİ)EKONOMİ
RUKİYE ŞİMŞEKÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)EKONOMİ VE FİNANS
İPEK AVCIETİLER MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
MÜGE BAHRİYE AYVAZÖZEL SARIYER DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL METİN ÖZBAKARÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ECE AKATÖZEL SARIYER DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
SENA AKSAKDEMİRÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (YALOVA - MERKEZ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
CANSU AYDINADAPAZARI ÖZEL ENKA ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - ADAPAZARI)DİJİTAL OYUN TASARIMI
MEHMET ALİ UTKU YILDIZÖZEL GELİŞİM KOLEJİ (İZMİR - MENEMEN)HALKLA İLİŞKİLER
BERK YALÇINÖZEL ACARKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYKOZ)EKONOMİ VE FİNANS
HAKAN ÖZTÜRKÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BEKİR ALAŞÖZEL BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (KAYSERİ - MELİKGAZİ)EKONOMİ VE FİNANS
DEREN ASLANÖZEL AVRUPA KOLEJİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)İLETİŞİM TASARIMI
OĞUZ KAYAÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
GÜL BAŞKARAMÜRSEL ALP ANADOLU LİSESİ (KOCAELİ - KARAMÜRSEL)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
NERMİN DİLARA GÜMÜŞÖZEL BAKIRKÖY UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İŞLETME
ALİ ÖKSÜZÖZEL HALKALI ATAKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)LOJİSTİK YÖNETİMİ
BERNA DURAKÖZEL ADANA DOĞA ANADOLU LİSESİ (ADANA - ÇUKUROVA)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
FIRAT ORHANBEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BENSU ASLANÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
ONAT ÇELİKGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)REKLAMCILIK
MELİS MERYEM SÜRERÖZEL GAZİOSMANPAŞA MERKEZ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
BATUHAN AYGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)REKLAMCILIK
LEVENT ÖZKANADAPAZARI ÖZEL ENKA ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - ADAPAZARI)REKLAMCILIK
ECE IŞIKARAÖZEL HALKALI UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN GÜNDÜZÖZEL BAHÇEŞEHİR KÖRFEZ ANADOLU LİSESİ (BALIKESİR - BURHANİYE)İŞLETME
ULAŞ YOLDAŞÖZEL UĞUR TEMEL LİSESİ (HATAY - İSKENDERUN)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BİRAN KÖŞKERÖZEL ŞİŞLİ BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SELEN KARAİBRAHİMÖZEL GİRESUN UĞUR ANADOLU LİSESİ (GİRESUN - MERKEZ)İLETİŞİM TASARIMI
EFE UMUT ASLANÖZEL BİLGİLİ KÜLTÜR TEMEL LİSESİ (KOCAELİ - İZMİT)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGE UĞURÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
MUSTAFA CAN GÜLERÖZEL KADIKÖY ARIKANLAR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SELEN GÜNEYÖZEL KARTAL UĞUR ANADOU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ERDEM YAMANÖZEL UĞUR AVCILAR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - AVCILAR)DİJİTAL OYUN TASARIMI
CEREN ÖZDENÖZEL BURDUR BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURDUR - MERKEZ)SİNEMA VE TELEVİZYON
FEYZA NUR ARARÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)SOSYOLOJİ
ELİF BÜYÜKİŞCANÖZEL TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ (TEKİRDAĞ - SÜLEYMANPAŞA)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
YUNUS HACIİBRAHİMOĞLUÖZEL YAKACIK DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)ULUSLARARASI FİNANS
MİNA YILIKÖZEL ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
KUTLUHAN KÜLEKCİİSTANBUL ÜNİVERSİTESİHALKLA İLİŞKİLER
ŞEVVAL ŞENAYGÜL ŞENOLÖZEL SAMSUN BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (SAMSUN - CANİK)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SİNEM AKINŞEHİT OSMAN ALTINKUYU ANADOLU LİSESİ (YALOVA - MERKEZ)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
ZEYNEP KOKALAÖZEL KARTAL UĞUR ANADOU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)İLETİŞİM TASARIMI
SARP ŞENESENÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)YENİ MEDYA
ATAKAN AYDOĞARÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (YALOVA - MERKEZ)EKONOMİ VE FİNANS
KAAN NAMLIÖZEL ÇİNE BÜYÜK UĞUR TEMEL LİSESİ (AYDIN - ÇİNE)HALKLA İLİŞKİLER
EZGİ GÜL ŞAHİNÖZEL BEYLİKDÜZÜ KÜLTÜR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MELİKE ÇETİNMAT-FKB ÖZEL GELİŞİM FEN LİSESİ (ESKİŞEHİR - TEPEBAŞI)DİJİTAL OYUN TASARIMI
ORÇUN YEĞİNÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)ULUSLARARASI FİNANS
EFE İRFAN BAŞKANÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (YALOVA - MERKEZ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALEYNA ÜNALBEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
HURİYE ACARBAYÖZEL BURSA UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)REKLAMCILIK
TUTKU BODURÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİ (İZMİR - NARLIDERE)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BURAK BİLGİNÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BUSE ÖZTÜRKGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)REKLAMCILIK
BATIN YORULMAZGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)İŞLETME
İLBEY ATABERK CANMAÇKA AKİF TUNCEL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)DİJİTAL OYUN TASARIMI
MELEK SİMGE BAŞURALÖZEL ACIBADEM BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ÖZKAN ALPER YAVUZÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SÜMEYYE GÜNERGÜNGÖREN ERDEM BAYAZIT ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - GÜNGÖREN)ÇOCUK GELİŞİMİ (TÜRKÇE)
TALHA DİŞDİŞÖZEL FETHİYE HATEM ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE)İŞLETME
HAVER GAMZE ÇANKAYAÖZEL BOĞAZİÇİ ÇÖZÜM TEMEL LİSESİ (KÜTAHYA - MERKEZ)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
İREM LÜBİÇÖZEL IŞIKKENT ANADOLU LİSESİ (İZMİR - BORNOVA)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
TUĞÇE BABAOĞLUÖZEL BEYKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
SERKAN GÜNDOĞANMETİN-NURAN ÇAKALLIKLI ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)DİJİTAL OYUN TASARIMI
MERTCAN İNALBAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
SERGEN KUZAYTED MERSİN KOLEJİ ÖZEL LİSESİ (MERSİN - ERDEMLİ)HALKLA İLİŞKİLER
YİĞİT GÜRLEKKARŞIYAKA CİHAT KORA ANADOLU LİSESİ (İZMİR - KARŞIYAKA)SİNEMA VE TELEVİZYON
SELİN SAĞLIKÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (YALOVA - MERKEZ)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY YAŞARÖZEL BEYLİKDÜZÜ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)YENİ MEDYA
TAN KAVAKALANLILARÖZEL ANTALYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
NİLAY MUTLUÇORLU TİCARET BORSASI ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - ÇORLU)İŞLETME
AHMET KASSAPÖZEL MARDİN BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (MARDİN - KIZILTEPE)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
IRMAK KÜLÜKÖZEL IŞIKKENT ANADOLU LİSESİ (İZMİR - BORNOVA)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
MEHMET USTAOĞLUTED KAYSERİ KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ (KAYSERİ - KOCASİNAN)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BANU ÇAKMAKÇIİZMİR BÜYÜKÇİĞLİ ÖZEL TÜRK KOLEJİ FEN LİSESİ (İZMİR - ÇİĞLİ)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
MİNA KALINAĞAÖZEL BEYKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
GÖKŞEN CANÖZEL TUTKUM FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
YUSUF KANTARCIÖZEL MÜRÜVVET EVYAP KOLEJİ (İSTANBUL - SARIYER)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
SERDAR AĞBABADİLNİHAT ÖZYEĞİN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İNAY CAN ALKANÖZEL BAHÇEŞEHİR UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)YENİ MEDYA
SEDA DÖNMEZÖZEL BORNOVA UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İZMİR - BORNOVA)LOJİSTİK YÖNETİMİ
GÖNÜL AYŞEGÜL SÖZERÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
KLODYA SAYKIÖZEL SAHAKYAN NUNYAN ERMENİ LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)YENİ MEDYA
FULYA SENA AÇIKELÖZEL KÜLTÜR LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)YENİ MEDYA
ALEYNA TAPANÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
SARKİS SEMERCİYANÖZEL GETRONAGAN ERMENİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BERİL BOZKURTÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)SOSYOLOJİ
KUTAY YARIMBAŞÖZEL DOĞU ATAŞEHİR DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
OLCAY AKGÜNMEV KOLEJİ ÖZEL GÜZELBAHÇE FEN LİSESİ (İZMİR - GÜZELBAHÇE)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ALİ İHSAN MIÇIÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)İŞLETME
NEBİ BATUHAN ATMACAÖZEL BEŞİKTAŞ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)EKONOMİ VE FİNANS
AYCAN BERİL ALPSARÖZEL AFYONKARAHİSAR BAHÇEŞEHİR UĞUR ANADOLU LİSESİ (AFYONKARAHİSAR - MERKEZ)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
ECE ÇOKCANLINİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
SELİN ÖZSOYT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)SOSYOLOJİ
AYÇA ERKÖZEL AKHİSAR MERKEZ TEMEL LİSESİ (MANİSA - AKHİSAR)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
SİMAY ŞAHİNÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)SOSYOLOJİ
SAHRA BOZKURTBAHÇELİEVLER AYDIN DOĞAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)YENİ MEDYA
AYŞE DİLA KÜRÜMÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
EFE ŞENDİLÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ (İZMİR - KONAK)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKE YALIN DÖNMEZİZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET LİSESİ (İZMİR - KONAK)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SÜLEYMAN YAVUZMİMAR SİNAN ÖZEL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ARAL KARAOĞLANYANÖZEL KIZILKAYA ŞİŞLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)DİJİTAL OYUN TASARIMI
EMRE TURANÖZEL ÇEKMEKÖY DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MİHRİNUR NAZ PAMUKÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)YENİ MEDYA
GÖKTUĞHAN KURBANÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİ (BALIKESİR - BANDIRMA)İŞLETME
TAJDİN TÜRKÖZEL MARDİN BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (MARDİN - KIZILTEPE)İŞLETME
ALEYNA DEMİRÖZEL FLORYA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)SİNEMA VE TELEVİZYON
FARUK KEREM ÇEKMECELİÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ (ERKEK) LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MELİKE ATMANOĞLUBAHÇELİEVLER AYDIN DOĞAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)SİNEMA VE TELEVİZYON
HANDE ÖZGE CANLIERÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİ (BALIKESİR - BANDIRMA)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
EROL ATA ALBAYRAKÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİ (İZMİR - NARLIDERE)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MİNA SARAÇYALOVA NENE HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (YALOVA - MERKEZ)YENİ MEDYA
OĞUZCAN BATTALÖZEL ORDU FİNAL ANADOLU LİSESİ (ORDU - ALTINORDU)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YÜKSEL MERT BAŞALMAZYAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER ARISALÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)LOJİSTİK YÖNETİMİ
BERKAY SEVCANBEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İŞLETME
ECEM ŞAYLANÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
DENİZ ZÜLAL MERCANÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURSA - MUDANYA)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ESRA KÜÇÜKÖZEL GAZİOSMANPAŞA FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA)ULUSLARARASI FİNANS
DAMLA ERCANZEYTİNBURNU M. İHSAN MERMERCİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
DENİZ BÜÇKÜNGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
BAŞAK LİSEÖZEL KADIKÖY FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)SOSYOLOJİ
MUSTAFA SELAMETMEV KOLEJİ ÖZEL BASINKÖY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
İREM TAŞHANÖZEL GİRESUN UĞUR ANADOLU LİSESİ (GİRESUN - MERKEZ)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
UYGAR ATA ÖZARSLANİSTEK ÖZEL ULUĞBEY FEN LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
EYLÜL KESKİNT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MISRA DUMANÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA FEN LİSESİ (ANTALYA - ALANYA)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
İSMAİL BERKAY BEYAZTURGUT ALP ANADOLU LİSESİ (BURSA - İNEGÖL)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
KAAN SARALT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
TUĞÇE NUR UYGURÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)SOSYOLOJİ
SERAY BÜKE OKANÖZEL MEKTEBİM ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SİLİVRİ)SİNEMA VE TELEVİZYON
EDA DOLGUNÖZEL OĞUZHAN ÖZKAYA TEMEL LİSESİ (İZMİR - GÜZELBAHÇE)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
UTKU ARSLANCAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DEMİR CANDEMİRTED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ (ANKARA - GÖLBAŞI)YENİ MEDYA
DENİZ ERDENÖZEL SAINT BENOIT FRANSIZ LİSESİ(ERK.B)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
İLAYDA ÖZPOLATDOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)ÇOCUK GELİŞİMİ (TÜRKÇE)
DENİZ BARIŞ GÜLYURTÖZEL ELÇİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - PENDİK)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
ENES COŞANDALÖZEL ŞANLIURFA SARAÇ İLGİ OKULLARI ANADOLU LİSESİ (ŞANLIURFA - KARAKÖPRÜ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SENANUR SÖNMEZÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)SOSYOLOJİ
KUBİLAY IŞIKÖZEL KAYSERİ ÇÖZÜM TEMEL LİSESİ (KAYSERİ - KOCASİNAN)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MELDA İŞERİÖZEL BAŞAKŞEHİR UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
ZEYNEP NUR DEMİRAĞT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)YENİ MEDYA
EMRE SARIÖZEL BAKIRKÖY UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
GÜNEY SÜHA GÖKSUFMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
TUĞÇE YEZDAN BÜLBÜLÖZEL BAKIRKÖY UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)HEMŞİRELİK (TÜRKÇE)
AHMET SEMİH TEMİZKAYAÖZEL ISPARTA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (ISPARTA - MERKEZ)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İLKSE ŞİGAY ÖZERÖZEL KIRMIZI ÇİZGİ ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
SELİN ÖZGÜLÖZEL KARTAL UĞUR ANADOU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SARİN ÖZOĞLUÖZEL ESAYAN ERMENİ LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
İREM GÜNEYÖZEL UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN ABDULLAHOĞLUÖZEL FLORYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERİL SARITAŞÖZEL ISPARTA DOĞA ANADOLU LİSESİ (ISPARTA - MERKEZ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖNDER KULBAKIRKÖY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)SİNEMA VE TELEVİZYON
İPEK AYGÜNÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)HALKLA İLİŞKİLER
HAKTAN GÖKBULUTÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)EKONOMİ
BEYZA ALDEMİRATATÜRK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
SELAY AYKOÇÖZEL BODRUM UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - BODRUM)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
BAŞAK SULTAN ÇALIKBAĞLARBAŞI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)SİNEMA VE TELEVİZYON
ŞEVVAL DOĞANÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)İŞLETME
BURAK EREN TAŞKINÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CEYDA AYDINÖZEL BEYKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
ECENAZ ARSLANÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)EKONOMİ VE FİNANS
EMRE TEMURLENKÖZEL MİMAROBA SINAV TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP HASİBE KADİFEÖZEL ÇORUM BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (ÇORUM - MERKEZ)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
İLAYDA KODALÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - ALANYA)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MUTLU DURMAZÖZEL MİMAROBA SINAV TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE)EKONOMİ VE FİNANS
DOĞUKAN KAPICIOĞLUSİNOP FEN LİSESİ (SİNOP - MERKEZ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BERKİN GÖROĞLUÖZEL FLORYA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)EKONOMİ
DOĞA MARANGOZÖZEL SARIYER DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)HALKLA İLİŞKİLER
HAYATİ HAVLUCUULUS ÖZEL MUSEVİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BUSE ZENBİLÖZEL ŞİŞLİ BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)İŞLETME
ASIM ÖNERKARŞIYAKA ANADOLU LİSESİ (İZMİR - KARŞIYAKA)DİJİTAL OYUN TASARIMI
HELİN LEGÜN ŞENÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİ (BALIKESİR - BANDIRMA)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
YAĞMUR BERSU KARAAĞAÇÖZEL ORDU FİNAL ANADOLU LİSESİ (ORDU - ALTINORDU)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
HELİN FIRINCILARÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİ (İZMİR - NARLIDERE)İŞLETME
AHMET EMRE KOÇAYÖZEL KÜLTÜR LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP GERDANLIÖZEL KARTAL UĞUR ANADOU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)EKONOMİ
BATUHAN CANATARÖZEL KÜÇÜKÇEKMECE HALKALI OKYANUS FEN LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)DİJİTAL OYUN TASARIMI
MERTCAN DEMİRBAŞÖZEL KASTAMONU SINAV TEMEL LİSESİ (KASTAMONU - MERKEZ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
RIDVAN BURAK ÖRSELÖZEL BAKIRKÖY UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ İÇDENMAT-FKB ÖZEL GELİŞİM FEN LİSESİ (ESKİŞEHİR - TEPEBAŞI)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
GÖRKEM ŞAHİNÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ULUSLARARASI FİNANS
BERİL ÇANAKCIALDEMİR- ATİLLA KONUK ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)YENİ MEDYA
UFUK ÇELİKKOLÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL KÜRKÇÜÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
FERİDE ÖZTÜRKÖZEL GAZİOSMANPAŞA FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
DEMRE BİÇERBAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ECE KARAÖZEL ANTALYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)İLETİŞİM TASARIMI
ATAKAN DÜZYOLÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)DİJİTAL OYUN TASARIMI
DAFNE BERRAK ŞEKERKIRANT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)REKLAMCILIK
SÜLEYMAN MERT ÖZDEMİRÖZEL ÇORLU BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - ÇORLU)LOJİSTİK YÖNETİMİ
BATIN İNHANLIÖZEL NOVA ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)LOJİSTİK YÖNETİMİ
CEREN ÖZÇİVRİLÖZEL BEYKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
FURKAN AŞUTÖZEL SU TEMEL LİSESİ (MERSİN - YENİŞEHİR)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MERCAN PARLAKÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)YENİ MEDYA
GÜNEŞ KURUBACAKÖZEL MATEMATİK FEN BİLİM ANADOLU LİSESİ (SAMSUN - İLKADIM)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
DANİ SALTİULUS ÖZEL MUSEVİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ATABERK ATEŞÖZEL KÜÇÜKÇEKMECE HALKALI OKYANUS ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
AYLİN ÇAMLIBELENÖZEEL MİLAS SINAV TEMEL LİSESİ (MUĞLA - MİLAS)ÇOCUK GELİŞİMİ (TÜRKÇE)
GÜNEY YURTSEVERÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
EGE IŞIKARAÖZEL HALKALI UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)İŞLETME
EMİR HAKAN BAYKUTÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)REKLAMCILIK
BERAT YAĞIZ ERDEMİRÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)DİJİTAL OYUN TASARIMI
BÜŞRA BİNGÖLÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİ (BALIKESİR - BANDIRMA)EKONOMİ VE FİNANS
ALİ ERENTOKÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ (İZMİR - KONAK)İLETİŞİM TASARIMI
ERCEM PARLAKİSTANBUL LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DENÇA BABAYİĞİTÖZEL SAHAKYAN NUNYAN ERMENİ LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
FULYA KURTÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
BERKAY ÜLKÜÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ŞEYDA NUR TUTUKÖZEL BİREBİR KİŞİ ODAKLI ÇÖZÜM TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
ZEYNEP ECEM KÜTÜKÇÜÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)ÇOCUK GELİŞİMİ (TÜRKÇE)
SEVAL DEMİRELŞEHİT NECATİ SARGIN ANADOLU LİSESİ (UŞAK - BANAZ)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
İLAYDA AKYALÇINÖZEL SINAV TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - SULTANGAZİ)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
ZEYNEP DİLAY TÖRENTED SAMSUN KOLEJİ ÖZEL LİSESİ (SAMSUN - ATAKUM)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
ERDİN BORA ÇAĞLAYANÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ (İZMİR - KONAK)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
EBRU KAYAÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
DENİZ SATARERÖZEL KADIKÖY DİL VE KONUŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
BÜŞRA TEMİZYÜREKÖZEL BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (KAYSERİ - MELİKGAZİ)EKONOMİ
MUHAMMED EMRE DURMAZÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ADEM ARDA GÜNAYÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ARDA GÜNGÖRVEFA LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
YELİZ METİNÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (YALOVA - MERKEZ)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
İREM BUSE UYGUNÖZEL FLORYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EROL GALİP SERBESTÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)İŞLETME
ALARA ZEYNEP GÜNDOĞDUÖZEL İTALYAN LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)REKLAMCILIK
EMİR BULÇAÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)LOJİSTİK YÖNETİMİ
NİLAY ÖZÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BURAK CEMAL SARIOĞLUÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İŞLETME
BAŞAK ÖZDEMİRÖZEL EŞKİŞEHİR UĞUR TEMEL LİSESİ (ESKİŞEHİR - ODUNPAZARI)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DERVİŞ CAN ÖZAKDAĞÖZEL AHMET ŞİMŞEK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)SİNEMA VE TELEVİZYON
SERENAY KENZİMANBAHÇELİEVLER AYDIN DOĞAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)YENİ MEDYA
UMUT ULAŞ ALYEŞİLKÖY HİZMETLERİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)İLETİŞİM TASARIMI
ZEYNEP EMİNÖZEL ÇAKABEY LİSESİ (İZMİR - ÇİĞLİ)ULUSLARARASI FİNANS
ERDEM SÜRENÖZEL HALKALI UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HELİN AYLİN KUNDURACIÖZEL KAMP ODAKLI ÇALIŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)LOJİSTİK YÖNETİMİ
BERKER BAKIRTAŞÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)DİJİTAL OYUN TASARIMI
ERCÜMENT MEHMET ÇAVUŞOĞLUÖZEL ALEV LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
