ApplyBAU ile BAU'lu Olan Öğrenciler

AD SOYAD MEZUN OLDUĞU LİSE BÖLÜM
SEZGİ AKGÜNGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NURİ BERK ALTINYÜREKT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERT YERLİKAYAT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GİZAL POYRAZLART.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)EKONOMİ VE FİNANS
YİĞİT ALTAN EYÜBOĞLUFMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİEKONOMİ
ZEYNEP EBRU KİREÇÇİFMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HAZAL MANASÖZEL IŞIKKENT ANADOLU LİSESİ (İZMİR - BORNOVA)HALKLA İLİŞKİLER
OYA EGELÖZEL IŞIKKENT ANADOLU LİSESİ (İZMİR - BORNOVA)İLETİŞİM TASARIMI
CEREN ŞİMŞEK75. YIL CUMHURİYET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
CANSU COŞKUNABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ (BALIKESİR - EDREMİT)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
MERVE ÖZŞAHİNÖZEL SAINT BENOIT FRANSIZ LİSESİİŞLETME
ELVAN ECE PİRİŞTİNEÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİHALKLA İLİŞKİLER
GÖKSU İPEK KARADAYIÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİSOSYOLOJİ
BUĞRA CEM BEHMENYARÖZEL SAINTE PULCHERIE FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ ŞELEÖZEL NOTRE DAME DE SION FR.KIZ LİSESİHALKLA İLİŞKİLER
MELİKE KAPISUZÖZEL OĞUZKAAN KOLEJİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALİ MERT DİRİLİKAÇIK ÖĞRETİM LİSESİBİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
EKİN AKTAŞAÇIK ÖĞRETİM LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞRI ERTÜRKAÇIK ÖĞRETİM LİSESİEKONOMİ
BERKANT HÜSELEKAÇIK ÖĞRETİM LİSESİREKLAMCILIK
ŞİZEN ŞENGÖRADAPAZARI ÖZEL ENKA ANADOLU LİSESİSİNEMA VE TELEVİZYON
TUĞBA DAZKIRADEM-TOLUNAY ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR YORGANCIOĞLUAHMET SANİ GEZİCİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)SOSYOLOJİ
MEHMET FATİH MARABAOĞLUAKÇAABAT ANADOLU LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
DENİZ HALLAÇALİ RIZA ÖZDERİCİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
AYNUR KARAKUŞANKARA KIZ MESLEK LİSESİİNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
DENİZ YILMAZANKARA TED KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BUSE NUR ÇELİKATAKENT İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)HALKLA İLİŞKİLER
BERK AKKAYAATATÜRK ANADOLU LİSESİ (GİRESUN - MERKEZ)REKLAMCILIK
ÖNCE DOĞA ÖZTÜRKATATÜRK LİSESİ (İZMİR - KONAK)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ÖMER KARTELLİATATÜRK LİSESİ (İZMİR - KONAK)SİNEMA VE TELEVİZYON
DİYAR HALİS KARAMANBAĞCILAR AKŞEMSETTİN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TUFAN YILMAZBAKIRKÖY FLORYA B.KAĞAN ÖZEL DENEME LDİJİTAL OYUN TASARIMI
SELEN KINALIBAKIRKÖY FLORYA B.KAĞAN ÖZEL DENEME LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BURHAN BERTANBAKIRKÖY FLORYA B.KAĞAN ÖZEL DENEME LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM ÖZCANBAKIRKÖY FLORYA B.KAĞAN ÖZEL DENEME LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İPEK YAZGANBAKIRKÖY FLORYA B.KAĞAN ÖZEL DENEME LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AKIN GÜRELERBAKIRKÖY FLORYA B.KAĞAN ÖZEL DENEME LİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
LORA KARALBAKIRKÖY YEŞİLKÖY 50.YIL LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SELİN ERGÜVENBALIKESİR MUHARREM HASBİ AKŞAM LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BARAN SOMAKLIBARTIN CUMHURİYET ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
ALİ BOZKURTBERGAMA ANADOLU MESLEK LİSESİSİNEMA VE TELEVİZYON
EYLÜL ERENSOYBEŞİKTAŞ BALMUMCU A.OĞUZ ÖZEL DENEME LBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
HAZAR SARIÇİMENBEŞİKTAŞ BALMUMCU A.OĞUZ ÖZEL DENEME LENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BERAT BATUHAN ŞEKERBEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BATU HAN UĞRASIZBEYLİKDÜZÜ CAHİT ZARİFOĞLU ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)YENİ MEDYA
MELİH GÜMÜŞBİLECİK ERTUĞRUL GAZİ ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR AKALANBODRUM ÖZEL MARMARA KOLEJİ (MUĞLA - BODRUM)SİNEMA VE TELEVİZYON
AYKUT TABAKBOLU CANİP BAYSAL LİSESİREKLAMCILIK
BERKAY ÇELİKBORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ALİFER HELVACIOĞLUBÜYÜK ÇİĞLİ ÖZEL TÜRK KOLEJİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP AKKUŞBÜYÜK ÇİĞLİ ÖZEL TÜRK KOLEJİMOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
CANBERK ENES ŞENBÜYÜKÇEKMECE HÜSEYİN YILDIZ ANADOLU LYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EMİN TEMİZELÇANAKKALE İBRAHİM BODUR ANADOLU LİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TAYİBE AYTOPÇANAKKALE ÖZEL ANADOLU LİSESİ (ÇANAKKALE - MERKEZ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
HAZAL BAHAR KETHÜDAÇANAKKALE ÖZEL ANADOLU LİSESİ (ÇANAKKALE - MERKEZ)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
MEHMET ATA KARTALÇEKMEKÖY ÖZEL AVRUPA KOLEJİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ELİF YAĞIZCUMHURİYET ANADOLU LİSESİ (DÜZCE - MERKEZ)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
KADİR BİRCAN YETENDAVUTPAŞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)DİJİTAL OYUN TASARIMI
BATUHAN OZAN KAPLANDÜZCE FARABİ ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
BERKE SU SEYMENLİEDREMİT ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ORHANCAN SUBAŞIEREĞLİ TED KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ANIL YILMAZERGÜN ÖNER - MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - GÜNGÖREN)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMET MERT POLATERTUĞRULGAZİ ANADOLU LİSESİ (ERZİNCAN - MERKEZ)BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
OĞUZHAN GENÇEYÜP ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BURAK PODAKEYÜP H.AKÇELİK ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİSİNEMA VE TELEVİZYON
ŞEVVAL İNCEFATİH SELÇUK ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİOKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ATABERK PALACIOĞLUFENERBAHCE ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)DİJİTAL OYUN TASARIMI
MERT ENES DEMİRDAĞFENERBAHCE ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUHARREM İSMET DİLAVERFİGEN SAKALLIOĞLU ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - ERENLER)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SİNAN BİRKANFMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN KAPUCUFMV ÖZEL IŞIK LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ALP EZERFMV ÖZEL IŞIK LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ERDEM ÇELEBİOĞLUFMV. ÖZEL ERENKÖY IŞIK LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ŞEREF METİN GÜVENGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)İŞLETME
MİRAY NAZ BOZKURTGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
HAZAL KUZUOĞLUGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
GÜLRA EYLÜL SAĞERGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)REKLAMCILIK
BENGİSU ÖZKESGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)SİNEMA VE TELEVİZYON
NEBİ ATIL KABAGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)ULUSLARARASI FİNANS
MEHMET OĞUZ TANERGAZİANTEP KOLEJİ VAKFI ÖZEL ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL)EKONOMİ
HASAN MERT YALÇINGAZİANTEP KOLEJİ VAKFI ÖZEL ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA KARAGAZİANTEP KOLEJİ VAKFI ÖZEL ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER ERENHACI SABANCI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
GÖKHAN GİRÇEKHANDAN HAYRETTİN YELKİKANAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)REKLAMCILIK
EMİN YİĞİT ALTINÇAPAHASAN-SABRİYE GÜMÜŞ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SİLİVRİ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SİMGE KÜÇÜKERHATİCE SEZER ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MANAVGAT)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
SERDAR ALHAYDARPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
GÜLDEN KARADEMİRHİSAR EĞİTİM VAKFI ÖZEL HİSAR LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP)ULUSLARARASI FİNANS
CAN GÖKTAŞİBRAHİM ATALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (ADANA - ÇUKUROVA)İLETİŞİM TASARIMI
NECATİ AYANİÇEL ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MERT GÖNÜLİMKB 24 KASIM ANADOLU LİSESİ (ADANA - SEYHAN)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERVE BODUGÖZİNÖNÜ ANADOLU LİSESİ (İZMİR - KARABAĞLAR)İŞLETME
NERİMAN ÖZKONYALIISPARTA LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
LARA AKTAYİSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA KIRALİSTANBUL ERKEK LİSESİİŞLETME
TUNAHAN ENGİNERİSTANBUL KULELİ ASKERİ LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ASLI ŞENLERİSTEK ÖZEL ACIBADEM ANADOLU LİSESİİŞLETME
MİKAİL ONUR ÖZULUCAKİSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK ANADOLU LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SEZER SEVGİNİSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK ANADOLU LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ERGÜN ÖMER ÖZSOYİSTEK ÖZEL KEMAL ATATÜRK ANADOLU LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MURAT HACIİBRAHİMOĞLUİSTEK ÖZEL SEMİHA ŞAKİR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN BİRCANİZMİR MALTEPE ASKERİ LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