KAAN EMİRELÖZEL YAKACIK DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)SİNEMA VE TELEVİZYON
ESİN ÇÖMLEKÇİOĞLUÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
NİL MİRA ÇELİKÖZEL NOVA ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)SİNEMA VE TELEVİZYON
CAN YELTENÖZEL ALEV LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EGE ÖŞMEÖZEL ATAKENT SINAV ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
FEYZİ ATABERK TİFTİKÖZEL KIRMIZI ÇİZGİ ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BENAN ÜNALADAPAZARI ÖZEL ENKA ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - ADAPAZARI)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
HATİCE GÜLCE TÜRKMENÖZEL KUŞADASI AÇI TEMEL LİSESİ (AYDIN - KUŞADASI)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
HİLMİ BİLENBAYKUŞADASI MAKBULE HASAN UÇAR ANADOLU LİSESİ (AYDIN - KUŞADASI)SİNEMA VE TELEVİZYON
ECE BAYRAKTARÖZEL GAZİANTEP BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞAHİNBEY)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ATAKAN ALP ÖZGANÖZEL ATAYURT FEN LİSESİ (ESKİŞEHİR - TEPEBAŞI)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
SENANUR KUŞSABİT BÜYÜKBAYRAK ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAYRAMPAŞA)HEMŞİRELİK (TÜRKÇE)
UĞUR ÖZÇİNÖZEL ŞİŞLİ BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)EKONOMİ VE FİNANS
EDA LİDYA TARTANTED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ (ANKARA - GÖLBAŞI)REKLAMCILIK
BARAN İŞCANLITÜRK EĞİTİM VAKFI ÖZEL İNANÇ TÜRKEŞ LİSESİ (KOCAELİ - GEBZE)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
SİNAN ALPÖZEL BALAT ÖZGÜN ANADOLU LİSESİ (BURSA - MUDANYA)HALKLA İLİŞKİLER
KUBİLAY İNCEÖZEL ANTALYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İPEK SARAÇÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (YALOVA - MERKEZ)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
DOĞUHAN TOPRAKÖZEL ACIBADEM BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)ULUSLARARASI FİNANS
ALP KAAN AKINÖZEL ACIBADEM BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)ULUSLARARASI FİNANS
RASİM MUSTAFA TEMİZTED SAMSUN KOLEJİ ÖZEL LİSESİ (SAMSUN - ATAKUM)İŞLETME
CENKER GÜRÖZEL BURDUR BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURDUR - MERKEZ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GÖRKEM GENÇOĞLUÖZEL BAHÇEŞEHİR NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)ULUSLARARASI FİNANS
ARAZ YİĞİT ATAKANİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)REKLAMCILIK
İREM KÜÇÜKÇAKMAKÖZEL UĞUR TEMEL LİSESİ (BALIKESİR - GÖNEN)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
CANSIN GÖKATATÜRK LİSESİ (İZMİR - KONAK)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SEZEN DAŞDEMİRÖZEL TAM DONANIM TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
BİLGEN BATÖZEL SINAV TEMEL LİSESİ (KOCAELİ - KARAMÜRSEL)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ŞEYMA ŞENÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
BARIŞ ŞAHUTOĞLUÖZEL ANTAKYA ATA LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BERKE BAYRAKÖZEL SAMSUN UĞUR ANADOLU LİSESİ (SAMSUN - ATAKUM)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ATABERK SEVİMLİÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ULUSLARARASI FİNANS
EDA ÖZKABAŞÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
FURKAN SEVERÖZEL ACIBADEM BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP SENA AKKARTALBEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ERDEM DEMİRLİÖZEL ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İDİL İNCİ ÇAĞLARÖZEL BÜYÜKÇEKMEÇE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SELAMİ BERKAY YILDIRIMÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)EKONOMİ
AYÇA AYDINÖZEL FEN BİLİMLERİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
BARIŞ BAŞGİLÖZEL ACIBADEM BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ECEM ÇANLIÖZEL ANKARA UĞUR ANADOLU LİSESİ (ANKARA - ÇANKAYA)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GÜLCE ERİMÖZEL DENİZATI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
HAZAL YAŞARÖZEL MAHMUT ÖN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ŞEFİKA KÜÇÜKOĞLUÖZEL KIRKLARELİ FEN BİLİMLERİ ANADOLU LİSESİ (KIRKLARELİ - MERKEZ)HEMŞİRELİK (TÜRKÇE)
ARZUM JANSET AKCANÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ULUSLARARASI FİNANS
İLKAY AKYILDIZÖZEL HALKALI ATAKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
SİMAY ALPERÖZEL FEN BİLİMLERİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AKIN KORKMAZTED ANTALYA KOLEJİ ÖZEL LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)İŞLETME
ELİF KESLERÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
İPEK PARLAKÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)LOJİSTİK YÖNETİMİ
ÖZGÜ ŞENTÜRKÖZEL YALOVA BİREY TEMEL LİSESİ (YALOVA - MERKEZ)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT MÜMTAZ DEMİRHANÖZEL FİNAL ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
KEREM ARDA YILMAZÖZEL BAHÇEŞEHİR NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MURAT BERKE ÜSTÜNDAĞÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
EMRE SEVERÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)LOJİSTİK YÖNETİMİ
BEGÜM ŞİMŞEKÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURSA - MUDANYA)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
DENİZ ÖZSÜSLÜÖZEL MERSİN BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (MERSİN - TOROSLAR)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
GİZEM UZUNOĞLUÖZEL ORDU UĞUR ANADOLU LİSESİ (ORDU - ALTINORDU)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
GÖKHAN GÖRGÜLÜÖZEL ÇAMLICA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MURAT TUTUMÖZEL FLORYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
ALPER İNCEÖZEL UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
HATİCE İREM EŞİYOKÖZEL KARTAL UĞUR ANADOU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
ENES RODOPAKYAZI EYYUP GENÇ FEN LİSESİ (SAKARYA - AKYAZI)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MUZAFFER AVCUÖZEL İNCİRLİOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (AYDIN - İNCİRLİOVA)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALEYNA NUR KOCAMANÖZEL BAKIRKÖY DİL VE KONUŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
BERRAK ERDALÖZEL ÇEKMEKÖY DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HÜSEYİN FEHMİ ÖZALPBEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EMRE BERKGÜRPINAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
MERVE ŞEVVAL KURTÖZEL ÇAMLICA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
BUĞRAHAN TURANÖZEL HALKALI ATAKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
İREM KİZİROĞLUÖZEL ÇAMLICA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)ÇOCUK GELİŞİMİ (TÜRKÇE)
KEREM EVENÖZEL AHMET ŞİMŞEK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)EKONOMİ VE FİNANS
SADET DİLAY KAYAÖZEL OĞUZKAAN KOLEJİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
YAHYA BERTUĞ EDALIÖZEL ANTALYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ALARA CEVAHİR ATILGANÖZEL BAHÇEŞEHİR NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
MUTLU YILDIZÖZEL YAVUZ FEN LİSESİ (GİRESUN - KEŞAP)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
DERYA HORASANÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
SİMGE ESİNİSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)SİNEMA VE TELEVİZYON
BATUHAN HAKAN DEREÖZEL FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GÖKÇENAZ ARPAÇAYÖZEL TAN ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
YAVUZ KALAYCIÖZEL KÜÇÜKÇEKMECE HALKALI OKYANUS ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
EGEMEN BABALOĞLUÖZEL BARTIN BAHÇEŞEHİR DENİZ ANADOLU LİSESİ (BARTIN - MERKEZ)EKONOMİ
UĞUR ÇOBANÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)DİJİTAL OYUN TASARIMI
FURKAN DEMİRELBAHÇEŞEHİR ATATÜRK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)SİNEMA VE TELEVİZYON
ASLI ALTUNELÖZEL BEŞİKTAŞ KÜLTÜR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)HALKLA İLİŞKİLER
KAZIM CAN BEYAZÖZEL FLORYA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)EKONOMİ
DERYA AYBERSÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
CANBERK GAZALİÖZEL GÜNEY TEMEL LİSESİ (HATAY - İSKENDERUN)İŞLETME
ASLI SİLSÜPÜRÖZEL BAKIRKÖY SEVİNÇ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
CENNET ÇELİKÖZEL EGE SINAV ANADOLU LİSESİ (DENİZLİ - MERKEZEFENDİ)ÇOCUK GELİŞİMİ (TÜRKÇE)
SAMED ÇELEBİÖZEL AFYONKARAHİSAR BAHÇEŞEHİR UĞUR ANADOLU LİSESİ (AFYONKARAHİSAR - MERKEZ)SOSYOLOJİ
ÖMER ŞANSALÖZEL BEYLİKDÜZÜ FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ESENYURT)İŞLETME
ZEYNEP MALKOÇÖZEL SAMSUN ÇİZGİ ÜSTÜ FEN BİLİMLERİ OKULLARI ANADOLU LİSESİ (SAMSUN - İLKADIM)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
MERVE YALÇINÖZEL ATAŞEHİR DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)EKONOMİ VE FİNANS
HAKAN BİLGİNÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ESMA GÖKMENÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ESRANUR GÜNEŞBAHÇELİEVLER AYDIN DOĞAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)LOJİSTİK YÖNETİMİ
DİLŞAD İPEKÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURSA - MUDANYA)ULUSLARARASI FİNANS
ALARA ARSLANÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA KARAOĞLUÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)YENİ MEDYA
SEVİM NUR KAMİLÖZEL KIZILKAYA ŞİŞLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
MUHAMMED SEÇKİN AKTUNÇÖZEL BAŞAKŞEHİR DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)SİNEMA VE TELEVİZYON
SÜLEYMAN EGE UÇKANBAHÇELİEVLER AYDIN DOĞAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)YENİ MEDYA
GÜLŞAH ECE CEYLANBEŞİKTAŞ ATATÜRK LİSESİ (İSTANBUL)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
KENAN CAN YARARBAŞÖZEL HALKALI ATAKENT FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER EKMEL KARAÖZEL GALİLEO GALİLEİ İTALYAN LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ALİ GEYİKÖZEL ÇEKMEKÖY NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FATİH DEMİRCİÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
ECE OKUROĞLUTED ALANYA KOLEJİ ÖZEL LİSESİ (ANTALYA - ALANYA)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
BEGÜM ÇİFTÇİÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)İLETİŞİM TASARIMI
EMRE BIYIKLIOĞLUNİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)SİNEMA VE TELEVİZYON
GÜLCE YURTSEVENERÖZEL HALKALI ATAKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
HATİCE MELİS ÜSTÜNÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)İLETİŞİM TASARIMI
DUYGU ERSOYÖZEL BAHÇEŞEHİR DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
EBRU KÜÇÜKÖZEL BİREBİR ATAK TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İŞLETME
SOYDAN KALEMÖZEL İTALYAN LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BERFİN BAŞAK POLATÖZEL BODRUM UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - BODRUM)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
ÖZGÜR AYDINÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İLAYDA CEMİLE BUDAKÖZEL EDİRNE BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (EDİRNE - MERKEZ)REKLAMCILIK
VAHAP BERKAY GÜZELÖZEL BAHÇEŞEHİR NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EKİN BURKAY KÖSEÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AHMETCAN NURMANÖZEL ÜMRANİYE BOĞAZİÇİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÜMRANİYE)ULUSLARARASI FİNANS
OZAN BEYTAŞÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
NAZ AKSUÖZEL ATAKENT SINAV ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)SOSYOLOJİ
UMUTCAN KASALÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)İŞLETME
ÖYKÜ BOZOĞLANÖZEL SU TEMEL LİSESİ (MERSİN - YENİŞEHİR)SİNEMA VE TELEVİZYON
OKTAY MERT AKÜZÜMÖZEL AVRASYA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA OĞUZHAN KAYAÖZEL OĞUZKAAN KOLEJİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İŞLETME
ONUR ÖKSÜZKEMAL HASOĞLU ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)SOSYOLOJİ
BELÇİN KOÇKARÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AYSİMA KAYAALPÖZEL BEŞİKTAŞ FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
EMRE MUŞKARAANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
UZAY ŞAHİNERÖZEL ALANYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - ALANYA)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
GAYE GÜRLEKÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İŞLETME
BOĞAÇHAN ÜSTÜNDAĞÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)EKONOMİ
DOĞA GÜNEŞÖZEL NOTRE DAME DE SION FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ÖZCAN ÖZANÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ALİ DORUK SANDIKCIÖZEL BAHÇEŞEHİR DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)EKONOMİ VE FİNANS
BATUHAN KÜKRERYEŞİLKÖY 50. YIL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)DİJİTAL OYUN TASARIMI
DENİZ EGEHAN ŞENÖZEL BAŞARI TEMEL LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
TUĞBERK CAMADANİSTEK ÖZEL SEMİHA ŞAKİR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GÖKTUĞ KOCABALÖZEL BEYKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER NASUF ÇULHAÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)LOJİSTİK YÖNETİMİ
YAĞIZ SAĞÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ZEHRA ÖZALÖZEL ADANA FİNAL ANADOLU LİSESİ (ADANA - ÇUKUROVA)YENİ MEDYA
GÜLNİHAL YÜCEÖZEL BEYLİKDÜZÜ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
ZEYNEP GÜNEŞÖZEL NEV ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)REKLAMCILIK
ALİ YAMANÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURSA - MUDANYA)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
BARIŞ KARAOĞLUÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
KEREM CAN ÖZTEKİNÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İLKER MERDİVANLIÖZEL ALMAN LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
CAFER MEHDİ GÖLALİÖZEL FLORYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)SİNEMA VE TELEVİZYON
CEREN AKÇAMÖZEL TEKİRDAĞ DOĞA KOLEJİ ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - SÜLEYMANPAŞA)SOSYOLOJİ
ELİF HAZAN GÜNALÖZEL UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
RENGİN DURMUŞÖZEL BODRUM UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - BODRUM)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
BETÜL ÇINARÖZEL ÇAĞDAŞ FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
EGE ŞAYLANÖZEL HALKALI ATAKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BERK TOPUZÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
UMAY GENÇOĞLUÖZEL TUTKUM FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
HASAN ARDA ARABACIOĞLUBEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)SİNEMA VE TELEVİZYON
SAMET HASAN ÇAKINÖZEL UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)LOJİSTİK YÖNETİMİ
EFE ALATANÖZEL ATAŞEHİR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FAHRİ KAAN ÖZCANÖZEL UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
EMİR KARACASULUÖZEL İZMİR AMERİKAN KOLEJİ (İZMİR - KONAK)ULUSLARARASI FİNANS
CEREN ÇELİKKOLLUÖZEL BİREBİR ATAK TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ULUSLARARASI FİNANS
IRMAK YILMAZÖZEL BÜYÜKÇEKMEÇE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MUHSİNCAN SAYINÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ONUR EDEMENÖZEL ACIBADEM BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BAHADIR ERTUĞRULÖZEL FLORYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)EKONOMİ VE FİNANS
HÜSEYİN KUTAY ÖZTÜRKÖZEL FLORYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MİNE KAHRAMANHALİL ÇİFTÇİ ANADOLU LİSESİ (ADANA - CEYHAN)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ALPEREN KOCAGÖZÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR ATİLLAÖZEL KADIKÖY ARIKANLAR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLAH SAMET BARANÖZEL HİSARCIKLIOĞLU FEN LİSESİ (KAYSERİ - MELİKGAZİ)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CEREN ÜSTELÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (YALOVA - MERKEZ)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
RABİA VERDA GÖNDERÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
NİL AYDEMİRÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)SOSYOLOJİ
ZEYNEP SOVUKSUÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
GİZEM GENÇÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)SAĞLIK YÖNETİMİ (TÜRKÇE)
İKRA BERKEM AKTAŞÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ECE NİSAN EYMİRLİBEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ELİF PELİN ÖZKANÖZEL ISPARTA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (ISPARTA - MERKEZ)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
METİN DUHAN ARASÖZEL ACIBADEM BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SERDAR ERÖZEL KEŞAN UĞUR TEMEL LİSESİ (EDİRNE - KEŞAN)DİJİTAL OYUN TASARIMI
İREM KÜRKÇÜFENERBAHCE ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
TÜRKAY AYÇA ÇALIKOĞLUMELSA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
MUSTAFA AKSUÖZEL GİRESUN UĞUR ANADOLU LİSESİ (GİRESUN - MERKEZ)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
EMİNE ÖYKÜ KOCAMANÖZEL ACIBADEM BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)EKONOMİ VE FİNANS
EGE KAHRAMANÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET OKAN TARAKCIÖZEL AYDIN DOĞA ANADOLU LİSESİ (AYDIN - EFELER)YENİ MEDYA
EGE ALATANÖZEL ATAŞEHİR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
ECE AKTAŞÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERK KESKİNÖZEL ATALAR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN AYYILDIZÖZEL AREL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)HALKLA İLİŞKİLER
MEHMET CAN ERELÖZEL KOŞUYOLU BİREY TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
SAMET BARIŞ OKANÖZEL ALANYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - ALANYA)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
BEYZA ERSANBAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
SİMGE SEZERÖZEL KEŞAN UĞUR ANADOLU LİSESİ (EDİRNE - KEŞAN)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
CEREN DEVRİMÖZEL BORNOVA UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İZMİR - BORNOVA)LOJİSTİK YÖNETİMİ
NURTEN BUĞAÖZEL AFYONKARAHİSAR BAHÇEŞEHİR UĞUR ANADOLU LİSESİ (AFYONKARAHİSAR - MERKEZ)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
NİDA ÖZKAYAÖZEL ÇAĞDAŞ FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ CAN KOYUNCUNACİ ŞENSOY ANADOLU LİSESİ (İZMİR - KARABAĞLAR)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGE İZGÖRDÜÖZEL ÇAĞDAŞ ÖNCÜ ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
ECE HORALÖZEL KOCAELİ DOĞA ANADOLU LİSESİ (KOCAELİ - İZMİT)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
BETÜL TAŞGIRANÖZEL MANİSA FİNAL TEMEL LİSESİ (MANİSA - ŞEHZADELER)LOJİSTİK YÖNETİMİ
GÖKÇE KILIÇÖZEL KADIKÖY DİL VE KONUŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
İLKENUR İDEMÖZEL BAKIRKÖY DİL VE KONUŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
İLAYDA ŞENAY YEMLİHAOĞLUÖZEL ŞAŞKIN BAKKAL SEVİNÇ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DENİZCAN DAĞLIÇATALCA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÇATALCA)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ZEYNEP SÜRENKÖKÖZEL GALİLEO GALİLEİ İTALYAN LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)HALKLA İLİŞKİLER
CEYHUN ENDER ARSLANÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (YALOVA - MERKEZ)ULUSLARARASI FİNANS
İPEK ÖZKUYUMCUBURAK BORA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
OĞULCAN OBUZÖZEL FETHİYE HATEM ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
CANBERK TATLIÖZEL KIZILAY AÇI TEMEL LİSESİ (ANKARA - ÇANKAYA)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YUSUF ELKATMIŞÖZEL KAMP ODAKLI ÇALIŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İŞLETME
AYBÜKE DEMİRCİÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)EKONOMİ
ERKUT ÇARDAKÖZEL KÜME TEMEL LİSESİ (ANKARA - ÇANKAYA)İLETİŞİM TASARIMI
BERKAY DEMİRKESENÖZEL CİHANGİR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)EKONOMİ VE FİNANS
ALPEREN ÖZÇELİKÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)LOJİSTİK YÖNETİMİ
ALKIN KAAN ŞAHİNÖZEL BEŞİKTAŞ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGE GÜMBÜŞOĞLUÖZEL FLORYA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
ELİF TARMANÖZEL MALTEPE FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
POYRAZ ERGİN50. YIL CUMHURİYET FERİDUN TÜMER ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)SİNEMA VE TELEVİZYON
ERDEM YÜKSELYEŞİLKÖY 50. YIL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İŞLETME
MUSTAFA ARMAĞAN KANDEMİRÖZEL MARMARA KOLEJİ (İSTANBUL - MALTEPE)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
AYŞE ALMİLA GÜLERÖZEL BAKIRKÖY DİL VE KONUŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ULUÇ MERT KUŞÇUÖZEL SARIYER DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
NEZAKET DEMİRATAŞEHİR İBRAHİM MÜTEFERRİKA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)REKLAMCILIK
ELİF ÇELİKÖZEL HALKALI ATAKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)REKLAMCILIK
YAREN ALHAÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
MEHMET SELİM ÇOLAKİSKENDERUN TOSÇELİK FEN LİSESİ (HATAY - İSKENDERUN)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DUYGU YÜCEÖZEL ELAZIĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (ELAZIĞ - MERKEZ)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
FATİH DOĞRULÖZEL BAHÇEŞEHİR UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MİNEL GÜLŞAH ERKASAPÖZEL ANTALYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)İŞLETME
NİZAMETTİN UMUT KÖSEOĞLUDOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)LOJİSTİK YÖNETİMİ
EKREM DEMİRAŞCILAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (BOLU - MENGEN)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
NİL YILDIRIMGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)İŞLETME
ZİYA DURUKANBAKIRKÖY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)SİNEMA VE TELEVİZYON
SETENAY DURUDOĞANCUMHURİYET ANADOLU LİSESİ (DÜZCE - MERKEZ)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
ZEYNEP EYLÜL KARAMANÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ TOKMAKÖZEL MANAVGAT BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MANAVGAT)İŞLETME
GAYE GÜNERÖZEL KADIKÖY RIHTIM FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ELİF KARAMANİZMİR BÜYÜKÇİĞLİ ÖZEL TÜRK KOLEJİ FEN LİSESİ (İZMİR - ÇİĞLİ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AYŞE SELİN KANDEMİRÖZEL ÇEKMEKÖY DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
ÇAĞLA NİL NEHİRÖZEL ÜNSEV FEN BİLİMLERİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY ERÇİNÖZEL BAHÇEŞEHİR FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)EKONOMİ
ELİF YAREN SONKAYAÖZEL UĞUR AKADEMİ ANADOLU LİSESİ (TRABZON - AKÇAABAT)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