HASAN DOĞANİZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET LİSESİ (İZMİR - KONAK)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERT VARDARİZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET LİSESİ (İZMİR - KONAK)REKLAMCILIK
DENİZ PALAİZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET LİSESİ (İZMİR - KONAK)SİNEMA VE TELEVİZYON
ABDÜLMELİK EŞTERKADIKÖY ERKEK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İREM AYHANKADIKÖY MUSTAFA SAFFET ANADOLU LİSESİİŞLETME
BETÜL IRMAK GÜNAYKADIKÖY SUADİYE H.MUSTAFA TARMAN L (YDA)REKLAMCILIK
DENİZ AKSUKAĞITHANE ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NİSA ŞEŞENKARTAL İMKB KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ (AND.KIZ MESLEK)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ALİHAN TANRIVERDİKIRIMLI İSMAİL RÜŞTÜ OLCAY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
BUSE EROĞLUM.E.V.ÖZEL İZMİR FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET MURAT SOLMAZM.E.V.ÖZEL TOROS ANADOLU LİSESİİŞLETME
EMRECAN DEMİRCİM.E.V.ÖZEL TOROS FEN LİSESİMOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
OĞUZHAN BOZOĞLUMAT-FKB ÖZEL GELİŞİM FEN LİSESİ (ESKİŞEHİR - TEPEBAŞI)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
DÜRİYE SEZEN GÜLERMEHMET PİSAK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
İHSAN BAYAZITMEHMET SERTTAŞ ANADOLU LİSESİ (MERSİN - TOROSLAR)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
KAAN BERKAY ALKAYAMEV KOLEJİ ÖZEL BASINKÖY ANADOLU LİSESİEKONOMİ
SELÇUK OLCAY BAŞÜNALMEV KOLEJİ ÖZEL BASINKÖY ANADOLU LİSESİEKONOMİ VE FİNANS
MERT YÜKSELOĞLUMEV KOLEJİ ÖZEL BASINKÖY ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NEYİR ARATMEV KOLEJİ ÖZEL BASINKÖY ANADOLU LİSESİİŞLETME
MUSTAFA KELEŞMEV KOLEJİ ÖZEL BÜYÜKÇEKMECE ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GÜLŞAH METOMİMAR SİNAN ÖZEL ANADOLU LİSESİSİNEMA VE TELEVİZYON
İDİL YILDIRIMNAMIK KEMAL LİSESİ (TEKİRDAĞ - SÜLEYMANPAŞA)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALİ PINARNESRİN UÇMAKLIOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GÖKHAN YAHYA TORBANEVŞEHİR H.AVNİ İNCEKARA FEN LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
BAHAR AYDOĞANNİĞDE ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGÜR TÜRKELORDU ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SILA AKBABAORDU FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY ÇINAR BOZDAĞORDU FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MERT GÜRSOYORDU LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
KORAY KÜÇÜKÖNERÖZDEMİR SABANCI EMİRGAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BUSE ŞİMŞEKÖZDEMİR SABANCI EMİRGAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
BÜŞRA BALABANÖZEL 2023 TERCÜMAN ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ELİF AZRA KEÇECİÖZEL ACARKENT DOĞA ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ECEM AYDOLU GÜNEŞÖZEL ACARKENT DOĞA ANADOLU LİSESİMOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
BERKE KURUÖZEL ACARLAR LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
DİLA TAYLANÖZEL ACARLAR LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AYŞEGÜL ARISOYÖZEL ACARLAR LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BENGİSU DEMİRÖZEL ACARLAR LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
RAMAZAN ŞİNÖZEL ACARLAR LİSESİREKLAMCILIK
EFDAL YILDIZÖZEL ACARLAR LİSESİREKLAMCILIK
ELİF TOPTAŞÖZEL ACARLAR LİSESİREKLAMCILIK
SUAY AKBUDAKÖZEL ACARLAR LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EMİR TAHA YAPICIÖZEL ACIBADEM ANADOLU LİSESİEKONOMİ
AFRA BAYIRLIÖZEL ADALYA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - KEPEZ)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
DENİZHAN DARENDEÖZEL ADANA FİNAL FEN LİSESİLOJİSTİK YÖNETİMİ
YANKI TANER NAMUKÖZEL ADEN ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - SÜLEYMANPAŞA)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER LÜTFİ KARAÖZEL ALEV LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HİKMET CAN ARIÖZEL ALPAY TARHAN ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
AHMET MELİH İŞLEYENÖZEL AMASYA SINAV TEMEL LİSESİ (AMASYA - MERKEZ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALMİRA BUSE ERDOĞANÖZEL ANABİLİM ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÜMRANİYE)ULUSLARARASI FİNANS
KORAY TÜRKYAZICIÖZEL ANAKENT KOLEJİEKONOMİ
KAYA EREN YILMAZÖZEL ANAMUR UĞUR ANADOLU LİSESİ (MERSİN - ANAMUR)İŞLETME
TURGUT TUNAÖZEL ANAMUR UĞUR ANADOLU LİSESİ (MERSİN - ANAMUR)İŞLETME
ONUR BAYRAKTARÖZEL ANTAKYA ATA ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BERKE MAVİÖZEL ANTALYA DOĞA KOLEJİ (ANTALYA - MURATPAŞA)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ARDA AKGÜLÖZEL AREL FEN LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ENİS SELİM GÖKHANÖZEL AREL FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ONUR DEMİRBAŞÖZEL ARHAVİ TEMEL LİSESİ (ARTVİN - ARHAVİ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
EMRE CAN KÖSEÖZEL AŞAMA LİSESİREKLAMCILIK
AKIN ALTIKULAÇÖZEL ASRIN TEMEL LİSESİ (TOKAT - NİKSAR)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BUSE BAYKALÖZEL ATAFEN ANADOLU LİSESİ (KOCAELİ - İZMİT)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
AÇELYA KULUNYARÖZEL ATAŞEHİR DOĞA ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ALİ KARAKURUMÖZEL ATAŞEHİR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KAAN ÖZGENÖZEL ATAŞEHİR IŞIKLAR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GÖRKEM DENİZÖZEL AVCILAR BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - AVCILAR)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN VARDARÖZEL AVRUPA KOLEJİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED CAN BAKIRÖZEL AVRUPA KOLEJİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
TARIK CANSIZOĞLUÖZEL AYDOS CEBİR ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERK TAŞYURTÖZEL BAHÇELİEVLER İHLAS ÇOK PROGRAMLI LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ENES GÜLTEKİNÖZEL BAHÇELİEVLER İHLAS ÇOK PROGRAMLI LİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
NECDET CANER ALKAPÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA ANADOLU LİSESİEKONOMİ
ECE ÇELİKÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
HÜSEYİN AĞAOĞLUÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA FEN LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MERİÇ TURHANÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA FEN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DOĞUKAN YAVUZ ŞAHİNÖZEL BAHÇEŞEHİR BİLFEN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİTHAN YÜCEDAĞÖZEL BAHÇEŞEHİR DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÇELİK DENİZ GİZEPÖZEL BAHÇEŞEHİR FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ARTUN KRİS ERALPÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİEKONOMİ
FATMA TUĞÇE ULUTUĞÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İZEL ESKİCİOĞLUÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM ÖNDERÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
FATMA LERZAN BAYMAKÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
MİNE GÜLSÜMÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
ANIL ZENGİNÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERKE BAŞÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
OZAN ANDİÇÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MELTEM MIHÇIÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AYŞEM ÇOKİMREÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ECE BERİL ZELZELEÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
NEVAL ZEYNEP DENİZÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİULUSLARARASI FİNANS
ATA KAYAÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİULUSLARARASI FİNANS
NEJLA İREM OKTARÖZEL BAHÇEŞEHİR NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
BUSE AYNAÖZEL BAHÇEŞEHİR UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)ULUSLARARASI FİNANS
YAĞIZ KAAN KURTOĞLUÖZEL BAKIRKÖY BİREY TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ŞULE IŞIKÖZEL BAKIRKÖY DİL VE KONUŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ARDA TELALÖZEL BAKIRKÖY NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERKE ARDA BAYRAKTAROĞLUÖZEL BAKIRKÖY NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKUN GÖRMEZÖZEL BAKIRKÖY SEVİNÇ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CEM KAYATÜRKÖZEL BAKIRKÖY UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SENA POLATÖZEL BAKIRKÖY UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
BEGÜM ESERÖZEL BAKIRÖY KÜLTÜR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DAMLA ARIERÖZEL BALGAT UĞUR ANADOLU LİSESİ (ANKARA - ÇANKAYA)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
TOLGA ÖNALÖZEL BALIKESİR DOĞA ANADOLU LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