FIRAT ALPAYDINÖZEL EĞİTİM VE YAŞAM MERKEZİ OKYANUS LİSESİ (İSTANBUL - AVCILAR)DİJİTAL OYUN TASARIMI
MEHMET MUTLUÖZEL UĞUR TEMEL LİSESİ (BALIKESİR - GÖNEN)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MERVE İPEKÖZEL UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)EKONOMİ
AYK TURAÇÖZEL PANGALTI ERMENİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EDA GÖKÇE KOÇİSTANBUL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
ARDA HACIOĞLUÖZEL HALKALI ATAKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KORAL YAĞIZ DEMİRÖZEL ÇEVRE KOLEJİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ARHAN SİLAVÖZEL TÜRK LİSESİ (KARŞIYAKA ŞUBESİ)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
TEOMAN YAVRITED ANTALYA KOLEJİ ÖZEL LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)ULUSLARARASI FİNANS
MUSTAFA MERCANTED ESKİŞEHİR KOLEJİ ÖZEL ANADOLU LİSESİ (ESKİŞEHİR - TEPEBAŞI)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ALP KÖPRÜCÜİSTEK ÖZEL SEMİHA ŞAKİR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)SİNEMA VE TELEVİZYON
BUĞRA GÖKBERK YAVUZARSLANÖZEL ANTALYA SINAV ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM KAĞAN METİNÖZEL TARHAN KOLEJİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)EKONOMİ VE FİNANS
PELİN ÜLKERBAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
MELİKE NESRİN ÖZBURMATED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ (İSTANBUL - BEYKOZ)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GÖRKEM MANSIZÖZEL ATALAR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ÇAĞAN KUYUCUÖZEL DENEY FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÜMRANİYE)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İLAYDA LAFCIÖZEL MARMARA ANADOLU MESLEK LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)REKLAMCILIK
CEM SİNAN AKYÜZFMV ÖZEL IŞIK LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET GÜMÜŞİBN-İ SİNA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (BİLECİK - MERKEZ)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ASLANÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)İLETİŞİM TASARIMI
EMİN EMRE ONURÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)REKLAMCILIK
RECEP DOĞUKAN TEKÖZEL MURATPAŞA SINAV ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
LEVENT URALÖZEL BEYLİKDÜZÜ FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ESENYURT)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SERVAN MAZLUM KARAKOÇÖZEL SEDAT AKDOĞAN FİNAL TEMEL LİSESİ (GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ARYA AYDEMİRFETHİYE ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE)SOSYOLOJİ
HELİN YAĞARFETHİYE ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
DERİN IRMAKÖZEL MERSİN BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (MERSİN - TOROSLAR)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ŞANT HEKİMOĞLUÖZEL GETRONAGAN ERMENİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ YILDIRIMATATÜRK ANADOLU LİSESİ (HAKKARİ - YÜKSEKOVA)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
EMİN DOĞANÖZEL İRFAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)İŞLETME
BELİZ ÜZREKÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)SOSYOLOJİ
DOĞUKAN YAĞCIKÖY HİZMETLERİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FAİK ERTÜRKÖZEL CİHANGİR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
GÜL EFTUN SAKIZLIÖZEL BAHÇELİEVLER KÜLTÜR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
GÜLENAY ÇAVUŞOĞLUÖZDEMİR SABANCI EMİRGAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)EKONOMİ
KEREM ÇAKMAKÖZEL NİŞANTAŞI BİRE BİR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)EKONOMİ
EGE ÇİMŞİRÖZEL ALEV LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EMİR TALHA YÜCELKARTAL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ULAŞ AKSAÇÖZEL ATALAR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
NESİBE YILMAZÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ YAĞCIROTARY 100.YIL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)SOSYOLOJİ
AFŞİN TURAN DURMAZÖZEL HALKALI BOĞAZİÇİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KAĞAN BELGÜCANÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BİLGE SULTAN ŞAHİNMALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)SİNEMA VE TELEVİZYON
MISRA ANDIKÖZEL OĞUZKAAN KOLEJİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)SOSYOLOJİ
DOĞUKAN YAKUP SARIOĞLUÖZEL ACIBADEM BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)İŞLETME
KAYA SWANNÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
CEREN SİLSÜPÜRÖZEL BAKIRKÖY SEVİNÇ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
DİLARA BAKIRELİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
BARIŞ UYGUNÖZEL ATAŞEHİR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BURAK TAYYİP ÇEVİKÖZEL SANCAKTEPE BİRİKİM ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SANCAKTEPE)SİNEMA VE TELEVİZYON
ADA BERFİN YILDIZBAHÇEŞEHİR ATATÜRK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
RAMAZAN AFŞİNÖZEL ÇINAR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NİL ÖZCANÖZEL FATİH İLGİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (ANKARA - KEÇİÖREN)REKLAMCILIK
EZGİ ECEVİTÖZEL BAHÇEŞEHİR FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
DOĞA YAZGÜLÜ KARTALHALİDE EDİP ADIVAR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
FURKAN İLBAYİSTANBUL ÜNİVERSİTESİİLETİŞİM TASARIMI
ENİS YILDIZÖZEL TAŞDELEN UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SELİN NİŞLİÖZEL ÇAKABEY LİSESİ (İZMİR - ÇİĞLİ)SİNEMA VE TELEVİZYON
BATUHAN YILMAZERÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURSA - MUDANYA)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ESİN BALCIÖZEL ŞİŞLİ BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)ULUSLARARASI FİNANS
TALAT BERKAY YILDIRIMÖZEL EKİM TEMEL LİSESİ (BALIKESİR - EDREMİT)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN UĞUR ALTUNDAĞÖZEL KARTAL UĞUR ANADOU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)LOJİSTİK YÖNETİMİ
EGEHAN TURGUTÖZEL MERSİN BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (MERSİN - TOROSLAR)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ ŞİMAL BAYÜLGENÖZEL MALTEPE UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ALİCAN ŞERİFOĞLUÖZEL ATAŞEHİR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)EKONOMİ
DUYGU ESERÖZEL GAZİOSMANPAŞA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA)ULUSLARARASI FİNANS
METEHAN ÇETİNÖZEL EYÜP DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP)REKLAMCILIK
SİMAY DOLANERATATÜRK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
HAZAL AVCIÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİİLETİŞİM TASARIMI
MİRHAT TAŞTIAHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BAŞAK ERTUĞRULÖZEL NOTRE DAME DE SION FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OKAN GÜRKALEÖZEL NOVA ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ÖZGÜLİSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)EKONOMİ
ATAKAN SARAÇİSTEK ÖZEL ACIBADEM ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SAİMCAN BÜYÜKÖZTÜRKÖZEL ADANA UĞUR TEMEL LİSESİ (ADANA - ÇUKUROVA)YENİ MEDYA
KAAN BURAK ÇINARÖZEL AREL FEN LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BORA KİLERCİÖZEL BEYLİKDÜZÜ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP HAZAL GÖZLÜKÖZEL FLORYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
İLKER RODİN SAYIÖZEL BAKIRKÖY SEVİNÇ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HİLAL AKGÜLERGÜN ÖNER - MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - GÜNGÖREN)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
AZRA GİZEM ÖZÇİTÖZEL ŞİŞLİ BOĞAZİÇİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
NURETTİN NİDAL GENÇÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SİMGE KAPLANÖZEL SEFAKÖY UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)DİJİTAL OYUN TASARIMI
CEREN ÖZYETGİNÖZEL ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
ŞEVVAL GÜNGÖRÖZEL BAKIRKÖY NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALİ YAĞIZ İLBANÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BAHAR ARASATATÜRK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EGE ÖZÖZEL KADIKÖY ARIKANLAR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT CEM PEHLİVANTED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ (İSTANBUL - BEYKOZ)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SERKAN ŞAFAKÖZEL ATAŞEHİR IŞIKLAR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
İPEK UZUNDÜZCE ÖZEL DOĞA ANADOLU LİSESİ (DÜZCE - MERKEZ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ GÜNGÖRÖZEL ACIBADEM BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)ULUSLARARASI FİNANS
EMİRHAN ALKIŞÖZEL FATİH OKYANUS ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)EKONOMİ
HELİN İSSİÖZEL DEVRAN KOLEJİ (İSTANBUL - ESENLER)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
GÜLCE DURANÖZEL EYÜBOĞLU KOLEJİ (İSTANBUL - ÜMRANİYE)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
MUSTAFA ÖNALÖZEL BATMAN BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BATMAN - MERKEZ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM ETHEM ÖZSESÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HÜSNÜHAN NEVROZÖZEL HALKALI ATAKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AZAD TALHA AYKUTÖZEL BAKIRKÖY UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ATİLLA BULUTÖZEL ANTALYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MELİHA BUSE İRİCANRAMİ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
DERİN KOLAÇANÖZEL Pİ KARE TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÜMRANİYE)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED ANIL GÜDÜCÜÖZEL HALKALI UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERKE DERVİŞÖZEL ACARKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYKOZ)EKONOMİ VE FİNANS
BATUHAN GÜNDÜZBAFRA FEN LİSESİ (SAMSUN - BAFRA)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SAMED MUSA ÖZKAYNAKÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EMİRCAN GÜNDÜZÖZEL ATACAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BENİAN EZGİ UYSALÖZEL AREL FEN LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
RONYA DEFNE ÇAĞLARÖZEL ANTALYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
GÖRKEM ARDA KASALARHALUK ÜNDEĞER ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YAKUP EYMEN YILDIZÖZEL BİLFEN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KEMAL KEREM KIRBAŞLIÖZEL HALKALI ATAKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)ULUSLARARASI FİNANS
SENA KESKİNÖZEL HALKALI ATAKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
BENSU TOKATLILÜLEBURGAZ LİSESİ (KIRKLARELİ - LÜLEBURGAZ)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
SİNAN YÜZGÜLEÇÖZEL TAN ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
NUH BATUHAN SARICABAĞLIÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AHMET MURAT GÜRSESHÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN ALATAŞÖZEL MALATYA FİNAL ANADOLU LİSESİ (MALATYA - YEŞİLYURT)İŞLETME
BURAK KALEOĞLUGAZİANTEP ÖZEL DOĞA ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL)EKONOMİ
EFE REŞİT YURDAKULÖZEL ATACAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ ATA ERTETİKİMMİB ERKAN AVCI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)İLETİŞİM TASARIMI
BERKE AKGÜLESENYURT NAKİPOĞLU CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ESENYURT)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ESMA ŞENOĞULÖZEL EDİRNE BEYKENT FEN LİSESİ (EDİRNE - MERKEZ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GÖKTUĞ SÜRERGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)EKONOMİ
RÜVEYDA ŞALCIAYAZAĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)YENİ MEDYA
MERT EKMEKÇİÖZEL ÇAPA KÜLTÜR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)EKONOMİ
SENİHA ARSLANOĞLUÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)YENİ MEDYA
MELİS YARDIMÖZEL BAKIRKÖY DİL VE KONUŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
HİLAL ÇELİKÖZEL ANTALYA ZAFER ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
CEM HASAN SELÇUKÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
KAAN ERYAŞAÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HACI ÖMER COŞANÖZEL ESENYURT KÜLTÜR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ESENYURT)İŞLETME
ZELİHA KAYAÖZEL BAHÇEŞEHİR BİLFEN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ONUR ÖZTÜRKALANYA LİSESİ (ANTALYA - ALANYA)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EGE ÖZTAMAHKARİSTEK ÖZEL ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)ULUSLARARASI FİNANS
ARDA BERK ERENÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)EKONOMİ VE FİNANS
BATUHAN ÜNSALÖZEL ÇEKMEKÖY PRESTİJ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)DİJİTAL OYUN TASARIMI
MORİS NAKRİÖZEL OPERA GÜZEL SANATLAR LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)İLETİŞİM TASARIMI
AHMET SALİKÖZEL BİREBİR KİŞİ ODAKLI ÇÖZÜM TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EMRECAN AKSUÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)LOJİSTİK YÖNETİMİ
ŞEREF SİNAN OKLÜLEBURGAZ RAMAZAN YAMAN FEN LİSESİ (KIRKLARELİ - LÜLEBURGAZ)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
DUYGU DEMİRBAŞİSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)EKONOMİ VE FİNANS
MÜCAHİT TEZCANMECİDİYEKÖY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)ULUSLARARASI FİNANS
BERKE TETİKTED ESKİŞEHİR KOLEJİ ÖZEL ANADOLU LİSESİ (ESKİŞEHİR - TEPEBAŞI)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ÖZBUDAKÖZEL MEF LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
DİLANAZ KİRMANÖZEL AVRUPA KOLEJİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)İLETİŞİM TASARIMI
ALİ AKTAŞÖZEL BİLFEN ÜSKÜDAR FEN LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
DİLARA KAYAÖZEL MEFKURE TEMEL LİSESİ (SAKARYA - ADAPAZARI)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ZEYNEP URALÖZEL BAKIRKÖY UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)EKONOMİ
İDİL GÜLTEKİNÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURSA - MUDANYA)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
LÜTFÜ KAAN KANTARCIBAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
MEHMET TUFAN SAĞÖZEL UĞUR TEMEL LİSESİ (HATAY - İSKENDERUN)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ŞİYAR ÇIPLAKÖZEL CENT LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)EKONOMİ
VELİ KAAN SÜZGÜNÖZEL MEF LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ASLI YALÇINBAKIRKÖY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
MUHAMMET EMİN YEŞİLKIRÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)REKLAMCILIK
ZEYNEP DENİZ METİNOĞLUÖZEL NİLGÜN DOĞAY LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
İLKSEV AKARİSTEK ÖZEL ANTALYA YEDİTEPE ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERT ERDEMÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
TAMER DENİZ SONAİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGENUR AYDINÖZEL SERHAN EYLEMER ANADOLU LİSESİ (BURSA - OSMANGAZİ)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
JANSET NERİS METFARABİ ANADOLU LİSESİ (DÜZCE - MERKEZ)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
EBRU BİRERÖZEL FAHRİ KAYAHAN KÜLTÜR TEMEL LİSESİ (MALATYA - YEŞİLYURT)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ASLI ÖZGÜRÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN KOLEJİ (ADANA - ÇUKUROVA)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ALEYNA EKŞİBİSTEK ÖZEL ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
DENİZ ARIKÖZEL MARMARA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)SİNEMA VE TELEVİZYON
TOLGA BATARÖZEL KADIKÖY FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ATA URCANİSTEK ÖZEL ACIBADEM ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MERT ERDOĞANÖZEL GÜNEŞLİ BİREY TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAĞCILAR)LOJİSTİK YÖNETİMİ
BURAK DEMİRCİGÖRELE NİHAT GÜREL FEN LİSESİ (GİRESUN - GÖRELE)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AYLİN GÖRGÜNİSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ULAŞ YILMAZÖZEL ÇEKMEKÖY NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)İLETİŞİM TASARIMI
HASAN BARIŞ UZANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MEHMET BATUHAN SÜNGÜÖZEL HALKALI UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BATU SELÇUKÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ECE EMGENGİLİSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MERTCAN AYDİNÖZEL OĞUZKAAN KOLEJİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ULUSLARARASI FİNANS
BÜŞRA MÜZEYYEN SAPANÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
İDİL TABAKLARÖZEL ANTAKYA ATA LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
MUSTAFA EREN İZGÖRDÜAÇIK ÖĞRETİM LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYŞE ŞEVVAL YAMAKÖZEL ACIBADEM ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
EGE GÜZELTIRPANÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ (ERKEK) LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
YUSUF EGE CAN GÜNAYÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TUĞÇE AYBİKEM KIRANÖZEL TÜRK KOLEJİ ANADOLU LİSESİ (İZMİR - KONAK)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
CELAL CAN BELLEKBEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ALTINTAŞBEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER FARUK AKYÜZÖZEL İSTANBUL BİLİM ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)DİJİTAL OYUN TASARIMI
GÜLBEN ATAMANÖZEL BARTIN BAHÇEŞEHİR DENİZ ANADOLU LİSESİ (BARTIN - MERKEZ)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
ÖMER DORUK ÖZKANHABİRE YAHŞİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)DİJİTAL OYUN TASARIMI
MERVE TAŞCIOĞLUÖZEL ATALAR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AHMET EREN GÜNDOĞDUÖZEL HALİÇ DOĞA BİLİM ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
BEYZANUR GEDİKÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ YUSUF ERYENTÜRÖZEL AKAD İSTANBUL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)EKONOMİ
FEHMİ KILINÇÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN POTURÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)EKONOMİ
HACER ASANAHMET SANİ GEZİCİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
BARAN KILIÇÖZEL ACIBADEM BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)SİNEMA VE TELEVİZYON
AYDIN MERT KELEBEKÖZEL SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİCARET OKULU (İSTANBUL - BEYOĞLU)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
KADİR CAN DEMİRLİÖZEL EYÜP DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
NUSRET KAĞAN AYDINT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLA AKBAŞÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ULUSLARARASI FİNANS
İNCİ ASLAN0ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
HÜSAMETTİN TUNA AKMANÖZEL KIZILKAYA ŞİŞLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)İŞLETME
BURAK ARDA GÖZÜPEKÖZEL ATAŞEHİR DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ZEHRA GÜRSOYÖZEL BAHÇELİEVLER DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)İŞLETME
YİĞİT USLUÖZEL ÜMRANİYE KIZILKAYA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÜMRANİYE)DİJİTAL OYUN TASARIMI
ZEYNEP ENNUR ŞAHİNÖZEL KARTAL UĞUR ANADOU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ÇAĞLA EREZÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)GASTRONOMİ (TÜRKÇE)
FİKRET METOÖZEL ÇAĞDAŞ EVRENSEL LİDER EĞİTİM TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
HALE BAŞOĞLUBAHÇEŞEHİR ATATÜRK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
İREM YANLIVEHBİ KOÇ VAKFI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)HALKLA İLİŞKİLER
ELİF BOZCALIÖZEL İHLAS FEN LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
AYÇA ARSLANÖZEL TAŞDELEN BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ALP ÖZKANT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İŞLETME
HELİN YILDIZÖZEL OĞUZKAAN KOLEJİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
YAĞMUR PAKSOYGÖZTEPE İHSAN KURŞUNOĞLU ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)HALKLA İLİŞKİLER
SİMAY YILMAZİSTİKLAL MAKZUME ANADOLU LİSESİ (HATAY - İSKENDERUN)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ÖZKAN EKİCİÖZEL MALTEPE UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
AYDAN ŞAHİNVATAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)HEMŞİRELİK (TÜRKÇE)
CEREN BOZKURTNİŞANTAŞI NURİ AKIN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
YAĞIZ ESGÜNİSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)İŞLETME
ALKAS ALİ BEKİŞOĞLUÖZEL KÜLTÜR 2000 FEN LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERT MUNGANÖZEL BAKIRKÖY SEVİNÇ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
CEMRE BİRKANÖZEL ALTUNİZADE SEVİNÇ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
OGİN BAKİSTANLIÖZEL BİREBİR ATAK TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ULUSLARARASI FİNANS
EBRU SENA ÇATANAHAYRULLAH KEFOĞLU ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)DİJİTAL OYUN TASARIMI
TULYA ÇETİNDEMİRAÇIK ÖĞRETİM LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
UMUT SERCAN KOÇKANÖZEL BEYKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN AYDINÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERT LEBLEBİCİT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM TANÖZEL HALKALI UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
ZEYNEP TOPÇUÖZEL BEYLİKDÜZÜ FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ESENYURT)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL ÇİÇEKRÜŞTÜ AKIN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
CANSU UYGURFLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
MEHMET HİSARAGÜV TOBB ÖZEL TEKDEN ANADOLU LİSESİ (KAYSERİ - MELİKGAZİ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
YAREN AYKIRÖZEL KIZILKAYA ŞİŞLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)İLETİŞİM TASARIMI
DOĞUKAN KORKMAZÖZEL MALTEPE UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)LOJİSTİK YÖNETİMİ
BARAN TURGUTERVEFA LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL KARATAŞÖZEL MALTEPE FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
ATAHAN TÜRKÖZEL FLORYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)İŞLETME
SERDAR GÜLMEZÖZEL HALKALI ATAKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)ULUSLARARASI FİNANS
MİRZA ALP BALYURTÖZEL AYDIN DEĞİŞİM ANADOLU LİSESİ (AYDIN - EFELER)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CANDAŞ GENİŞÖZEL SOYAK FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
İSMET KAYRA ÇOBANOĞLUÖZEL CİHANGİR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)HALKLA İLİŞKİLER
BERKAY URAZTEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - SÜLEYMANPAŞA)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ENES AKTAŞÖZEL GAZİANTEP BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞAHİNBEY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BİLGE GÜVERCİNÖZEL ACIBADEM BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NERGİZ ÇAĞLA EŞKİAYAZAĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
TUANA TEKELÖZEL UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ELİF BERFİN BEYHANKÜÇÜKÇEKMECE ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
AHMET TAHA AKTAŞÖZEL GAZİANTEP BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞAHİNBEY)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GÖRKEM HÜRDENİZÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURSA - MUDANYA)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
ŞEVVAL AKINCIÖZEL BEŞİKTAŞ SINAV TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ALEYNA TAŞÖZEL GÜNEŞLİ FİNAL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAĞCILAR)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MELİS SERPİL ÇALIŞKANÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER YİĞİT SARIKAYAÖZEL TÜRK KOLEJİ MARMARİS ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - MARMARİS)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EFSANE AGALDAYÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)YENİ MEDYA
EGEMEN ŞENDURÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
MEHMET FEVZİ YILMAZYEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İREM ALEMDARÖZEL AHMET KIRMIZI TEMEL LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
KISMET ÖZKAYAÖZEL EDİRNE BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (EDİRNE - MERKEZ)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
UTKU GÖKÇEKMUSTAFA KEMAL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)YENİ MEDYA
CANER ARSALİSTEK ÖZEL BELDE ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)YENİ MEDYA
EGEHAN BİRKANÖZEL ANAKENT KOLEJİ (İSTANBUL - KADIKÖY)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERT HÜSEYİN PİRİKOĞLUÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)ULUSLARARASI FİNANS
EMRE ÇİFTÇİÖZEL BEŞİKTAŞ BOĞAZİÇİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)DİJİTAL OYUN TASARIMI
ECEM MANDACIÖZEL ÜN TEMEL LİSESİ (TEKİRDAĞ - ÇORLU)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
ÖMER EFE ALP GÜNAYÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FEYZA NUHÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
AYŞE ŞEVVAL SARISOYMUSTAFA SAFFET ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ALİ BERK KAZANÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EMRE HACIARİFOĞLUÖZEL ANTALYA DOĞA FEN LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)EKONOMİ VE FİNANS
ZEYNEP ANZERLİOĞLUİSTEK ÖZEL ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)İŞLETME
ALEYNA BERNİS CAMEKANÖZEL GAZİOSMANPAŞA MERKEZ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA)SOSYOLOJİ
HASAN SAFA ŞENOLÖZEL YENİ YILDIZ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)REKLAMCILIK
YAŞAR CAN UYANÖZEL BEYZA FEN LİSESİ (KAHRAMANMARAŞ - ONİKİŞUBAT)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BETÜL DEMİRCİBEYOĞLU ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
UMUR ATLIFMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)EKONOMİ
DENİZ YERLİKAYAÖZEL NAZİLLİ FİNAL TEMEL LİSESİ (AYDIN - NAZİLLİ)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
ECE FİRİDİNÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)ODYOLOJİ (TÜRKÇE)
OSMAN EFE ESİRGENÖZEL DİLTAŞ ANADOLU LİSESİ (KONYA - MERAM)İŞLETME
METİN KAYAÖZEL BEYLİKDÜZÜ FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ESENYURT)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL EROĞLUÖZEL BAKIRKÖY BİREY TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERK CANTAŞÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AYŞEGÜL EYİSOYSAKARYA CEVAT AYHAN FEN LİSESİ (SAKARYA - ADAPAZARI)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA MERT ERDEMİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MÜNEVVER DOĞANÖZEL BAHÇEŞEHİR NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ENES BAŞARANÖZEL ŞAHİNKAYA ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)İŞLETME
SEDA CİNGÖZÖZEL KADIKÖY DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)EKONOMİ
NUR ASALİSTANBUL KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
ECEM AKBAŞÖZEL HATİCE HİLMİ KIRŞAN FEN LİSESİ (GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
SERRA KABBURAK BORA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
MAHMUT EMRE KOLEYÜP ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BAHRİ KAAN BEŞİKİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN FEN LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÖYKÜ GENÇASLANÖZEL UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
MEHMET EMİN TÜRKKÖLESİÖZEL MALATYA KOLEJİ ANADOLU LİSESİ (MALATYA - BATTALGAZİ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
RÜZGAR ATA ÖZKANMİMAR SİNAN ÖZEL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE)YENİ MEDYA
SERRANUR ERDOĞANÖZEL FİNAL TEMEL LİSESİ (ÇANAKKALE - MERKEZ)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
DERİN KESKİNİSTEK ÖZEL ULUĞBEY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ATAKAN VARDARÖZEL TEKİRDAĞ DOĞA KOLEJİ ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - SÜLEYMANPAŞA)DİJİTAL OYUN TASARIMI
MERT DÜNDARÖZEL ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NİLDENİZ DURANTED ZONGULDAK KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ (ZONGULDAK - MERKEZ)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
EREN YAĞCIÖZEL BAHÇEŞEHİR BİLFEN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ŞENTÜRKERTUĞRUL KURDOĞLU ANADOLU LİSESİ (KOCAELİ - ÇAYIROVA)HALKLA İLİŞKİLER
ELİF CANAN ERENGÜLSER-MEHMET BOLLUK ANADOLU LİSESİ (BALIKESİR - ALTIEYLÜL)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
CANSU KODAMANOĞLUÖZEL KARTAL UĞUR ANADOU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL)REKLAMCILIK
GÖZDE SELEME AYDOĞANÇİFTLİKKÖY ATATÜRK ANADOLU LİSESİ (YALOVA - ÇİFTLİKKÖY)REKLAMCILIK
HAKİME AYSUN SAVAŞLARÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
FATİH ÇELİKKOLTÜRK EĞİTİM VAKFI ANADOLU LİSESİ (DENİZLİ - PAMUKKALE)EKONOMİ VE FİNANS
AĞAHAN AĞAOĞLUÖZEL UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)HALKLA İLİŞKİLER
ECE TUANA MISTIKOĞLUÖZEL KÜLTÜR LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALİ İLİÖZEL BEYKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP ÖZAHISHALIÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
BERKAY KAAN CANİSTANBUL ÜNİVERSİTESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZ KAĞAN YILMAZÖZEL AVRUPA KOLEJİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)EKONOMİ VE FİNANS
HAKAN BOZKURTATAŞEHİR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
GÖKSU BAYRAKTARÖZEL HALKALI UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
EYLÜL GÜRTUNAİSTANBUL LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
BORA DORUK BİLGİNKADIKÖY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BEDRİ BATUHAN YAMANKADIKÖY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
BURAK MERT SAĞIROĞLUÖZEL ATAŞEHİR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
ATACAN GÖKTAŞÖZEL BEYLİKDÜZÜ FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AHMET KADİR DUMANÖZEL ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT MERT DOĞANÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ESLEM UMURÖZEL KIRIKHAN AMANOS TEMEL LİSESİ (HATAY - KIRIKHAN)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
YİĞİT EFE KARSAVURANÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)EKONOMİ
SAVAŞAN YÜKSEKLERÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SENA MÜMİNOĞLUMAÇKA AKİF TUNCEL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
NUR SUNGURLUÖZEL ÇEKMEKÖY PRESTİJ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)EKONOMİ
BATUHAN ARSLANÖZEL SARIYER DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)REKLAMCILIK
EMİL ÇÖLLÜÖZEL KÜLTÜR LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ KIRIMLIÖZEL ACARKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYKOZ)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN ATLASÖZEL KAĞITHANE UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KAĞITHANE)EKONOMİ
BUKET HIZIRLIÖZEL SEFAKÖY UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
SÜLEYMAN TATLIÖZEL BİLTEPE ANADOLU LİSESİ (OSMANİYE - KADİRLİ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALİ CAN KAYAÖZEL GÜNEY TEMEL LİSESİ (HATAY - İSKENDERUN)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MERTCAN BÜYÜKKARŞIYAKA CİHAT KORA ANADOLU LİSESİ (İZMİR - KARŞIYAKA)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞİRİN YILDIRIMÖZEL ÇANKAYA FİNAL TEMEL LİSESİ (İZMİR - KONAK)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MURAT YİĞİT SOLMAZÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN KOLEJİ (ADANA - ÇUKUROVA)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BERİL TAYLANBİNGÜL ERDEM ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)REKLAMCILIK
SELAHATTİN BULATNİKSAR ANADOLU LİSESİ (TOKAT - NİKSAR)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SERKAN BİLGİNMEHMET EDİP-FATMA YÜKSEL ANADOLU LİSESİ (MARDİN - ARTUKLU)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ANIL YÜKSEL UMUTÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)LOJİSTİK YÖNETİMİ
BARIŞ CAN TURGUTÖZEL SAINT BENOIT FRANSIZ LİSESİ(ERK.B)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
DURALİ AYTUNÇ TUNÇAYMEHMET CADIL ANADOLU LİSESİ (BURDUR - BUCAK)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
KÜBRA ERSOYŞARKİKARAAĞAÇ ASIM VE SIDDIKA SELÇUK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (ISPARTA - ŞARKİKARAAĞAÇ)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
CAN YÜKSEL50. YIL TAHRAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)DİJİTAL OYUN TASARIMI
YİĞİTALP ALCANÖZEL FLORYA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)REKLAMCILIK
YİĞİTHAN EROĞLUHACI SABANCI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)EKONOMİ
KÜBRA DENİZ KARAÖZEL BAKIRKÖY UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İLETİŞİM TASARIMI
MEHMET EMİN ÇAKIRÖZEL ŞAHİNKAYA ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AHMETCAN FİLİZÖZEL ATAYURT ANADOLU LİSESİ (ESKİŞEHİR - TEPEBAŞI)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
VİKEN KAYAÖZEL KÜLTÜR FEN LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
RAMAZAN TOMASODENİZLİ LİSESİ (DENİZLİ - PAMUKKALE)HEMŞİRELİK (TÜRKÇE)
ÇAĞRI AKBAŞÖZEL BEYLİKDÜZÜ SINAV TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BORA ÖZSEVİMLİÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURSA - MUDANYA)REKLAMCILIK
BETÜL BAYRAMÖZEL DÜZCE KÜLTÜR ANADOLU LİSESİ (DÜZCE - MERKEZ)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
BEYZA BULUTÖZEL MALTEPE ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)BESLENME VE DİYETETİK (TÜRKÇE)
MURATHAN KOÇASLANARAKLI MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ (TRABZON - ARAKLI)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DUYGU AYDOĞANLIÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ÜMMÜ NURSENA YONCAÖZEL AFYONKARAHİSAR BAHÇEŞEHİR UĞUR ANADOLU LİSESİ (AFYONKARAHİSAR - MERKEZ)FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (TÜRKÇE)
ARDA OĞUZFLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYTAÇ BARIŞ PAÇARKADİR HAS ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
OĞUZ OGURİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
POLAT DUHA ŞENTÜRKKARAMÜRSEL ALP ANADOLU LİSESİ (KOCAELİ - KARAMÜRSEL)REKLAMCILIK
EKİN ASMİN KOÇAKÖZEL KEÇİÖREN FİNAL TEMEL LİSESİ (ANKARA - KEÇİÖREN)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MELİS NAZ MORDALGAÖZEL SARIYER DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)İLETİŞİM TASARIMI
ZEYNEP NİSA DEMİRELÖZEL CEMAL REŞİT REY ANADOLU GÜZEL SANATLAR LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ECE GÜNERÖZEL ACIBADEM ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN SERTADAPAZARI ÖZEL ŞAHİN ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - ADAPAZARI)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
SELİN TALMANHAYDARPAŞA LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)SİNEMA VE TELEVİZYON
ABDÜLKADİR VURALANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İLAYDA BAYAZITÖZEL FİNAL TEMEL LİSESİ (ORDU - ÜNYE)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
SUHAN SÜRMELİKEMAL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)SİNEMA VE TELEVİZYON
AD SOYAD MEZUN OLDUĞU LİSE BÖLÜM
SEZGİ AKGÜNGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NURİ BERK ALTINYÜREKT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERT YERLİKAYAT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GİZAL POYRAZLART.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)EKONOMİ VE FİNANS
YİĞİT ALTAN EYÜBOĞLUFMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİEKONOMİ
ZEYNEP EBRU KİREÇÇİFMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HAZAL MANASÖZEL IŞIKKENT ANADOLU LİSESİ (İZMİR - BORNOVA)HALKLA İLİŞKİLER
OYA EGELÖZEL IŞIKKENT ANADOLU LİSESİ (İZMİR - BORNOVA)İLETİŞİM TASARIMI
CEREN ŞİMŞEK75. YIL CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
CANSU COŞKUNABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ (BALIKESİR - EDREMİT)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
MERVE ÖZŞAHİNÖZEL SAINT BENOIT FRANSIZ LİSESİİŞLETME
ELVAN ECE PİRİŞTİNEÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİHALKLA İLİŞKİLER
GÖKSU İPEK KARADAYIÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİSOSYOLOJİ
BUĞRA CEM BEHMENYARÖZEL SAINTE PULCHERIE FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ ŞELEÖZEL NOTRE DAME DE SION FR.KIZ LİSESİHALKLA İLİŞKİLER
MELİKE KAPISUZÖZEL OĞUZKAAN KOLEJİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALİ MERT DİRİLİKAÇIK ÖĞRETİM LİSESİBİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
EKİN AKTAŞAÇIK ÖĞRETİM LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞRI ERTÜRKAÇIK ÖĞRETİM LİSESİEKONOMİ
BERKANT HÜSELEKAÇIK ÖĞRETİM LİSESİREKLAMCILIK
ŞİZEN ŞENGÖRADAPAZARI ÖZEL ENKA ANADOLU LİSESİSİNEMA VE TELEVİZYON
TUĞBA DAZKIRADEM-TOLUNAY ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR YORGANCIOĞLUAHMET SANİ GEZİCİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)SOSYOLOJİ
MEHMET FATİH MARABAOĞLUAKÇAABAT ANADOLU LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
DENİZ HALLAÇALİ RIZA ÖZDERİCİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
AYNUR KARAKUŞANKARA KIZ MESLEK LİSESİİNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
DENİZ YILMAZANKARA TED KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BUSE NUR ÇELİKATAKENT İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)HALKLA İLİŞKİLER
BERK AKKAYAATATÜRK ANADOLU LİSESİ (GİRESUN - MERKEZ)REKLAMCILIK
ÖNCE DOĞA ÖZTÜRKATATÜRK LİSESİ (İZMİR - KONAK)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ÖMER KARTELLİATATÜRK LİSESİ (İZMİR - KONAK)SİNEMA VE TELEVİZYON
DİYAR HALİS KARAMANBAĞCILAR AKŞEMSETTİN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TUFAN YILMAZBAKIRKÖY FLORYA B.KAĞAN ÖZEL DENEME LDİJİTAL OYUN TASARIMI
SELEN KINALIBAKIRKÖY FLORYA B.KAĞAN ÖZEL DENEME LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BURHAN BERTANBAKIRKÖY FLORYA B.KAĞAN ÖZEL DENEME LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM ÖZCANBAKIRKÖY FLORYA B.KAĞAN ÖZEL DENEME LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İPEK YAZGANBAKIRKÖY FLORYA B.KAĞAN ÖZEL DENEME LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AKIN GÜRELERBAKIRKÖY FLORYA B.KAĞAN ÖZEL DENEME LİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
LORA KARALBAKIRKÖY YEŞİLKÖY 50.YIL LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SELİN ERGÜVENBALIKESİR MUHARREM HASBİ AKŞAM LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BARAN SOMAKLIBARTIN CUMHURİYET ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
ALİ BOZKURTBERGAMA ANADOLU MESLEK LİSESİSİNEMA VE TELEVİZYON
EYLÜL ERENSOYBEŞİKTAŞ BALMUMCU A.OĞUZ ÖZEL DENEME LBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
HAZAR SARIÇİMENBEŞİKTAŞ BALMUMCU A.OĞUZ ÖZEL DENEME LENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BERAT BATUHAN ŞEKERBEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BATU HAN UĞRASIZBEYLİKDÜZÜ CAHİT ZARİFOĞLU ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)YENİ MEDYA
MELİH GÜMÜŞBİLECİK ERTUĞRUL GAZİ ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR AKALANBODRUM ÖZEL MARMARA KOLEJİ (MUĞLA - BODRUM)SİNEMA VE TELEVİZYON
AYKUT TABAKBOLU CANİP BAYSAL LİSESİREKLAMCILIK
BERKAY ÇELİKBORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ALİFER HELVACIOĞLUBÜYÜK ÇİĞLİ ÖZEL TÜRK KOLEJİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP AKKUŞBÜYÜK ÇİĞLİ ÖZEL TÜRK KOLEJİMOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
CANBERK ENES ŞENBÜYÜKÇEKMECE HÜSEYİN YILDIZ ANADOLU LYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EMİN TEMİZELÇANAKKALE İBRAHİM BODUR ANADOLU LİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TAYİBE AYTOPÇANAKKALE ÖZEL ANADOLU LİSESİ (ÇANAKKALE - MERKEZ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
HAZAL BAHAR KETHÜDAÇANAKKALE ÖZEL ANADOLU LİSESİ (ÇANAKKALE - MERKEZ)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
MEHMET ATA KARTALÇEKMEKÖY ÖZEL AVRUPA KOLEJİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ELİF YAĞIZCUMHURİYET ANADOLU LİSESİ (DÜZCE - MERKEZ)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
KADİR BİRCAN YETENDAVUTPAŞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)DİJİTAL OYUN TASARIMI
BATUHAN OZAN KAPLANDÜZCE FARABİ ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
BERKE SU SEYMENLİEDREMİT ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ORHANCAN SUBAŞIEREĞLİ TED KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ANIL YILMAZERGÜN ÖNER - MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - GÜNGÖREN)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMET MERT POLATERTUĞRULGAZİ ANADOLU LİSESİ (ERZİNCAN - MERKEZ)BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
OĞUZHAN GENÇEYÜP ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BURAK PODAKEYÜP H.AKÇELİK ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİSİNEMA VE TELEVİZYON
ŞEVVAL İNCEFATİH SELÇUK ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİOKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ATABERK PALACIOĞLUFENERBAHCE ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)DİJİTAL OYUN TASARIMI
MERT ENES DEMİRDAĞFENERBAHCE ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUHARREM İSMET DİLAVERFİGEN SAKALLIOĞLU ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - ERENLER)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SİNAN BİRKANFMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN KAPUCUFMV ÖZEL IŞIK LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ALP EZERFMV ÖZEL IŞIK LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ERDEM ÇELEBİOĞLUFMV. ÖZEL ERENKÖY IŞIK LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ŞEREF METİN GÜVENGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)İŞLETME
MİRAY NAZ BOZKURTGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
HAZAL KUZUOĞLUGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
GÜLRA EYLÜL SAĞERGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)REKLAMCILIK
BENGİSU ÖZKESGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)SİNEMA VE TELEVİZYON
NEBİ ATIL KABAGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)ULUSLARARASI FİNANS
MEHMET OĞUZ TANERGAZİANTEP KOLEJİ VAKFI ÖZEL ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL)EKONOMİ
HASAN MERT YALÇINGAZİANTEP KOLEJİ VAKFI ÖZEL ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA KARAGAZİANTEP KOLEJİ VAKFI ÖZEL ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER ERENHACI SABANCI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
GÖKHAN GİRÇEKHANDAN HAYRETTİN YELKİKANAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)REKLAMCILIK
EMİN YİĞİT ALTINÇAPAHASAN-SABRİYE GÜMÜŞ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SİLİVRİ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SİMGE KÜÇÜKERHATİCE SEZER ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MANAVGAT)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
SERDAR ALHAYDARPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
GÜLDEN KARADEMİRHİSAR EĞİTİM VAKFI ÖZEL HİSAR LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP)ULUSLARARASI FİNANS
CAN GÖKTAŞİBRAHİM ATALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (ADANA - ÇUKUROVA)İLETİŞİM TASARIMI
NECATİ AYANİÇEL ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MERT GÖNÜLİMKB 24 KASIM ANADOLU LİSESİ (ADANA - SEYHAN)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERVE BODUGÖZİNÖNÜ ANADOLU LİSESİ (İZMİR - KARABAĞLAR)İŞLETME
NERİMAN ÖZKONYALIISPARTA LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
LARA AKTAYİSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA KIRALİSTANBUL ERKEK LİSESİİŞLETME
TUNAHAN ENGİNERİSTANBUL KULELİ ASKERİ LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ASLI ŞENLERİSTEK ÖZEL ACIBADEM ANADOLU LİSESİİŞLETME
MİKAİL ONUR ÖZULUCAKİSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK ANADOLU LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SEZER SEVGİNİSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK ANADOLU LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ERGÜN ÖMER ÖZSOYİSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK ANADOLU LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MURAT HACIİBRAHİMOĞLUİSTEK ÖZEL SEMİHA ŞAKİR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN BİRCANİZMİR MALTEPE ASKERİ LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
HASAN DOĞANİZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET LİSESİ (İZMİR - KONAK)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERT VARDARİZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET LİSESİ (İZMİR - KONAK)REKLAMCILIK
DENİZ PALAİZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET LİSESİ (İZMİR - KONAK)SİNEMA VE TELEVİZYON
ABDÜLMELİK EŞTERKADIKÖY ERKEK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İREM AYHANKADIKÖY MUSTAFA SAFFET ANADOLU LİSESİİŞLETME
BETÜL IRMAK GÜNAYKADIKÖY SUADİYE H.MUSTAFA TARMAN L (YDA)REKLAMCILIK
DENİZ AKSUKAĞITHANE ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NİSA ŞEŞENKARTAL İMKB KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ (AND.KIZ MESLEK)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ALİHAN TANRIVERDİKIRIMLI İSMAİL RÜŞTÜ OLCAY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
BUSE EROĞLUM.E.V.ÖZEL İZMİR FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET MURAT SOLMAZM.E.V.ÖZEL TOROS ANADOLU LİSESİİŞLETME
EMRECAN DEMİRCİM.E.V.ÖZEL TOROS FEN LİSESİMOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
OĞUZHAN BOZOĞLUMAT-FKB ÖZEL GELİŞİM FEN LİSESİ (ESKİŞEHİR - TEPEBAŞI)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