SELÇUK ZEYBEKÖZEL BALIKESİR KARESİ TEMEL LİSESİ (BALIKESİR - KARESİ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YALIN İNCEÖZEL BALIKESİR UĞUR TEMEL LİSESİ (BALIKESİR - KARESİ)EKONOMİ
ECESU BEKKİÖZEL BALIKESİR UĞUR TEMEL LİSESİ (BALIKESİR - KARESİ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DERİN İNCEÖZEL BALIKESİR UĞUR TEMEL LİSESİ (BALIKESİR - KARESİ)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
BETÜL ŞENÖZEL BAŞAKŞEHİR BURÇ ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ÖMER FARUK KARAÖZEL BAŞAKŞEHİR UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR)HALKLA İLİŞKİLER
CENNET BÜŞRA ERGENÖZEL BAŞARIM TEMEL LİSESİ (MERSİN - YENİŞEHİR)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DİDAR SAKAÖZEL BEŞİKTAŞ FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MURATHAN RAMAZAN ÇAKIRÖZEL BEŞİKTAŞ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)DİJİTAL OYUN TASARIMI
ALİ KAAN AKAÖZEL BEŞİKTAŞ NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CANSU ÇIKRIKÇIÖZEL BEŞİKTAŞ SINAV TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
İLAYDA ŞİMŞEKÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)EKONOMİ
ÖZLEN PINAR TOPRAKÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
İNANÇ MERT ALTUNÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SUDE BURÇAK RABİA BARATANÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)REKLAMCILIK
MERVE GÜLTEKİNÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)SİNEMA VE TELEVİZYON
SAKIP GÜNDÜZÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BURAK HOTANÖZEL BEŞİKTAŞ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR ESMERÖZEL BEYKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)EKONOMİ VE FİNANS
ATABERK YILMAZÖZEL BEYKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ)SİNEMA VE TELEVİZYON
KADİR TAHA YÜCELERÖZEL BEYLİKDÜZÜ OKYANUS ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ESENYURT)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERFİN İNCİLERÖZEL BEYOĞLU İTALYAN LİSESİSİNEMA VE TELEVİZYON
CENK BEHARTİÖZEL BEYOĞLU MUSEVİ LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
EMİR GİRŞONÖZEL BEYOĞLU MUSEVİ LİSESİULUSLARARASI FİNANS
ORKUN ALP ÜNLÜÖZEL BİLFEN ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CEMRENAZ TURHANÖZEL BİLFEN ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SEYİT ALİ GİRGİNÖZEL BİLFEN ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
AYŞE SERRA MANAVÖZEL BOĞAZİÇİ FATİH ANADOLU LİSESİİŞLETME
BERFİN ÖZBAYKIZÖZEL BORNOVA UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İZMİR - BORNOVA)EKONOMİ
ENGİN GÜLAHMETOĞLUÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
BEDİRHAN UZUNÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİEKONOMİ VE FİNANS
ALPER SOLGUNÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP ELİF SOYDANÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİİŞLETME
SENA SOYDANÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİİŞLETME
MUAZ ESAT GÜNDOĞDUÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİULUSLARARASI FİNANS
YİĞİT AKSOYÖZEL BOSTANCI DOĞA ANADOLU LİSESİYENİ MEDYA
ALİ TUNA SÖNMEZÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
FATİH TOPÇUÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİEKONOMİ VE FİNANS
SELİM EGE AYDINÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİEKONOMİ VE FİNANS
ZEYNEP İPEK EKMEKCİLERÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
BERNA AVCIÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
DENİZ ÖZGENÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EGE TANMANÖZEL BURSA SINAV ANADOLU LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
ALİ BERKAY ASLIOĞLUÖZEL BÜYÜKÇEKMEÇE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EDİP ÇELİKÖZEL ÇAĞ KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERÇEM AKTAŞÖZEL ÇAĞDAŞ FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ULAŞ BULUTÖZEL ÇAĞDAŞ ÖNCÜ ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ İREM HAZIRCIÖZEL ÇAMLARALTI ANADOLU LİSESİ (İZMİR - KONAK)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SERDAR AGANÖZEL ÇAPA KÜLTÜR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)REKLAMCILIK
GÖKSU VURALÖZEL ÇATALCA SINAV TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÇATALCA)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
PINAR GÜVENÇÖZEL ÇATALCA SINAV TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÇATALCA)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ELİF KARACAÖZEL ÇAYYOLU SEVİYE TEMEL LİSESİ (ANKARA - ÇANKAYA)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