DÜRİYE SEZEN GÜLERMEHMET PİSAK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
İHSAN BAYAZITMEHMET SERTTAŞ ANADOLU LİSESİ (MERSİN - TOROSLAR)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
KAAN BERKAY ALKAYAMEV KOLEJİ ÖZEL BASINKÖY ANADOLU LİSESİEKONOMİ
SELÇUK OLCAY BAŞÜNALMEV KOLEJİ ÖZEL BASINKÖY ANADOLU LİSESİEKONOMİ VE FİNANS
MERT YÜKSELOĞLUMEV KOLEJİ ÖZEL BASINKÖY ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NEYİR ARATMEV KOLEJİ ÖZEL BASINKÖY ANADOLU LİSESİİŞLETME
MUSTAFA KELEŞMEV KOLEJİ ÖZEL BÜYÜKÇEKMECE ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GÜLŞAH METOMİMAR SİNAN ÖZEL ANADOLU LİSESİSİNEMA VE TELEVİZYON
İDİL YILDIRIMNAMIK KEMAL LİSESİ (TEKİRDAĞ - SÜLEYMANPAŞA)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALİ PINARNESRİN UÇMAKLIOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GÖKHAN YAHYA TORBANEVŞEHİR H.AVNİ İNCEKARA FEN LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
BAHAR AYDOĞANNİĞDE ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGÜR TÜRKELORDU ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SILA AKBABAORDU FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY ÇINAR BOZDAĞORDU FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MERT GÜRSOYORDU LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
KORAY KÜÇÜKÖNERÖZDEMİR SABANCI EMİRGAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BUSE ŞİMŞEKÖZDEMİR SABANCI EMİRGAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
BÜŞRA BALABANÖZEL 2023 TERCÜMAN ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ELİF AZRA KEÇECİÖZEL ACARKENT DOĞA ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ECEM AYDOLU GÜNEŞÖZEL ACARKENT DOĞA ANADOLU LİSESİMOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
BERKE KURUÖZEL ACARLAR LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
DİLA TAYLANÖZEL ACARLAR LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AYŞEGÜL ARISOYÖZEL ACARLAR LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BENGİSU DEMİRÖZEL ACARLAR LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
RAMAZAN ŞİNÖZEL ACARLAR LİSESİREKLAMCILIK
EFDAL YILDIZÖZEL ACARLAR LİSESİREKLAMCILIK
ELİF TOPTAŞÖZEL ACARLAR LİSESİREKLAMCILIK
SUAY AKBUDAKÖZEL ACARLAR LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EMİR TAHA YAPICIÖZEL ACIBADEM ANADOLU LİSESİEKONOMİ
AFRA BAYIRLIÖZEL ADALYA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - KEPEZ)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
DENİZHAN DARENDEÖZEL ADANA FİNAL FEN LİSESİLOJİSTİK YÖNETİMİ
YANKI TANER NAMUKÖZEL ADEN ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - SÜLEYMANPAŞA)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER LÜTFİ KARAÖZEL ALEV LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HİKMET CAN ARIÖZEL ALPAY TARHAN ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
AHMET MELİH İŞLEYENÖZEL AMASYA SINAV TEMEL LİSESİ (AMASYA - MERKEZ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALMİRA BUSE ERDOĞANÖZEL ANABİLİM ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜMRANİYE)ULUSLARARASI FİNANS
KORAY TÜRKYAZICIÖZEL ANAKENT KOLEJİEKONOMİ
KAYA EREN YILMAZÖZEL ANAMUR UĞUR ANADOLU LİSESİ (MERSİN - ANAMUR)İŞLETME
TURGUT TUNAÖZEL ANAMUR UĞUR ANADOLU LİSESİ (MERSİN - ANAMUR)İŞLETME
ONUR BAYRAKTARÖZEL ANTAKYA ATA ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BERKE MAVİÖZEL ANTALYA DOĞA KOLEJİ (ANTALYA - MURATPAŞA)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ARDA AKGÜLÖZEL AREL FEN LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ENİS SELİM GÖKHANÖZEL AREL FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ONUR DEMİRBAŞÖZEL ARHAVİ TEMEL LİSESİ (ARTVİN - ARHAVİ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
EMRE CAN KÖSEÖZEL AŞAMA LİSESİREKLAMCILIK
AKIN ALTIKULAÇÖZEL ASRIN TEMEL LİSESİ (TOKAT - NİKSAR)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BUSE BAYKALÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ (KOCAELİ - İZMİT)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
AÇELYA KULUNYARÖZEL ATAŞEHİR DOĞA ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ALİ KARAKURUMÖZEL ATAŞEHİR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KAAN ÖZGENÖZEL ATAŞEHİR IŞIKLAR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GÖRKEM DENİZÖZEL AVCILAR BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - AVCILAR)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN VARDARÖZEL AVRUPA KOLEJİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED CAN BAKIRÖZEL AVRUPA KOLEJİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
TARIK CANSIZOĞLUÖZEL AYDOS CEBİR ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERK TAŞYURTÖZEL BAHÇELİEVLER İHLAS ÇOK PROGRAMLI LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ENES GÜLTEKİNÖZEL BAHÇELİEVLER İHLAS ÇOK PROGRAMLI LİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
NECDET CANER ALKAPÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA ANADOLU LİSESİEKONOMİ
ECE ÇELİKÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
HÜSEYİN AĞAOĞLUÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA FEN LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MERİÇ TURHANÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA FEN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DOĞUKAN YAVUZ ŞAHİNÖZEL BAHÇEŞEHİR BİLFEN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİTHAN YÜCEDAĞÖZEL BAHÇEŞEHİR DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÇELİK DENİZ GİZEPÖZEL BAHÇEŞEHİR FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ARTUN KRİS ERALPÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİEKONOMİ
FATMA TUĞÇE ULUTUĞÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İZEL ESKİCİOĞLUÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM ÖNDERÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
FATMA LERZAN BAYMAKÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
MİNE GÜLSÜMÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
ANIL ZENGİNÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERKE BAŞÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
OZAN ANDİÇÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MELTEM MIHÇIÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AYŞEM ÇOKİMREÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ECE BERİL ZELZELEÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
NEVAL ZEYNEP DENİZÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİULUSLARARASI FİNANS
ATA KAYAÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİULUSLARARASI FİNANS
NEJLA İREM OKTARÖZEL BAHÇEŞEHİR NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
BUSE AYNAÖZEL BAHÇEŞEHİR UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)ULUSLARARASI FİNANS
YAĞIZ KAAN KURTOĞLUÖZEL BAKIRKÖY BİREY TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ŞULE IŞIKÖZEL BAKIRKÖY DİL VE KONUŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ARDA TELALÖZEL BAKIRKÖY NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERKE ARDA BAYRAKTAROĞLUÖZEL BAKIRKÖY NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKUN GÖRMEZÖZEL BAKIRKÖY SEVİNÇ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CEM KAYATÜRKÖZEL BAKIRKÖY UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SENA POLATÖZEL BAKIRKÖY UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
BEGÜM ESERÖZEL BAKIRÖY KÜLTÜR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DAMLA ARIERÖZEL BALGAT UĞUR ANADOLU LİSESİ (ANKARA - ÇANKAYA)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
TOLGA ÖNALÖZEL BALIKESİR DOĞA ANADOLU LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
SELÇUK ZEYBEKÖZEL BALIKESİR KARESİ TEMEL LİSESİ (BALIKESİR - KARESİ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YALIN İNCEÖZEL BALIKESİR UĞUR TEMEL LİSESİ (BALIKESİR - KARESİ)EKONOMİ
ECESU BEKKİÖZEL BALIKESİR UĞUR TEMEL LİSESİ (BALIKESİR - KARESİ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DERİN İNCEÖZEL BALIKESİR UĞUR TEMEL LİSESİ (BALIKESİR - KARESİ)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
BETÜL ŞENÖZEL BAŞAKŞEHİR BURÇ ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ÖMER FARUK KARAÖZEL BAŞAKŞEHİR UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)HALKLA İLİŞKİLER
CENNET BÜŞRA ERGENÖZEL BAŞARIM TEMEL LİSESİ (MERSİN - YENİŞEHİR)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DİDAR SAKAÖZEL BEŞİKTAŞ FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MURATHAN RAMAZAN ÇAKIRÖZEL BEŞİKTAŞ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)DİJİTAL OYUN TASARIMI
ALİ KAAN AKAÖZEL BEŞİKTAŞ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CANSU ÇIKRIKÇIÖZEL BEŞİKTAŞ SINAV TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
İLAYDA ŞİMŞEKÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)EKONOMİ
ÖZLEN PINAR TOPRAKÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
İNANÇ MERT ALTUNÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SUDE BURÇAK RABİA BARATANÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)REKLAMCILIK
MERVE GÜLTEKİNÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)SİNEMA VE TELEVİZYON
SAKIP GÜNDÜZÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BURAK HOTANÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR ESMERÖZEL BEYKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)EKONOMİ VE FİNANS
ATABERK YILMAZÖZEL BEYKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)SİNEMA VE TELEVİZYON
KADİR TAHA YÜCELERÖZEL BEYLİKDÜZÜ OKYANUS ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ESENYURT)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERFİN İNCİLERÖZEL BEYOĞLU İTALYAN LİSESİSİNEMA VE TELEVİZYON
CENK BEHARTİÖZEL BEYOĞLU MUSEVİ LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
EMİR GİRŞONÖZEL BEYOĞLU MUSEVİ LİSESİULUSLARARASI FİNANS
ORKUN ALP ÜNLÜÖZEL BİLFEN ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CEMRENAZ TURHANÖZEL BİLFEN ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SEYİT ALİ GİRGİNÖZEL BİLFEN ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
AYŞE SERRA MANAVÖZEL BOĞAZİÇİ FATİH ANADOLU LİSESİİŞLETME
BERFİN ÖZBAYKIZÖZEL BORNOVA UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İZMİR - BORNOVA)EKONOMİ
ENGİN GÜLAHMETOĞLUÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
BEDİRHAN UZUNÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİEKONOMİ VE FİNANS
ALPER SOLGUNÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP ELİF SOYDANÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİİŞLETME
SENA SOYDANÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİİŞLETME
MUAZ ESAT GÜNDOĞDUÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİULUSLARARASI FİNANS
YİĞİT AKSOYÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİYENİ MEDYA
ALİ TUNA SÖNMEZÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
FATİH TOPÇUÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİEKONOMİ VE FİNANS
SELİM EGE AYDINÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİEKONOMİ VE FİNANS
ZEYNEP İPEK EKMEKCİLERÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
BERNA AVCIÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
DENİZ ÖZGENÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EGE TANMANÖZEL BURSA SINAV ANADOLU LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
ALİ BERKAY ASLIOĞLUÖZEL BÜYÜKÇEKMEÇE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EDİP ÇELİKÖZEL ÇAĞ KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERÇEM AKTAŞÖZEL ÇAĞDAŞ FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ULAŞ BULUTÖZEL ÇAĞDAŞ ÖNCÜ ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ İREM HAZIRCIÖZEL ÇAMLARALTI ANADOLU LİSESİ (İZMİR - KONAK)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SERDAR AGANÖZEL ÇAPA KÜLTÜR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)REKLAMCILIK
GÖKSU VURALÖZEL ÇATALCA SINAV TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÇATALCA)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
PINAR GÜVENÇÖZEL ÇATALCA SINAV TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÇATALCA)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ELİF KARACAÖZEL ÇAYYOLU SEVİYE TEMEL LİSESİ (ANKARA - ÇANKAYA)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
NİHAT BATUHAN BABACANÖZEL CENT LİSESİREKLAMCILIK
UMUR KEMENTÖZEL CENT LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP KIZILGEDİKÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)İŞLETME
İLAYDA AKDOĞANÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)SOSYOLOJİ
HASAN BERKAY ÖZGÜÇÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)ULUSLARARASI FİNANS
YAHYA DARBOEÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ECEM YAVUZÖZEL ÇORLU BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - ÇORLU)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SELEM BERÇİM OKUŞÖZEL ÇORLU BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - ÇORLU)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ELİF KARAATLIÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
HANDE DAYANIŞÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
UTKU AKINCIÖZEL DENİZATI ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SERVAN EKİNÖZEL DİYARBAKIR FİNAL ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TAHA OZAN DOĞANÖZEL DOĞAN ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYŞE ELİFSU AÇIKALINÖZEL DOĞAN ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YAREN ÖZTAŞÖZEL DOĞAN ANADOLU LİSESİİNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
KUZEY ALACAÖZEL DOĞAN ANADOLU LİSESİYENİ MEDYA
KAAN SELÇUK KARABÖCEÖZEL DOĞUŞ ANADOLU LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
BERK ARIGÜNÖZEL DOĞUŞ ANADOLU LİSESİLOJİSTİK YÖNETİMİ
SİNAN METİNERÖZEL DOĞUŞ ANADOLU LİSESİULUSLARARASI FİNANS
AYTU VARGÜLÖZEL EDİRNE ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AYBERK TEREKÖZEL EDİRNE ANADOLU LİSESİİŞLETME
SENA KAYAÖZEL EDİRNE ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
NİL ÖYKÜM ŞENOĞLUÖZEL EDİRNE BAHÇEŞEHİR FEN LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ÇAYÖZEL EDİRNE SINAV TEMEL LİSESİ (EDİRNE - MERKEZ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM HATIRNAZÖZEL EĞİTMEN ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MERT OSMAN ERMANÖZEL ERESİN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)İLETİŞİM TASARIMI
TUNA BAŞARANÖZEL EROL ALTACA KOLEJİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
SALİH ÜNALÖZEL ESENLER UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ESENLER)DİJİTAL OYUN TASARIMI
BEGÜM RANA ÇİNTANÖZEL ESENYURT SINAV TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ESENYURT)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
EREN ÖRENÖZEL ETKEN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (KOCAELİ - İZMİT)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
CEYHUN NADİR PİRNAZÖZEL EYÜP DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ERENCAN BUĞAÖZEL EYÜP DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP)EKONOMİ VE FİNANS
UTKU EGE YILDIRIMÖZEL FATİH AND.MESLEK VE ENDÜSTRİ MES.LELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FATİH AKKOCAOĞLUÖZEL FATİH BAYRAMPAŞA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAYRAMPAŞA)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ERDEM ÖZGÜRÖZEL FATİH FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İLAYDA ŞENÖZÖZEL FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ ANADOLU LEKONOMİ VE FİNANS
ZELİF KAYAÖZEL FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ ANADOLU LREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
YÜCE YÜCEERÖZEL FETHİYE UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE)DİJİTAL OYUN TASARIMI
SERDAR ALPAYÖZEL FETHİYE UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BELCİZ KESKİÖZEL FETHİYE UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
BARAN ALKIM TÜRKÖZEL FETHİYE UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE)SİNEMA VE TELEVİZYON
MEHMET ALP YILMAZÖZEL FİDAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - PENDİK)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALİ SARPER ÖZERÖZEL FLORYA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ESİN AKGENÇÖZEL FLORYA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ALPER ENDERÖZEL FLORYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ECE ÇAKIRÖZEL FLORYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)SOSYOLOJİ
CEMRE KARAMANÖZEL FLORYA FİNAL ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BİLGE YILDIRIMÖZEL FLORYA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
MERT İSMAİL TAHİNCİOĞLUÖZEL FLORYA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İREM SOYAKÖZEL FLORYA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
AHMET SAFA VARLIKÖZEL FLORYA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ULUSLARARASI FİNANS
NİDA MİNA ÖZTÜRKÖZEL FLORYA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
REYYAN BERKSANÖZEL FLORYA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ANIL KAAN GÖKSELÖZEL GAZİANTEP BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞAHİNBEY)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SELİNAY SAYGAZÖZEL GAZİANTEP BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞAHİNBEY)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
EMRE CAN KARABAŞLIKÖZEL GAZİANTEP BAHÇEŞEHİR FEN LİSESİ (GAZİANTEP - ŞAHİNBEY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CEM GÜLSÜMÖZEL GAZİOSMANPAŞA FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA)İŞLETME
TUĞÇE AKBAŞÖZEL GAZİOSMANPAŞA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA)İŞLETME
GÜLŞAH MÜRSELOĞLUÖZEL GAZİOSMANPAŞA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA)LOJİSTİK YÖNETİMİ
BURAK GÜNEŞÖZEL GEBZE ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERK ÖZAYÖZEL GELİŞİM KOLEJİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YAPRAK YILDIZÖZEL GELİŞİM KOLEJİSİNEMA VE TELEVİZYON
FATTİ SERRA ÖZÇELEBİÖZEL GELİŞİM KOLEJİYENİ MEDYA
YUNUS MEHMET GÜLERÖZEL GİRESUN FİNAL TEMEL LİSESİ (GİRESUN - MERKEZ)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
BURAK DÜNDARÖZEL GİRESUN UĞUR ANADOLU LİSESİ (GİRESUN - MERKEZ)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ÖZÜM RABİA ÇENTELERÖZEL GİRESUN UĞUR ANADOLU LİSESİ (GİRESUN - MERKEZ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
SERTAN HELVACIÖZEL GÖKADA ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
GÜLAY YILDIRIMÖZEL GÖKKUŞAĞI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)İŞLETME
HAKAN TATARÖZEL GÜNEŞLİ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MERT YETİKÖZEL GÜNEŞLİ FİNAL ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MİNA TURGUTÖZEL HALKALI ATAKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
EDİS YALÇINTEPEÖZEL HALKALI UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)EKONOMİ VE FİNANS
EYLÜL HAZAL GÜLEROĞLUÖZEL HALKALI UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ALİ EKBER AKGÖLÖZEL HATAY DOĞUŞ ANADOLU LİSESİ (HATAY - DEFNE)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
SEREN ÇAYÖZEL HATAY GÜNEŞ TEMEL LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DOĞANRAMİZ İNANÇÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)DİJİTAL OYUN TASARIMI
İDİL KOŞARÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKE BEHZETOĞLUÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ERDEM KILIÇLARÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ANIL MERT NAFİLEÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
WİLLİAM MİŞEL ZİNNEHAÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BUKET HÜSEYİNÖZEL İNCİRLİ SINAV TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
KUBİLAY FİŞEKÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)DİJİTAL OYUN TASARIMI
BERKE GÜLÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)EKONOMİ VE FİNANS
NECİP GENCER ASLANÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BUKET ARASÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)HALKLA İLİŞKİLER
GİZEM ÖNDERÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AHMET DEĞERÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)REKLAMCILIK
BERFİN YILMAZÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ULUSLARARASI FİNANS
YİĞİTCAN ORALÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLA ZENGİNÖZEL İSTANBUL BAŞAK TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLAR ÖZVARNAÖZEL İTALYAN LİSESİEKONOMİ
YASEMİN ECEM BAYOLÖZEL İTALYAN LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
BALCA ÖZKONUKSEVERÖZEL İTALYAN LİSESİREKLAMCILIK
AYBALA ÖZKAPLANÖZEL İZMİR UĞUR TEMEL LİSESİ (İZMİR - KONAK)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ELİF DİLARA YILDIZÖZEL İZMİT UĞUR TEMEL LİSESİ (KOCAELİ - İZMİT)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
UTKU ATAYÖZEL KADIKÖY ARIKANLAR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ ERKANÖZEL KADIKÖY ARIKANLAR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AKINCAN ALIÇÖZEL KADIKÖY DİL VE KONUŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
KAMİLE NİHAN CİMİLLİÖZEL KADIKÖY DİL VE KONUŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
PELİNSU UÇARÖZEL KADIKÖY DİL VE KONUŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
KAAN ALKANÖZEL KADIKÖY ERKAN DEMİREL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY BELİBAĞLIÖZEL KADIKÖY FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MERVE BAŞAK KÖZÖZEL KADIKÖY FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MERT TANÖZEL KADIKÖY GÜZEL SANATLAR LİSESİHALKLA İLİŞKİLER
YILMAZCAN KAÇARÖZEL KADIKÖY MEVSİM TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL ATICIÖZEL KADIKÖY MEVSİM TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BÜŞRA CEMİLE AYDEMİRÖZEL KADIKÖY MEVSİM TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
EZGİ CAN ATALAYÖZEL KADIKÖY TAÇ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)SİNEMA VE TELEVİZYON
SERHAN TETİKÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)DİJİTAL OYUN TASARIMI
BATUHAN KIVRAKÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CAN KARAÇAYLIÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
IRMAK DURMAZÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ATAKAN KARVARÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İŞLETME
MERT BAYRAKÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALPERAY DURMUŞ BAYIRCIKLIÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
NİLSU ERKAMÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)REKLAMCILIK
MERVE TUTKU EKİCİÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)SOSYOLOJİ
DİLARA ÇALIŞKANÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ULUSLARARASI FİNANS
İBRAHİM OĞUZCAN GENÇERÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER FARUK CANSIZOĞLUÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)YENİ MEDYA
SENA CENNETÖZEL KAMP ODAKLI ÇALIŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AYBÜKE ŞENELÖZEL KAMP ODAKLI ÇALIŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
BATUHAN MALKOÇÖZEL KARŞIYAKA UĞUR TEMEL LİSESİ (İZMİR - KARŞIYAKA)EKONOMİ
MEHMET GÖRKEM KAYMAZÖZEL KEŞAN UĞUR ANADOLU LİSESİ (EDİRNE - KEŞAN)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SEDA YILDIRIMÖZEL KIZILKAYA ŞİŞLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)EKONOMİ VE FİNANS
MUHAMMET YAHYA KARAKURTÖZEL KIZILKAYA ŞİŞLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
EREN DENİZ BALAÖZEL KIZILKAYA ŞİŞLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
HASAN ATAKAN EKŞİLİOĞLUÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİEKONOMİ
NİZAMETTİN ÇAĞATAY DEVECİÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİİŞLETME
SEDA YASSIOĞLUÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALİ EMRE SARITAŞÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERKE CAN DÖLEKÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ÇİSEM PINARÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİEKONOMİ
BATUHAN GÖZLÜKLÜÖZEL KÜLTÜR 2000 FEN LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE)DİJİTAL OYUN TASARIMI
BATUHAN ÇEBİÖZEL KÜLTÜR FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NİL AKÇAYÖZEL KÜLTÜR FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KADİRHAN MOLÖZEL KÜLTÜR FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BİLLUR BERRAKÖZEL MALTEPE DERECE TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
ÖMER FARUK KILIÇÖZEL MALTEPE FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)EKONOMİ VE FİNANS
ERTAN BERKAY TARIÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)DİJİTAL OYUN TASARIMI
HÜSEYİN MERT ŞENOLÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SİMAY GÜNERÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)İŞLETME
YAĞMUR ARASÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
SARP URALÖZEL MALTEPE UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)REKLAMCILIK
AHSEN ÖZDENÖZEL MANAVGAT BAŞARI TEMEL LİSESİ (ANTALYA - MANAVGAT)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
VASFİ ONUR KAYNARÖZEL MATEMATİK FEN BİLİM ANADOLU LİSESİ (SAMSUN - İLKADIM)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN ERENLERÖZEL NAZİLLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (AYDIN - NAZİLLİ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
CEM SENNAROĞLUÖZEL NOTRE DAME DE SION FR.KIZ LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN DAŞKINÖZEL ORDU FİNAL ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALEYNA DUMANÖZEL ORDU FİNAL ANADOLU LİSESİSOSYOLOJİ
BARAN BEDİRÖZEL ORDU FİNAL TEMEL LİSESİ (ORDU - ALTINORDU)YENİ MEDYA
FURKAN GÜLENÇÖZEL ORDU UĞUR ANADOLU LİSESİ (ORDU - ALTINORDU)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ATA KADİR BİRDOĞANÖZEL Pİ KARE TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÜMRANİYE)EKONOMİ
BORA SELİM GÜLÖZEL PUSULA BİLGİ TEMEL LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ESMA ENDİCANÖZEL SAFİYE SULTAN FATİH ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
İSKENDER YILDIZÖZEL SAHAKYAN NUNYAN ERMENİ LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YAĞIZ ÇINARÖZEL ŞAHİNKAYA ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
RAİFCAN KARABULUTÖZEL ŞAHİNKAYA ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NAZMİ MERT FENÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
PAMİRA NAZARÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
YAĞIZ TEMELÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
CAN GOCAYÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİREKLAMCILIK
FURKAN GÜLÖZEL SAMSUN UĞUR AKADEMİK ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MERT AYKUTÖZEL SANCAKTEPE OKYANUS ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SANCAKTEPE)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EKİN BARUTÖZEL SANKT GEORG AVUSTURYA KIZ LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EMİN EKİNCİÖZEL SEDAT AKDOĞAN FİNAL PANCARLI TEMEL LİSESİ (GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL)İŞLETME
AHMET GÜNDÜZÖZEL SERHAN EYLEMER ANADOLU LİSESİ (BURSA - OSMANGAZİ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ANIL KURTOĞLUÖZEL SERHAN EYLEMER ANADOLU LİSESİ (BURSA - OSMANGAZİ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YASEMİN BİLGİÖZEL SERHAN EYLEMER ANADOLU LİSESİ (BURSA - OSMANGAZİ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
CEREN ÜSTÜNDAĞÖZEL SERHAN EYLEMER ANADOLU LİSESİ (BURSA - OSMANGAZİ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ SELÇUK SEVGİÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ (ANKARA - YENİMAHALLE)SİNEMA VE TELEVİZYON
BERK İLERİÖZEL SEZİN LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ELİF TARAKÇIOĞLUÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİHALKLA İLİŞKİLER
NİMET BUNARÇALIÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİİLETİŞİM TASARIMI
BENGİSU DÖNMEZÖZEL TANI ANADOLU LİSESİ (İZMİR - ÇİĞLİ)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ANIL YARKIN YÜCELÖZEL TANI ANADOLU LİSESİ (İZMİR - ÇİĞLİ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
AYŞEGÜL YILDIZ ALTINÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA ÇALIŞKANÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CEM TAŞTEMİRÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)İŞLETME
CANKUT EFE TARHANÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SENNA ARMANÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ONUR ORHANÖZEL TARSUS ÇUKUROVA KAMPÜS ANADOLU LİSESİ (MERSİN - TARSUS)DİJİTAL OYUN TASARIMI
FATMANUR PANÖZEL TARSUS ÇUKUROVA KAMPÜS ANADOLU LİSESİ (MERSİN - TARSUS)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MEHMET SALİH ÖZDEMİRÖZEL TEK ANADOLU LİSESİULUSLARARASI FİNANS
EGE SERTÖZEL TRAKYA FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İLKAN ATALARÖZEL TÜRK ANADOLU LİSESİSİNEMA VE TELEVİZYON
İZZET CEM AKSUÖZEL TÜRK FEN LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BETÜL İREM ALBAYRAKÖZEL UĞUR AKADEMİ ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EGEKAN EYYÜPOĞLUÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SEZİN DARBAZÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
EMİRHAN GÜLERÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
OSMAN BERKAY ANILSINÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP HÜNERÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MELİSA ÖNDERÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİREKLAMCILIK
ALPEREN YÜCELÖZEL UĞUR TEMEL LİSESİ (BALIKESİR - GÖNEN)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
TUGAY TUNAÖZEL UZUNKÖPRÜ FİNAL TEMEL LİSESİ (EDİRNE - UZUNKÖPRÜ)İŞLETME
UTKAN SÜZMETAŞÖZEL YAKACIK DOĞA ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MELEK AKINÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
ERALP TEKİNÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİEKONOMİ
YAĞMUR MESCİÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİHALKLA İLİŞKİLER
BUSE DEMİRELÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİİŞLETME
CANSU DURMUŞÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİLOJİSTİK YÖNETİMİ
ŞEVVAL TUĞTEKİNÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİMOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ELİF MELİS YILMAZÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
TAYYİB KAZIM KABAÖZEL YALOVA BİREY TEMEL LİSESİ (YALOVA - MERKEZ)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
HANDE BURCU TUYGUÖZEL YENİ ORTADOĞU FEN LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TURAN SAYARÖZEL YENİ SİSTEMLİ ANADOLU LİSESİ (İZMİR - NARLIDERE)DİJİTAL OYUN TASARIMI
CANER PEKGÖNENÇÖZEL ZEYTİNBURNU UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)DİJİTAL OYUN TASARIMI
OĞULCAN MEHMET AYDEMİRÖZEL ZEYTİNBURNU UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)YENİ MEDYA
MERVE YILMAZSAKARYA CEMİL MERİÇ SOSYAL BİLİMLER LREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
CEREN GÖKBULUTSALİHLİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
AHMET KOÇUMT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ELİF ARAST.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AFŞİN ÖMÜRBEKT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ ERTANT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
DENİZ ENVER PEKMEZCİT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İŞLETME
EZGİ BOLOĞLUT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
CANBERK ÖZDEMİRT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALP BABALIKTED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
AZRA TUNA ATEŞTED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
COŞKUN GÜRÇAĞ ÜNERTEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ŞEYMA HELİN BAYAZİTTUZLA VEHBİ KOÇ VAKFI KOÇ ÖZEL LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL KARAÇENGELUZUNKÖPRÜ ANADOLU TİCARET MESLEK LİSESİYENİ MEDYA
ECE YETKİNGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)EKONOMİ
SİMGE AKKILIÇGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)EKONOMİ
ERDEM HAMZAGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)EKONOMİ
SARP YARKIN DİKMENGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)EKONOMİ
EMRE HALICIGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AD SOYAD MEZUN OLDUĞU LİSE BÖLÜM
BERK SAİM LEVİULUS ÖZEL MUSEVİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DEYVİ YAHYAİULUS ÖZEL MUSEVİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HAYİM VEDAT LEVİULUS ÖZEL MUSEVİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SEMİH MERİÇULUS ÖZEL MUSEVİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ATA UTKUTED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ (İSTANBUL - BEYKOZ) SİNEMA VE TELEVİZYON
BERİL KAVAKLIPINARTED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ (İSTANBUL - BEYKOZ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KAAN ÖÇALZEYTİNBURNU MENSUCAT SANTRAL ANADOLU L ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERTAN HALIGÜRYASEMİN ERMAN BALSU ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER ATALAY EVCİYALOVA ŞEHİT O.ALTINKUYU ANADOLU LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ASLIHAN TÜRKMENÜSKÜDAR HALİDE EDİP ADIVAR ANADOLU LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MİRAY KESKİNÜSKÜDAR HACI SABANCI LİSESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMET RAŞİT IRMAKÜSKÜDAR HACI SABANCI LİSESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM TÜRKÖZÜÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI BELDE ÖZEL DENEME L İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ZİNET YAĞMUR KARABULUTÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI BELDE ÖZEL DENEME L SİNEMA VE TELEVİZYON
BURAK MEHMET KILIÇTÜRKİYE EMLAK BANKASI ATAŞEHİR LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERT TUFANTUZLA PİRİ REİS DENİZCİLİK AND.MES. L YENİ MEDYA
BERKAY KESKİNTUZLA BEHİYE DR.NEVHİZ IŞIL ANADOLU L İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DEVRİM ARABACITEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ (KOCAELİ - İZMİT) SİNEMA VE TELEVİZYON
MELİS TÜRKKANTERAKKİ VAKFI ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ L İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SELİN UMAYTERAKKİ VAKFI ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ L İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MERVE KUDUZCUTEKİRDAĞ NAMIK KEMAL LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
NURBEN ŞAHİNTEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - SÜLEYMANPAŞA) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN CEVHERTED ANTALYA KOLEJİ ÖZEL LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERK GÖNLÜŞENTED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ (ANKARA - GÖLBAŞI) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALARA LİDYA ERKÖSETED ALANYA KOLEJİ ÖZEL LİSESİ (ANTALYA - ALANYA) SİNEMA VE TELEVİZYON
BERDAN DEVECİŞİŞLİ NİŞANTAŞI N.AKIN ANADOLU LİSESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ARKIN TUZCUŞİŞLİ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İLHAN KAAN BİRLİKŞİŞLİ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERVE ŞERİFOĞLUŞİŞLİ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ONUR CAN ERGÜNŞİŞLİ MEHMET PİSAK LİSESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALPER ÇORŞİŞLİ MECİDİYEKÖY LİSESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ EMİROĞLUŞİŞLİ MECİDİYEKÖY LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALİ KILIÇ GÜRDALOĞLUŞİŞLİ FMV ÖZEL IŞIK LİSESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN TANRIVERŞİŞLİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NİLSU KUTLUŞİŞLİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AHMET ERDOĞAN ASLIYÜCEŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - FATİH) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA BEDİZ OYMAKŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - FATİH) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AYŞENUR ERENSÜLEYMAN NAZİF ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - AVCILAR) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
METE ERSOYSUAT TERİMER ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAYRAMPAŞA) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMET EMİN BERATİ KÖSEOĞLUSUADİYE HACI MUSTAFA TARMAN LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA SALİH ASLIMSUADİYE HACI MUSTAFA TARMAN LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ALİ BARAN ÖZERSUADİYE HACI MUSTAFA TARMAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ AKINSİNOP FEN LİSESİ (SİNOP - MERKEZ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AHMET KENAN GEZİCİSİNOP ANADOLU LİSESİ (SİNOP - MERKEZ) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
UFUK ELVERDİSİLİVRİ SELİMPAŞA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ESMA HANDE KAYMAZSİLİVRİ HASAN-SABRİYE GÜMÜŞ ANADOLU L ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BENGÜ SELMA KARABULUTSELÇUK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - FATİH) İLETİŞİM TASARIMI
CANSU ÜNALSARIYER ROTARY 100.YIL ANADOLU LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ECE GÖMEÇLİOĞLUSARIYER MUSTAFA KEMAL AND. ÖĞRETMEN L ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALP ÇAĞLAYANSANCAK ANADOLU LİSESİ (ANKARA - ÇANKAYA) HALKLA İLİŞKİLER
CEMRE IŞILDARSAMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - FATİH) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL ALEMDAROĞLUSAKARYA ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÖZEL ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - SERDİVAN) İLETİŞİM TASARIMI
ONUR HAYMANASAKARYA ÜNİVERSİTESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BURCU YILDIZSAĞMALCILAR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAYRAMPAŞA) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALİ CEM ARSLANRAMİ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLAH ELMASRAHMİ KULA ANADOLU LİSESİ (BALIKESİR - KARESİ) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERİL ÇANAKCIRAHMİ KULA ANADOLU LİSESİ (BALIKESİR - KARESİ) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
OZAN TEZVARANPROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER) FOTOĞRAF VE VİDEO
YAĞMUR OKAYPROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER) REKLAMCILIK
ELİF UZUNÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (YALOVA - MERKEZ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AHMET ENES CİNİSLİÖZEL ÜSKÜDAR DOĞA ANADOLU LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
DENİZHAN GÜLENÇÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EKİN KILIÇ KARÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM ÇULHAÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY) BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
MATYAS TOKÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY) HALKLA İLİŞKİLER
DOĞAÇ CEYLANÖZEL TÜRKMEN LİSESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DUYGU SOLAKÖZEL TÜRKMEN LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
İPEK ALTUNORAKÖZEL TÜRKMEN LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
VEYSEL BİTGÜLÖZEL TÜRK FEN LİSESİ (İZMİR - KONAK) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SERAY SAĞLAMÖZEL TOROS FEN LİSESİ (MERSİN - YENİŞEHİR) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
RENAN YAVUZ ÇALDIRANÖZEL TEVFİK FİKRET LİSESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ALP DEDEÖZEL TARSUS AMERİKAN LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY BOĞAÖZEL TARSUS AMERİKAN LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SEFA KARAKAYAÖZEL TARSUS AMERİKAN LİSESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GENÇAY ASLANÖZEL TARHAN LİSESİ HALKLA İLİŞKİLER
MERVE ÖZKANÖZEL TARHAN LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ELİF ÖZKÖKÖZEL TAKEV FEN LİSESİ (İZMİR - NARLIDERE) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İPEK KATALÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİ (İZMİR - NARLIDERE) MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
MERT CANÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİ (İZMİR - NARLIDERE) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SUDE KOSVALIÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİ (İZMİR - NARLIDERE) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
FATİH MEHMET MUSTAFA ÇİMENÖZEL SİVAS BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (SİVAS - MERKEZ) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NİSAN BERFİN DOĞANKUŞÖZEL SEZİN LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY) YENİ MEDYA
NAREG MEYDANÖZEL SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİCARET OKULU (İSTANBUL - BEYOĞLU) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP NAKIPOĞLUÖZEL SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİCARET OKULU (İSTANBUL - BEYOĞLU) MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
İPEK İREM ÇEVİKÖZEL SAİNTE PULCHERİE FRANSIZ LİSESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
EGEMEN KEŞÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ) SİNEMA VE TELEVİZYON
ECENAZ UYGUNÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ (İZMİR - KONAK) HALKLA İLİŞKİLER
SELEN TURGUTLUGİLÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT ŞAHİNÖZEL ORDU FEN LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ORKUN EKEÖZEL OĞUZ FEN BİLİMLERİ MERKEZİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ İSHAKOĞLUÖZEL NOTRE DAME DE SION FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ) MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ESEN KÜÇÜKTÜTÜNCÜÖZEL NOTRE DAME DE SION FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ) FOTOĞRAF VE VİDEO
MELİH YAMANÖZEL NİLÜFER LİSESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEVLÜT ONUR GÜLERÖZEL NİLÜFER LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AYKUT ÖZTÜRKÖZEL NESİBE AYDIN ANADOLU LİSESİ (ANKARA - GÖLBAŞI) ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MAHMUT ERDEM ÖZGENÖZEL MURADİYE E.S.HİSARCIKLIOĞLU FEN L BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
AYLİN AYGENÖZEL MAVİ BODRUM LİSESİ HALKLA İLİŞKİLER
MEHMET DENİZ YAZGANÖZEL MAVİ BODRUM LİSESİ SİNEMA VE TELEVİZYON
SELAHATTİN FURKAN PAŞALIÖZEL MAVİ BODRUM LİSESİ HALKLA İLİŞKİLER
TARIK ALP SARIÖZEL MARMARA LİSESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL NUR FİDANCIÖZEL MARMARA EVLERİ İHLAS LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERVE GEDİKLİÖZEL MALTEPE UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NECLA SU ALANÖZEL MALTEPE UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE) İLETİŞİM TASARIMI
UFUK CAN SARIÖZEL MALTEPE UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE) ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ELİF CANKURTARANÖZEL MALTEPE GÖKYÜZÜ FEN LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE) MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
AYKUN HAÇİKOĞLUÖZEL KÜLTÜR LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALPTUĞ ALTUNÖZEL KÜLTÜR FEN LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SAFA ORHAN DEMİRSOYÖZEL KÜLTÜR FEN LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YILMAZ BURAK BOZKURTÖZEL KÜLTÜR 2000 KOLEJİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE) YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EMİN EMRE BABAYİĞİTÖZEL KÜLTÜR 2000 FEN LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
UTKU COŞKUNÖZEL KOCAELİ LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
EDANUR YEŞİLDAĞÖZEL KARTAL EĞİTİMDE RASYONEL AÇILIM ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED NECDET YILDIRIMÖZEL KADIKÖY AKŞAM LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR) HALKLA İLİŞKİLER
SELİN FİLİZELÖZEL İZMİR AMERİKAN LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İLHAN OZAN ARALÖZEL İTALYAN LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU) BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
AYBERK TUNAÖZEL İSTANBUL ÇEVRE LİSESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
MEHMET TAHA KARSLIOĞLUÖZEL İSTANBUL ANAFEN FEN LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER ABDULLAH CİĞERÖZEL İSTANBUL ANAFEN FEN LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE) ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA GÜLERÖZEL İKEM LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
YAMAÇ ATAKÖZEL IRMAK LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ARDA PEHLİVANÖZEL HATAY UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA) BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BARAN ÇEKİÇÖZEL HATAY UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HASAN DENİZ KADIOĞLUÖZEL HATAY UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İREM AKINÖZEL HATAY UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL ŞORBAÖZEL HATAY UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA) FOTOĞRAF VE VİDEO
BURAK EROĞLUÖZEL HALKALI UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE) HALKLA İLİŞKİLER
FAHRETTİN EMİR DORUKOĞLUÖZEL HALKALI UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER FURKAN KAYGUSUZÖZEL GÜNEŞLİ FİNAL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAĞCILAR) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
UMUT GÜNEŞÖZEL GÜNEŞLİ FİNAL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAĞCILAR) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ARİ SIVACIOĞLUÖZEL GETRONAGAN ERMENİ LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GÖKTUĞ İMRAN ERTENÖZEL GELİŞİM LİSESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
LAÇİN ERİKÖZEL GELİŞİM LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET YUSUF YILDIRIMÖZEL GELİŞİM LİSESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT MENCİKÖZEL GELİŞİM LİSESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EMRECAN KORANÖZEL FLORYA FİNAL KOLEJİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BAHADIR CAN ÇALIŞKANÖZEL FEZA LİSESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MERT ANIL ŞENÖZEL FETHİYE UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE) REKLAMCILIK