NİHAT BATUHAN BABACANÖZEL CENT LİSESİREKLAMCILIK
UMUR KEMENTÖZEL CENT LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP KIZILGEDİKÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)İŞLETME
İLAYDA AKDOĞANÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)SOSYOLOJİ
HASAN BERKAY ÖZGÜÇÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)ULUSLARARASI FİNANS
YAHYA DARBOEÖZEL CEVİZLİBAĞ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ECEM YAVUZÖZEL ÇORLU BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - ÇORLU)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SELEM BERÇİM OKUŞÖZEL ÇORLU BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - ÇORLU)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ELİF KARAATLIÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
HANDE DAYANIŞÖZEL DARUŞŞAFAKA LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
UTKU AKINCIÖZEL DENİZATI ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SERVAN EKİNÖZEL DİYARBAKIR FİNAL ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TAHA OZAN DOĞANÖZEL DOĞAN ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYŞE ELİFSU AÇIKALINÖZEL DOĞAN ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YAREN ÖZTAŞÖZEL DOĞAN ANADOLU LİSESİİNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
KUZEY ALACAÖZEL DOĞAN ANADOLU LİSESİYENİ MEDYA
KAAN SELÇUK KARABÖCEÖZEL DOĞUŞ ANADOLU LİSESİDİJİTAL OYUN TASARIMI
BERK ARIGÜNÖZEL DOĞUŞ ANADOLU LİSESİLOJİSTİK YÖNETİMİ
SİNAN METİNERÖZEL DOĞUŞ ANADOLU LİSESİULUSLARARASI FİNANS
AYTU VARGÜLÖZEL EDİRNE ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AYBERK TEREKÖZEL EDİRNE ANADOLU LİSESİİŞLETME
SENA KAYAÖZEL EDİRNE ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
NİL ÖYKÜM ŞENOĞLUÖZEL EDİRNE BAHÇEŞEHİR FEN LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ÇAYÖZEL EDİRNE SINAV TEMEL LİSESİ (EDİRNE - MERKEZ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM HATIRNAZÖZEL EĞİTMEN ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MERT OSMAN ERMANÖZEL ERESİN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)İLETİŞİM TASARIMI
TUNA BAŞARANÖZEL EROL ALTACA KOLEJİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
SALİH ÜNALÖZEL ESENLER UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ESENLER)DİJİTAL OYUN TASARIMI
BEGÜM RANA ÇİNTANÖZEL ESENYURT SINAV TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ESENYURT)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
EREN ÖRENÖZEL ETKEN FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (KOCAELİ - İZMİT)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
CEYHUN NADİR PİRNAZÖZEL EYÜP DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ERENCAN BUĞAÖZEL EYÜP DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP)EKONOMİ VE FİNANS
UTKU EGE YILDIRIMÖZEL FATİH AND.MESLEK VE ENDÜSTRİ MES.LELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FATİH AKKOCAOĞLUÖZEL FATİH BAYRAMPAŞA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAYRAMPAŞA)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ERDEM ÖZGÜRÖZEL FATİH FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - FATİH)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İLAYDA ŞENÖZÖZEL FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ ANADOLU LEKONOMİ VE FİNANS
ZELİF KAYAÖZEL FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ ANADOLU LREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
YÜCE YÜCEERÖZEL FETHİYE UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE)DİJİTAL OYUN TASARIMI
SERDAR ALPAYÖZEL FETHİYE UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BELCİZ KESKİÖZEL FETHİYE UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
BARAN ALKIM TÜRKÖZEL FETHİYE UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE)SİNEMA VE TELEVİZYON
MEHMET ALP YILMAZÖZEL FİDAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - PENDİK)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALİ SARPER ÖZERÖZEL FLORYA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ESİN AKGENÇÖZEL FLORYA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ALPER ENDERÖZEL FLORYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ECE ÇAKIRÖZEL FLORYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)SOSYOLOJİ
CEMRE KARAMANÖZEL FLORYA FİNAL ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BİLGE YILDIRIMÖZEL FLORYA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
MERT İSMAİL TAHİNCİOĞLUÖZEL FLORYA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İREM SOYAKÖZEL FLORYA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
AHMET SAFA VARLIKÖZEL FLORYA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ULUSLARARASI FİNANS
NİDA MİNA ÖZTÜRKÖZEL FLORYA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
REYYAN BERKSANÖZEL FLORYA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
ANIL KAAN GÖKSELÖZEL GAZİANTEP BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞAHİNBEY)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SELİNAY SAYGAZÖZEL GAZİANTEP BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞAHİNBEY)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
EMRE CAN KARABAŞLIKÖZEL GAZİANTEP BAHÇEŞEHİR FEN LİSESİ (GAZİANTEP - ŞAHİNBEY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CEM GÜLSÜMÖZEL GAZİOSMANPAŞA FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA)İŞLETME
TUĞÇE AKBAŞÖZEL GAZİOSMANPAŞA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA)İŞLETME
GÜLŞAH MÜRSELOĞLUÖZEL GAZİOSMANPAŞA UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA)LOJİSTİK YÖNETİMİ
BURAK GÜNEŞÖZEL GEBZE ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERK ÖZAYÖZEL GELİŞİM KOLEJİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YAPRAK YILDIZÖZEL GELİŞİM KOLEJİSİNEMA VE TELEVİZYON
FATTİ SERRA ÖZÇELEBİÖZEL GELİŞİM KOLEJİYENİ MEDYA
YUNUS MEHMET GÜLERÖZEL GİRESUN FİNAL TEMEL LİSESİ (GİRESUN - MERKEZ)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
BURAK DÜNDARÖZEL GİRESUN UĞUR ANADOLU LİSESİ (GİRESUN - MERKEZ)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ÖZÜM RABİA ÇENTELERÖZEL GİRESUN UĞUR ANADOLU LİSESİ (GİRESUN - MERKEZ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
SERTAN HELVACIÖZEL GÖKADA ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
GÜLAY YILDIRIMÖZEL GÖKKUŞAĞI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)İŞLETME
HAKAN TATARÖZEL GÜNEŞLİ DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MERT YETİKÖZEL GÜNEŞLİ FİNAL ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MİNA TURGUTÖZEL HALKALI ATAKENT DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
EDİS YALÇINTEPEÖZEL HALKALI UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)EKONOMİ VE FİNANS
EYLÜL HAZAL GÜLEROĞLUÖZEL HALKALI UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ALİ EKBER AKGÖLÖZEL HATAY DOĞUŞ ANADOLU LİSESİ (HATAY - DEFNE)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
SEREN ÇAYÖZEL HATAY GÜNEŞ TEMEL LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DOĞANRAMİZ İNANÇÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)DİJİTAL OYUN TASARIMI
İDİL KOŞARÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKE BEHZETOĞLUÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ERDEM KILIÇLARÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ANIL MERT NAFİLEÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
WİLLİAM MİŞEL ZİNNEHAÖZEL HATAY UĞUR ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BUKET HÜSEYİNÖZEL İNCİRLİ SINAV TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
KUBİLAY FİŞEKÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)DİJİTAL OYUN TASARIMI
BERKE GÜLÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)EKONOMİ VE FİNANS
NECİP GENCER ASLANÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BUKET ARASÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)HALKLA İLİŞKİLER
GİZEM ÖNDERÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AHMET DEĞERÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)REKLAMCILIK
BERFİN YILMAZÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ULUSLARARASI FİNANS
YİĞİTCAN ORALÖZEL İNCİRLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLA ZENGİNÖZEL İSTANBUL BAŞAK TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLAR ÖZVARNAÖZEL İTALYAN LİSESİEKONOMİ
YASEMİN ECEM BAYOLÖZEL İTALYAN LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
BALCA ÖZKONUKSEVERÖZEL İTALYAN LİSESİREKLAMCILIK
AYBALA ÖZKAPLANÖZEL İZMİR UĞUR TEMEL LİSESİ (İZMİR - KONAK)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ELİF DİLARA YILDIZÖZEL İZMİT UĞUR TEMEL LİSESİ (KOCAELİ - İZMİT)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
UTKU ATAYÖZEL KADIKÖY ARIKANLAR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ ERKANÖZEL KADIKÖY ARIKANLAR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AKINCAN ALIÇÖZEL KADIKÖY DİL VE KONUŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