MERVE NUR KOÇASLANÖZEL FETHİYE UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGE DEMİRÖZEL FETHİYE UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MENEKŞE ANASÖZEL FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ LİSESİ SİNEMA VE TELEVİZYON
GİZEM BULUTÖZEL EYÜBOĞLU LİSESİ İLETİŞİM TASARIMI
YAĞIZ İSMAİL PEKERÖZEL ESENKENT OKYANUS ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ESENYURT) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ YILDIZÖZEL EDİRNE LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SEMAİ KAPLANÖZEL EDİRNE FEN LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED HAMZA ŞALLIOĞLUÖZEL DİYARBAKIR UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (DİYARBAKIR - YENİŞEHİR) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ELİFNAZ ERGÜNÖZEL ÇINAR LİSESİ FOTOĞRAF VE VİDEO
MERTCAN KARAKÖSEÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER HALİT ÇINARÖZEL ÇEKİRGE DOĞA ANADOLU LİSESİ (BURSA - OSMANGAZİ) ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SALİH GÖKTUĞ KÖSEÖZEL ÇAMLARALTI LİSESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ALİ BORAN ERDOĞDUÖZEL CENT LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP ÇETİNKALEÖZEL BÜYÜKÇEKMECE FATİH FEN LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MERVE GÜLMEZÖZEL BURSA SINAV FEN LİSESİ (BURSA - NİLÜFER) MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ALPER UZERÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER) HALKLA İLİŞKİLER
TOLGA ERCEM KOÇÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TUĞBA SÜLÜNÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İPEK RÜDARÖZEL BORNOVA UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İZMİR - BORNOVA) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MERT TUTLUÖZEL BORNOVA UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İZMİR - BORNOVA) ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
TALHA ŞAMİL DEMİRKANÖZEL BİLTEK LİSESİ (YDA) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
HASAN SÜZERÖZEL BEYLİKDÜZÜ FATİH ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EMİRHAN ASARÖZEL BALIKESİR FIRAT LİSESİ REKLAMCILIK
ATALAY IŞIKÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN KÖKÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) REKLAMCILIK
ECE TUNÇELLİÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) REKLAMCILIK
EMRE KOÇÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) REKLAMCILIK
SELEN BIYIKOĞLUÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SELİM HOŞVERÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
UĞUR GÖZAÇANÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) REKLAMCILIK
AHMET OZAN FİDANÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİ (BALIKESİR - BANDIRMA) YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BÜŞRA ÖZCANÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİ (BALIKESİR - BANDIRMA) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ZAFERCAN TURANÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİ (BALIKESİR - BANDIRMA) REKLAMCILIK
AYŞEGÜL METİNÖZEL BAHÇEŞEHİR FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GÖRKEM GÜZELİLÖZEL BAHÇEŞEHİR BİLFEN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
UTKU ALTUNÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA FEN LİSESİ (ANTALYA - ALANYA) YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ALAADDİN FIRAT KANDEMİRÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - ALANYA) YENİ MEDYA
BENİ ŞALCUMÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EDİZ TEKOKÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
SITKI EMİR KAYRAKÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CAN KURTÖZEL ATAYURT LİSESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EGE BALCIÖZEL ATAYURT LİSESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
PELİN KASAPÖZEL ATAYURT FEN LİSESİ (ESKİŞEHİR - TEPEBAŞI) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
UĞUR CAN ERŞENÖZEL ATAŞEHİR DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SEFA EMRE KAHRAMANÖZEL ATAFEN LİSESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY BARANÖZEL ATA LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA YAMANÖZEL AR-EL LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÜMMÜHAN CEREN AKSUÖZEL ANTALYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA) HALKLA İLİŞKİLER
ARDA ÜLGÜRÖZEL ANABİLİM KOLEJİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
KAAN PEKTAŞÖZEL ANABİLİM KOLEJİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AKIN BENDERÖZEL ALMAN LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU) ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKE ÖZGÜLÖZEL ALMAN LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
LARA ÖZOZANÖZEL ALMAN LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÖZÜN BURÇ DURKALÖZEL AKHİSAR KOLEJİ ANADOLU LİSESİ (MANİSA - AKHİSAR) ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
GÜLNİHAL ÖZTÜRKÖZEL AHMET KIRMIZI TEMEL LİSESİ (BURSA - NİLÜFER) YENİ MEDYA
İDRİS PEHLİVANOĞLUÖZEL ADEN ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - SÜLEYMANPAŞA) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İLAYDA ERTUĞRULÖZEL ADANA GÜNDOĞDU KOLEJİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FEM ÇAĞLA BİLEKÖZEL ACARKENT DOĞA KOLEJİ SİNEMA VE TELEVİZYON
TUĞBA ÖZGE ÖZBAKANORTAKÖY ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ) REKLAMCILIK
EMİRHAN ERZURUMLUOGUZ CANPOLAT ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP) HALKLA İLİŞKİLER
MERT ALİ RIDVANOĞULLARINECMİ ASFUROĞLU ANADOLU LİSESİ (HATAY - DEFNE) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERT CİCİGÜNMUZAFFER ÇİL ANADOLU LİSESİ (ESKİŞEHİR - TEPEBAŞI) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
PELİN FERELMUSTAFA SAFFET ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İLSU KARABACAKMUĞLA ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - MENTEŞE) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MEHMETHAN SÜNNÜOĞLUMİLLİ EĞİTİM VAKFI ÖZEL İSTANBUL LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
OĞULCAN AYDINMİLLİ EĞİTİM VAKFI ÖZEL İSTANBUL LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TANAY YILMAZMİLLİ EĞİTİM VAKFI ÖZEL İSTANBUL LİSESİ YENİ MEDYA
ÜMİT KARADAYIMİLLİ EĞİTİM VAKFI ÖZEL İSTANBUL LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM YILMAZMEVLANA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA) ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET DENİZ ÖĞEMEV KOLEJİ ÖZEL GÜZELBAHÇE FEN LİSESİ (İZMİR - GÜZELBAHÇE) BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BUSE BAŞARMEV KOLEJİ ÖZEL GÜZELBAHÇE ANADOLU LİSESİ (İZMİR - GÜZELBAHÇE) REKLAMCILIK
ECE SENA YIKICIMERSİN YUSUF KALKAVAN ANADOLU LİSESİ (MERSİN - MEZİTLİ) REKLAMCILIK
HASAN ÜNLÜ KILINÇMERSİN ÜNİVERSİTESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR MÜFTÜOĞLUMERSİN ANADOLU LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞERİFE NUR SARIOTMERAM ÖZEL SINAV ANADOLU LİSESİ (KONYA - MERAM) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ELİF BAHAR GENÇMEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - ÇORLU) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
YUSUF SEFA KARACAMEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - ÇORLU) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALPEREN ÇETİN İNANMEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ (EDİRNE - KEŞAN) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AHMET TURGUT KATIMARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ ÖZGENMARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN ÇETİNKAYAMALTEPE LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET AYDIN GÜLERMAÇKA AKİF TUNCEL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN UYĞUNKUŞADASI DERİCİ MUSTAFA GÜRBÜZ ANADOLU L BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ARMAĞAN FİDANKOCAELİ ÇELİK HALAT LİSESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GECE YAĞMUR ŞİMŞEKKANUNİ SULTAN SÜLEYMAN ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - BODRUM) İLETİŞİM TASARIMI
EDA BATURKADIKÖY SEMİHA ŞAKİR ÖZEL DENEME LİSESİ REKLAMCILIK
TÜRKAN BÜKEM ÖZMENKADIKÖY SEMİHA ŞAKİR ÖZEL DENEME LİSESİ REKLAMCILIK
İPEK KARAHANKADIKÖY KIZ LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İREM POLATKADIKÖY KIZ LİSESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
SUDE TOPRAKKADIKÖY KIZ LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA EMİRHAN YUMAKKADIKÖY KENAN EVREN ANADOLU LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MELİS DELAL DEMİRELKADIKÖY HAYRULLAH KEFOĞLU LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AHMET SERHUN MERİÇKADIKÖY HABİRE YAHŞİ LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ERENCAN KARKADIKÖY HABİRE YAHŞİ LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL BİRİNCİKADIKÖY GÖZTEPE LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
CEMRE ÖKTEMKADIKÖY FENERBAHÇE LİSESİ REKLAMCILIK
MERT HENDEMKADIKÖY FENERBAHÇE LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NİSA CİVELEKKADIKÖY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMET DENİZ YENENKADIKÖY 50.YIL TAHRAN LİSESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
CEMİLCAN SAĞDIÇİTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN ÇIKILMAZKAYAİSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERKE DEVRİM ERDOĞANİSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT FEN LİSESİ (İSTANBUL - SULTANGAZİ) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLAYAN KÖLEMENİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN LİSESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
VEYSEL ENES CANYURTİSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR) ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EGE CAN ÖZÇARIKÇIİSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ LİSESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OSMAN ONUR SAĞKÖKİSTANBUL ÜNİVERSİTESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ATABEK ÜÇÜNCÜİSTANBUL SAN. ODASI V. DİNÇKÖK AND.TEK L BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EBRU BUDAKİSTANBUL GALATASARAY LİSESİ REKLAMCILIK
İDİL VURCAKİSTANBUL GALATASARAY LİSESİ REKLAMCILIK
SARP KOÇALİSTANBUL GALATASARAY LİSESİ REKLAMCILIK
DURSUN AYATAİSTANBUL DİLNİHAT ÖZYEĞİN LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM ARSLANİSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL ULUSOYGÖLCÜK ANADOLU LİSESİ (KOCAELİ - GÖLCÜK) ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ECE İREM NAMAZCIEYÜP ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ÖMÜRHAN ÇINAREYÜP ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
TAHA ANILCAN METİNYURTEYÜP ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP) YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
CANSU ÖZCANEDİRNE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ (EDİRNE - MERKEZ) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
EDA ERKEDİRNE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ (EDİRNE - MERKEZ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EGEMEN ÇİTAKEDİRNE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ (EDİRNE - MERKEZ) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
METİN YALÇINBÜYÜKÇEKMECE ÖZEL CİHANGİR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE) ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERFİN YARİM ÖZOKURBÜYÜKÇEKMECE BAHÇEŞEHİR ATATÜRK LİSESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FEYYAZ SAKALLIOĞLUBULANCAK BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ (GİRESUN - BULANCAK) FOTOĞRAF VE VİDEO
HÜSEYİN ÇAYBEYLİKDÜZÜ CAHİT ZARİFOĞLU LİSESİ REKLAMCILIK
AYDA PEREN ÖZSOYBEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SERHAT YURDAKULBEŞİKTAŞ LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HANDE TOKAYBEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BELGİN ERDOĞANBAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN BAYRAKTUTARAYDIN ÜNİVERSİTESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ERCÜMENT EROL ÖLÇERANTALYA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK L (TEKNİK) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA TORAMANANTALYA A.-ATİLLA KONUK ANADOLU LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
UTKU AYDINANKARA POLİS KOLEJİ (ANKARA - YENİMAHALLE) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT İSMAİL ABDULLAHOĞLUAKYAZI KONURALP ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - AKYAZI) ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
YUNUS BERKER GÜLTEPEADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM TALHA ALKANADAPAZARI ÖZEL ŞAHİN ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - ADAPAZARI) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM ECERADAPAZARI ÖZEL ENKA ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - ADAPAZARI) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ECE ÇELENKADAPAZARI ÖZEL ENKA ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - ADAPAZARI) İLETİŞİM TASARIMI
CAN YILMAZAÇIK ÖĞRETİM LİSESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
CİHAN NALBANTAÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ ATBANAÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
HASAN ENES ŞAHİNAÇIK ÖĞRETİM LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA MERT ALAYBEYOĞLUAÇIK ÖĞRETİM LİSESİ YENİ MEDYA
AD SOYAD MEZUN OLDUĞU LİSE BÖLÜM
EMRE TANYELİÖZEL TARSUS AMERİKAN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ARDEN ÖZYERLİÖZEL SAİNTE PULCHERİE FRANSIZ LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TAHA MERT BAŞTAKARİSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
HÜSEYİN EMRE BAŞARTED KARABÜK KOLEJİ VKF. ÖZEL ANADOLU LBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GÜLÇE KARADAŞZEYTİNBURNU ZÜHTÜ KURTULMUŞ LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
GÜLCE KAHRAMANYURTDIŞI OKULLARIİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
İREM TOPBAĞYEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ANIL BÖRTLÜOĞLUYALOVA ŞEHİT O.ALTINKUYU ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
KAAN AKGÜNYALOVA SOSYAL BİLİMLER LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MAHMUT KAYHANYALOVA LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MÜGE ÖZTÜRKYALOVA LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM HİRA DOMAÇYALOVA ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
TUĞBA KOÇÜSKÜDAR KANDİLLİ KIZ ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
İREM NERİMAN MEMİÇÜSKÜDAR KANDİLLİ KIZ ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DEFNE BAYARÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI BELDE ÖZEL DENEME LENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BAKİ KIVANÇ ERELMASÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI BELDE ÖZEL DENEME LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERFU ARSLANÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI BELDE ÖZEL DENEME LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TOPRAK BARIN AKÇAÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI BELDE ÖZEL DENEME LBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZ DALMIŞÜSKÜDAR ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
UFUK ALTANÜSKÜDAR ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SEVDA BALCIÜNYE ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ESRA NUR GÖLÜMRANİYE ASİYE AĞAOĞLU ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BESİME ECE İBANOĞLUTUZLA VEHBİ KOÇ VAKFI KOÇ ÖZEL LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN ÇELEBİTRABZON AFFAN ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN ERKANTİRE ÖĞR. MELAHAT AKSOY AND.ÖĞRETMEN LBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EGE CAN DİKİCİTERAKKİ VAKFI ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
NİL SÖZENTERAKKİ VAKFI ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BERKAN ÖZELTERAKKİ VAKFI ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM ÖZDEMİRTEKİRDAĞ BELEDİYESİ ANADOLU ÖĞRETMEN LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ BİBERTED BURSA ÖZEL KOLEJİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ULAŞ ÇİÇEKLİTED ALANYA KOLEJİ ÖZEL LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DİLEK DUYGUNŞİŞLİ NİŞANTAŞI N.AKIN ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
NUR ASENA GÜNŞİŞLİ NİŞANTAŞI N.AKIN ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLAR ÖZCANŞİŞLİ NİŞANTAŞI N.AKIN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EMİNE SENEM TUNAŞİŞLİ NİŞANTAŞI N.AKIN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TAMER UMUT KELTEKŞİŞLİ NİŞANTAŞI N.AKIN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GÖKHAN PARLAKYILDIZŞİŞLİ NİŞANTAŞI N.AKIN ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ALİ ARDA GÜLBAHARŞİŞLİ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKE EGE BAŞBAYŞİŞLİ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGE ÇATAKŞİŞLİ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EREN MERT ALANŞİŞLİ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İREM ÇETİNŞİŞLİ MECİDİYEKÖY ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
EKREM BAYIRBAŞIŞİŞLİ MECİDİYEKÖY ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERFİN KAHRİMANŞİŞLİ ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ARDA BERK ŞENTÜRKŞEHZADE GEDİZ ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ATAKAN DALSİVAS HALİS GÜLLE ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERK KALESİLİVRİ SELİMPAŞA ATATÜRK ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET FATİH YÜKSELSİLİVRİ HASAN-SABRİYE GÜMÜŞ ANADOLU LBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN NİŞANCISEMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MAİDE PELİN DAĞSEMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALİ ALTUNSARIYER USKUMRUKÖY ALİ AKKANAT ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MERT EVİRGENSARIYER USKUMRUKÖY ALİ AKKANAT ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CAN MİRATASARIYER ROTARY 100.YIL ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KAAN ASLIMSARIYER ÖZDEMİR SABANCI EMİRGAN ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DOĞA SEVGİ AYAZSARIYER ÖZDEMİR SABANCI EMİRGAN ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
EGE ERYAZGANSARIYER ÖZDEMİR SABANCI EMİRGAN ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
DORUK AKGÜLSARIYER İSTİNYE LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BEKİR EFE ÇAKIRSAMSUN TÜLAY BAŞARAN ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ONAT BAŞARANSAMSUN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
CEM ŞİRİNSAMANDAĞ Y.ACUN ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERKER YILDIRIMSAKARYA FİGEN SAKALLIOĞLU ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ŞEYMA KAYASAKARYA ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ARDA TORUNÖZEL YÜCE FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FURUZE MELİS ÇATAKÖZEL YILDIZ LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FIRAT KARATAŞÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SERHAT ÖVETÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
HAYAL ÖZTÜRKÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
NEŞET ORKUN GİRİTÖZEL ÜSKÜDAR FAZİLET ERKEK FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK KURTULUŞÖZEL UĞUR LİSESİÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
DOĞUKAN DEMİRCİÖZEL UĞUR LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BERK AKTAŞÖZEL UĞUR LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CENK BATUHAN SEVENÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ERKUTAY DURAKÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
NURİ ANT SÜTÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DOĞUKAN YARKIN ÜNGÖRÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
KARDELEN DÖNMEZÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ÖVGÜ MUŞÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ORHUN ÖZKANÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HALİL İBRAHİM EFEÖZEL TÜRK FEN LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EGE PEHLİVANÖZEL TÜRK FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET İBRAHİM AYHANÖZEL TUNÇSİPER LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MELİH ALTUNAYÖZEL TRAKYA LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FATMA BÜŞRA ALGEÇÖZEL TED ALİAĞA LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP DİLAN YÜREKLİÖZEL TAN FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KEREM BAYDARÖZEL ŞAHİNKAYA ÖZLÜCE KOLEJİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
VELİ KARATAŞÖZEL SERVERGAZİ LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HAZAL EROĞLUÖZEL SARIYER DOĞA LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ ÖNDERÖZEL SARIYER DOĞA LİSESİÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLAH BAYRAMÖZEL SANKO LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SELİM SALYANCIÖZEL SAKARYA ÜNV.VAKFI ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SELEN SOKULLUÖZEL SAİNTE PULCHERİE FRANSIZ LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MAHMUT HAZER YENİCEÖZEL SAİNTE PULCHERİE FRANSIZ LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SANİ ŞALCUMÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ENGİN ÖZGENÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ROY ŞEĞİKOĞLUÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EMİR KISALARÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ASYA ÇAKIRÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ARTUN EROLÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EGE SAMİM İNSELÖZEL SAINT BENOIT FRANSIZ LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İLAYDA ÖZDEMİRÖZEL SAINT BENOIT FRANSIZ LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MEHMETCAN ÇELİKÖZEL SAINT BENOIT FRANSIZ LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
NUR ŞENOĞLUÖZEL SAFİYE SULTAN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BELGİN ZEYNEP FİNSÖZEL NOTRE DAME DE SION FR.LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TAMAY AYDINÖZEL NOTRE DAME DE SION FR.LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ONUR EROL MUMYAKMAZÖZEL NOTRE DAME DE SION FR.LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CEREN KOÇYİĞİTÖZEL MERTER ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MİTHAT DEĞİRMENCİÖZEL MERSİN BAHÇEŞEHİR KOLEJİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İLHAN FERİT ÖZTÜRKÖZEL MELİKE PINAR LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BURAK KÖROĞLUÖZEL MEKTEBİM ÇORLU ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TEVFİK SEMİH KARAKURTÖZEL MAVİ BİLGİ ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERT CİVELEKÖZEL MARMARA LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ECEM AYDINÖZEL MARMARA FEN LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET EMİN ÇİDOÖZEL MARMARA EVLERİ İHLAS LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEHRİNAZ BARUTÖZEL MANAVGAT BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MERTCAN AKTAÖZEL MANAVGAT BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
OZAN ABDULLAH BEDİRÖZEL MALTEPE GÖKYÜZÜ KOLEJİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ELİF TATOĞLUÖZEL KÜLTÜR LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BELGİN YILDIZ KANAATÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN KAĞAN KOCAGÖZÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA SEZALÖZEL KİPAŞ ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALARA EKİN KELEŞOĞLUÖZEL İZMİR AMERİKAN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FATİH SALİH ZORÖZEL İSTİNYE UFUK LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
AHMET KAYAÖZEL İSTANBUL FATİH ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TEMEL MERT TAŞKINÖZEL İSTANBUL FATİH ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM ŞAHBAZÖZEL İSTANBUL FATİH ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYŞENUR CİĞERÖZEL İSTANBUL COŞKUN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GÖRKEM DAĞ SARPTUNALIÖZEL İSTANBUL AR-EL FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HASAN MERTKAN ARTIKÖZEL İSTANBUL AR-EL FEN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TAHA TURALİOĞLUÖZEL İSTANBUL ANAFEN FEN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GÖKHAN AKKUŞÖZEL İHLAS KOLEJİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN SAĞIRÖZEL GÜNHAN KOLEJİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HEBUN İLHANLIÖZEL GÖKKUŞAĞI ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ALİ MERT SEYHANÖZEL GÖKDİL LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ONUR ÖZAYÖZEL GÖKDİL LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
İDİL GÜLERÖZEL GELİŞİM LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
DAMLA ÖZTÜRKOĞLUÖZEL GELİŞİM LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ONUR GÜZELÖZEL GELİŞİM LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CEMAL AKSOYÖZEL GAZİANTEP KOLEJİ VKF.ÖZEL ANADOLU LİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SELİN ŞENERÖZEL FLORYA LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DİLARA GÖYMENÖZEL FLORYA FİNAL KOLEJİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED DERVİŞ COŞANDALÖZEL FIRAT LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ARCA ERDİKÖZEL FATİH KOLEJİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKE ÖNYÜKSELÖZEL EYÜBOĞLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DOĞAN AKERÖZEL EYÜBOĞLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN ALARÇİNÖZEL EYÜBOĞLU FEN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
UĞURCAN ERGENÖZEL ESENKENT OKYANUS ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN IŞIKÖZEL ESENKENT OKYANUS ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERVE KARAMANLIÖZEL ESENKENT OKYANUS ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
COŞKUN CENK ALTIKARDEŞÖZEL ERDİL LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YUSUF BARAN KILINÇÖZEL ERDEM LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NESLİHAN SEDEF TORAÖZEL EĞT. VE YAŞAM MRK. OKYANUS LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALİ CANBERK ÇELİKÖZEL EDİRNE FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM CEM ARSLANÖZEL EDİRNE FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BÜŞRA DİLARA DOĞANÖZEL DOĞAN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ASEL ŞEŞENÖZEL DOĞAN LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OKAN DEMİRELÖZEL DOĞAN LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SELİM KURTULUŞÖZEL DOĞAN LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ALİ BARAN DURMUŞÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN FEN LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TALHA DEMİRELÖZEL ÇINAR LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN KARANÖZEL ÇIĞIR LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
GAMZE ÇELİKÖZEL ÇANAKKALE ÖZEL LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
KAYIHAN CEYLANÖZEL ÇAĞ LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERK PEKERÖZEL CENT LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ALPCAN CEBECİÖZEL CENT LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÜMMÜHAN ERTANÖZEL BÜYÜKÇEKMECE FATİH FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ERDİNÇ KUPLAYÖZEL BÜYÜK LİSEELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYKUT YILDIRIMÖZEL BURSA SINAV ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ONUR ALİCANÖZEL BURSA SINAV ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ARAN MERİÇÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERK KOÇÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ALP TAŞERÖZEL BİLGE LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EREN CANBERKÖZEL BEYKENT FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BORAN TOMATIRÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALPCAN KUSEYBATÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
UMUT YANGALÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKAN VURALÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
OSMAN ONUR GÖKAYÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA ALPER ŞENÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KAAN ÖZKORKMAZÖZEL BAHÇEŞEHİR FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLA PINAR AKSOYÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA FEN LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ZELİHA YILDIRIMÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA FEN LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EGE KESKİNÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERK KAYAÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT EFE DALYANÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN ONUR SAÇAKLIÖZEL AVCILAR DOĞA ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BURAK ÇEKİÇÖZEL AVCILAR DOĞA ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA ARSLANÖZEL ATLANTİK AHMET ULUSOY ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İLKER FURKAN KAHYALARÖZEL ATAYURT FEN LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN DENİZÖZEL ATAFEN LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MAHMUT KAVLAKÖZEL ATA LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AHMET SATARÖZEL ATA LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HASAN ABAZAÖZEL ANTALYA LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ KORKMAZÖZEL ANTALYA LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BURHAN CEM SEZEROĞLUÖZEL ANAKENT KOLEJİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ARDA DÜŞÜNÖZEL ADANA GÜNDOĞDU KOLEJİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BAHAR TUNA ÇELİKÖZEL ADANA GÜNDOĞDU KOLEJİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SENA AKYILDIZÖZEL ACIBADEM ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ŞERİFE KUŞOSMANGAZİ MALCILAR LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
TUGAY CENGİZOSMANGAZİ GAZİ ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KAAN KARSUODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ATAKAN ALİ ÖZKAYAMUĞLA ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SELEN KURTULUŞMİLLİ EĞİTİM VAKFI ÖZEL İSTANBUL LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
GÜLŞEN İLAYDA ÖZBEKMİLAS ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
NADİR ERCAN ÖZKAYAMERAM ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ALİ KAAN ERGÜNMELİKGAZİ MUSTAFA EMİNOĞLU ANADOLU L.ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FATİH ARLIYÜZMALTEPE KADİR HAS ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TAYFUN YAĞIZ SEMİZMALTEPE HANDAN HAYRETTİN YELKİKANAT TEKNİK VE END.MESLEK L(AND.TEKNİK)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
UMUT AYDOĞMUŞMALTEPE HANDAN HAYRETTİN YELKİKANAT TEKNİK VE END.MESLEK L(AND.TEKNİK)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM FIRATMALTEPE E.C.A. ELGİNKAN ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BERK ERGİNCANMALTEPE E.C.A. ELGİNKAN ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALPER ARIÇAYMALTEPE ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EYLÜL YEŞİLYURTMALTEPE ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEBNEM ÇAKIRMALTEPE ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DİDEM İZERLÜLEBURGAZ ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
OĞUL ERELLÜLEBURGAZ ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ SİMA ZARAKÜÇÜKÇEKMECE TOKİ HALKALI GÜNEŞ PARKEVLERİ LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ALKAN HÜR YURDABAKKÜÇÜKÇEKMECE PROF.DR.SABAHATTİN ZAİM ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CEMRESU DEMİRKÜÇÜKÇEKMECE PROF.DR.SABAHATTİN ZAİM ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN BARIŞKÜÇÜKÇEKMECE İ.AKTAR ANADOLU TEKNİK LYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MERT BAŞPINARKEŞAN YUSUF ÇAPRAZ ANADOLU LİSESİULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ
BURAK SOYKANKEŞAN ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞAHİN ÖZKULKEÇİÖREN FARABİ LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İLAYDA NUR DERYAKARTAL SEMİHA ŞAKİR ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
KAAN ÇAKIRKARTAL BURAK BORA ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED SAİM GÜLAYKARŞIYAKA EMLAKBANK SÜLEYMAN DEMİREL ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SAMET ZORLUTUNAKARŞIYAKA EMLAKBANK SÜLEYMAN DEMİREL ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MERT BİLDİKKARŞIYAKA EMLAKBANK SÜLEYMAN DEMİREL ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BURCU SENYELLİKARŞIYAKA CİHAT KORA ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
HÜSEYİN TANYILDIZKARS HÜSNÜ M.ÖZYEĞİN ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ONUR KAYSERİLİOĞLUKARAMAN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AHMET EMRE ALBAYRAKKAĞITHANE CENGİZHAN ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KADİR EMRE YILDIRIMKAĞITHANE ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ARDA AKÇİMENKADIKÖY SUADİYE LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ENES EKREM DİRİLKADIKÖY KENAN EVREN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BOĞAÇ HAN TAŞKÖYKADIKÖY KENAN EVREN ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EFE ŞENGÖZKADIKÖY İNTAŞ MEHMET AKİF ERSOY LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ERGÜLKADIKÖY GÖZTEPE İ.KURŞUNOĞLU ANADOLU LELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALİ BERKE İSKEÇELİKADIKÖY FENERBAHÇE LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
TOLGA TİMURKADIKÖY 50.YIL TAHRAN ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ BAĞDADİKADIKÖY 50.YIL TAHRAN ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YAVUZ SELİM KARAOĞLUİZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İREM DENİZ DERMANİZMİR CENGİZ AYTMATOV SOSYAL BİLİMLER LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN İLHANİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
CAN İPEKİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ İZZET SARIAHMETİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BAHADIR IŞIKİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MELİH AZAKİSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TUNAY URALİSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DEFNE BABANİSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NAKİ SARIBOĞAİSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ARAL PİKDÖKENİSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
AHMET UĞURKAN YILDIZİSTANBUL Z.KALKAVAN AND.DENİZ.TEKNİK LBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
RECEP TUFAN BEKTAŞİSTANBUL NURİ CINGILLIOĞLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BORA AVRAMOĞLUİSTANBUL MAÇKA ANADOLU TEKNİK LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN CESURİSTANBUL MAÇKA ANADOLU TEKNİK LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MELİK MUHİDDİN KILIÇİSTANBUL KADIKÖY LİSESİ (AND)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GÖKBERK KOÇİSTANBUL HAYDARPAŞA ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ZEKİ EROĞLUİSTANBUL HAYDARPAŞA ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERT ÖKTEMİSTANBUL HAYDARPAŞA ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
KADİR URAZ ALACALIİSTANBUL GALATASARAY LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ENDER ÇAMURİSTANBUL BEYLİKDÜZÜ HÜSEYİN YILDIZ AND.LİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
FERDA ALMİLA MARAŞLIOĞLUİSTANBUL BEYLİKDÜZÜ HÜSEYİN YILDIZ AND.LİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALİCAN DEMİRELİSTANBUL BEYLİKDÜZÜ HÜSEYİN YILDIZ AND.LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKE DENİZİSTANBUL BEYLİKDÜZÜ 75.YIL CUMHURİYET LYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BEDİCAN MERT HAMİTOĞLUİSKENDERUN TOSÇELİK FEN LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLA ŞAHİNİNEGÖL NUH MEHMET KÜÇÜKÇALIK ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN CIRITGÖRELE HALİL GÜREL ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MURATHAN GÜRELGİRESUN HAMDİ BOZBAĞ ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER ORÇUN ERDOĞANGEDİZ FEN LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK ÜNOĞLUGAZİOSMANPAŞA MEVLANA ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ÖYKÜ GEYİKFMV.ÖZEL ERENKÖY IŞIK FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN REMZİ OTGÖZFETHİYE ÖMER ÖZYER ANADOLU ÖĞRETMEN LİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
RECEP MERT DEMİRCİFETHİYE ÖMER ÖZYER ANADOLU ÖĞRETMEN LENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
METİN FAİK ERÖZTEKİNFATSA ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MURAT MUHAMMET BÖLÜKBAŞIFATİH YEDİKULE ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AHMET ORKUN GENÇERFATİH YEDİKULE ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ALPTEKİN CİNBATFATİH PERTEVNİYAL LİSESİ (AND)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ABDULKADİR ÇAYHANFATİH KOCAMUSTAFAPAŞA LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYÇA ERFATİH ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL TUNAEYÜP ALİ RIZA ÖZDERİCİ LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BELİZ KANTARCIESKİŞEHİR KILIÇOĞLU ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖYKÜ ÖZBUDAKEREĞLİ ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SOYKAN KUZUCUEDİRNE ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA ALİ AYKONDENİZLİ ORHAN ABALIOĞLU TEK.VE END.MES.L (ANADOLU TEKNİK)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVKET TUĞBERK SERTÇELİKDENİZLİ NEVZAT KARALP ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
TANKUT PANAYIRDENİZLİ MUSTAFA KAYNAK ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
KEMAL BURAK KAYHANDENİZLİ ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ENDER ÇOKOLÇUKUROVA SUNGURBEY ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BAYRAM BERKER SAYGINÇORLU MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BURAK SATIRCIOĞLUÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN TUNALIÇANAKKALE VAHİT TUNA ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ERDEM DEMİRHANÇANAKKALE ALİ HAYDAR ÖNDER ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SİNAN EGE ERÇAĞBÜYÜKÇEKMECE TEPEKENT ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MAHMUT ÜNVERDİBÜYÜKÇEKMECE EMLAK KONUT MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN ARSLANBÜYÜKÇEKMECE EMLAK KONUT MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN ALPANBÜYÜKÇEKMECE EMLAK KONUT MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EMRE KURALBÜYÜKÇEKMECE EMLAK KONUT MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN TOLGA ALPERBÜYÜKÇEKMECE ATATÜRK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MERT KARENBURSA ŞÜKRÜ ŞANKAYA ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÜMRAN ÜNALBOLU İ.BAYSAL ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
DORUK KORAL ÇİZMECİOĞLUBOLU İ.BAYSAL ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
TUĞÇE ÖZCANBOLU İ.BAYSAL ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
DURU ÖNVERBEYOĞLU İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA FIRTINABEYOĞLU İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ZELAL SULHANBEYOĞLU İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HASAN BERK ARICABEYOĞLU ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN BAYBEYLİKDÜZÜ CAHİT ZARİFOĞLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TAYLAN FIRAT ÇELİKBEYKOZ ANADOLUHİSARI ANADOLU TİC.MES.LYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGÜR TAYLAN TAŞTUTANBEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İLKE ÖYKÜ KELEŞBEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BETİGÜL KAYABEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AND UTKU KAAN TOMBULBEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EMİRHAN ÇELİKBEŞİKTAŞ ARNAVUTKÖY K.YİĞİT ANADOLU LELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK SÖZERBEŞİKTAŞ ARNAVUTKÖY K.YİĞİT ANADOLU LBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ARDA SEZERBAYRAMPAŞA SUAT TERİMER ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AYBÜKE DUYGU TUFANBAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ÖZEL BAŞKENT KOLEJİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BENAN MANTAŞBANDIRMA KEMAL PİRECİ ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
OĞULCAN NECATİ YARARBANDIRMA AYYILDIZ ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TUĞRUL GÖKSU AKKAYABALIKESİR MUHARREM HASBİ ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
OKTAY FURKAN UYGURBALIKESİR MUHARREM HASBİ ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SUAY BAŞYAZICIOĞLUBALIKESİR FATMA EMİN KUTVAR ANADOLU LİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
YAŞAR EFE PEKGÖZBAKIRKÖY HASAN POLATKAN ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERT GÜNALBAKIRKÖY GÜRLEK NAKİPOĞLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYŞE ŞEYMA ÇETİNLERBAKIRKÖY GÜRLEK NAKİPOĞLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BURAK CANBAKIRKÖY FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MURAT SAM DİKİCİBAKIRKÖY FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
UĞUR CAN SÖNMEZBAKIRKÖY FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR NUR DÖLEKBAKIRKÖY ATAKÖY CUMHURİYET ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ERDEM YİĞİT ULUBAHÇELİEVLER KEMAL HASOĞLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA KEMAL CANBAHÇELİEVLER FÜSUN YÖNDER ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERKE KARABAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
METEHAN İSHAKOĞLUBAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN TEOMAN BAYDARBAĞCILAR M.NİYAZİ ALTUĞ ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZCAN GÜRSOYBAĞCILAR M.NİYAZİ ALTUĞ ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HİLMİ YİĞİT KOCAOĞLUBAĞCILAR ANADOLU TEKNİK LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SARUHAN ÖZKANBAĞCILAR AKŞEMSETTİN ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
TURGUTALP TUĞBAFRA KIZILIRMAK LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
UMUT IRAKBABAESKİ ATATÜRK ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EMİNCAN SAKALLIAYVALIK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HAFİZE HAZAL İLKERAYDIN S.DEMİREL ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERT ÖZDEMİRAYDIN EFELER ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ATA KEMAL ÜSTÜNATAŞEHİR TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ŞAHİNATAŞEHİR TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GÖKSU GÖLATAŞEHİR TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
KEMALCAN AKYOLATAŞEHİR PROF.FAİK SOMER ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER MERT SOLAKATAŞEHİR PROF.FAİK SOMER ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT İSKEÇEATAŞEHİR PROF.FAİK SOMER ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ÇAĞILTIATAŞEHİR MUSTAFA KEMAL ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
DERYA TANYILDIZATAŞEHİR HABİRE YAHŞİ ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
YAVUZ SELİM ORUÇATAŞEHİR HABİRE YAHŞİ ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SERRA KAÇARATAŞEHİR HABİRE YAHŞİ ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
MELİS NUR VERİRATAŞEHİR HABİRE YAHŞİ ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BÜNYAMİN ENİS KARAANTALYA ÖZEL TOROS AKDENİZ ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
DERİN ŞAHİNANTALYA M.-NURAN ÇAKALLIKLI ANADOLU LİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SÜLEYMAN KAAN AKPINARANTALYA LİSESİ (AND)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DAMLA TEMİMHANANTALYA ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
FARUK DUMANCIANTALYA ADEM TOLUNAY ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT AĞCAANTAKYA SELİM NEVZAT ŞAHİN ANADOLU LYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
AHMET YILDIRIMANTAKYA SELİM NEVZAT ŞAHİN ANADOLU LENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SONAY YARAYICIANTAKYA NECMİ ASFUROĞLU ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL ZUBARİANTAKYA NECMİ ASFUROĞLU ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
GÖKBERK İNCEANKARA AYRANCI ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM NURALALANYA A.FEVZİ ALAETTİNOĞLU ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT GENÇAYAKDENİZ SALİM YILMAZ ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YASEMİN HANCIADAPAZARI ÖZEL ENKA ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MERT KILANAÇIKÖĞRETİM LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ONUR SEVİNÇAÇIKÖĞRETİM LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MUHARREM SİNAN ÖZERAÇIKÖĞRETİM LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BİLGE ŞAYINAÇIKÖĞRETİM LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
CİHAN UYGANAÇIKÖĞRETİM LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MİNE BARUTÇUAÇIKÖĞRETİM LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
RUMEYSA DEVECİAÇIKÖĞRETİM LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AHMET İBRAHİM AKSOYAÇIKÖĞRETİM LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YAĞIZ EGE ÖZCANAÇIKÖĞRETİM LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
Bu sayfaya bakanlar şuna da baktı İş Dünyasınından ApplyBAU Görüşleri

ApplyBAU 2017 - 2018

Türkiye’nin ilk ve en yeni üniversite kabul modeli olarak birçok öğrenciye üniversitede istediği bölümde okuma şansı tanıyan ApplyBAU, 5. yılında da gençleri hayallerine kavuşturuyor!

ApplyBAU'ya Sor