KAMİLE NİHAN CİMİLLİÖZEL KADIKÖY DİL VE KONUŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
PELİNSU UÇARÖZEL KADIKÖY DİL VE KONUŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
KAAN ALKANÖZEL KADIKÖY ERKAN DEMİREL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY BELİBAĞLIÖZEL KADIKÖY FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MERVE BAŞAK KÖZÖZEL KADIKÖY FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MERT TANÖZEL KADIKÖY GÜZEL SANATLAR LİSESİHALKLA İLİŞKİLER
YILMAZCAN KAÇARÖZEL KADIKÖY MEVSİM TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL ATICIÖZEL KADIKÖY MEVSİM TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BÜŞRA CEMİLE AYDEMİRÖZEL KADIKÖY MEVSİM TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
EZGİ CAN ATALAYÖZEL KADIKÖY TAÇ TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)SİNEMA VE TELEVİZYON
SERHAN TETİKÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)DİJİTAL OYUN TASARIMI
BATUHAN KIVRAKÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CAN KARAÇAYLIÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
IRMAK DURMAZÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ATAKAN KARVARÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İŞLETME
MERT BAYRAKÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALPERAY DURMUŞ BAYIRCIKLIÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
NİLSU ERKAMÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)REKLAMCILIK
MERVE TUTKU EKİCİÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)SOSYOLOJİ
DİLARA ÇALIŞKANÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)ULUSLARARASI FİNANS
İBRAHİM OĞUZCAN GENÇERÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER FARUK CANSIZOĞLUÖZEL KADIKÖY UGUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY)YENİ MEDYA
SENA CENNETÖZEL KAMP ODAKLI ÇALIŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AYBÜKE ŞENELÖZEL KAMP ODAKLI ÇALIŞMA TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
BATUHAN MALKOÇÖZEL KARŞIYAKA UĞUR TEMEL LİSESİ (İZMİR - KARŞIYAKA)EKONOMİ
MEHMET GÖRKEM KAYMAZÖZEL KEŞAN UĞUR ANADOLU LİSESİ (EDİRNE - KEŞAN)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SEDA YILDIRIMÖZEL KIZILKAYA ŞİŞLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)EKONOMİ VE FİNANS
MUHAMMET YAHYA KARAKURTÖZEL KIZILKAYA ŞİŞLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
EREN DENİZ BALAÖZEL KIZILKAYA ŞİŞLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
HASAN ATAKAN EKŞİLİOĞLUÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİEKONOMİ
NİZAMETTİN ÇAĞATAY DEVECİÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİİŞLETME
SEDA YASSIOĞLUÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALİ EMRE SARITAŞÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERKE CAN DÖLEKÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ÇİSEM PINARÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİEKONOMİ
BATUHAN GÖZLÜKLÜÖZEL KÜLTÜR 2000 FEN LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE)DİJİTAL OYUN TASARIMI
BATUHAN ÇEBİÖZEL KÜLTÜR FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NİL AKÇAYÖZEL KÜLTÜR FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KADİRHAN MOLÖZEL KÜLTÜR FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BİLLUR BERRAKÖZEL MALTEPE DERECE TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
ÖMER FARUK KILIÇÖZEL MALTEPE FİNAL TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)EKONOMİ VE FİNANS
ERTAN BERKAY TARIÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)DİJİTAL OYUN TASARIMI
HÜSEYİN MERT ŞENOLÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SİMAY GÜNERÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)İŞLETME
YAĞMUR ARASÖZEL MALTEPE UĞUR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
SARP URALÖZEL MALTEPE UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE)REKLAMCILIK
AHSEN ÖZDENÖZEL MANAVGAT BAŞARI TEMEL LİSESİ (ANTALYA - MANAVGAT)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
VASFİ ONUR KAYNARÖZEL MATEMATİK FEN BİLİM ANADOLU LİSESİ (SAMSUN - İLKADIM)BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN ERENLERÖZEL NAZİLLİ UĞUR TEMEL LİSESİ (AYDIN - NAZİLLİ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
CEM SENNAROĞLUÖZEL NOTRE DAME DE SION FR.KIZ LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN DAŞKINÖZEL ORDU FİNAL ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALEYNA DUMANÖZEL ORDU FİNAL ANADOLU LİSESİSOSYOLOJİ
BARAN BEDİRÖZEL ORDU FİNAL TEMEL LİSESİ (ORDU - ALTINORDU)YENİ MEDYA
FURKAN GÜLENÇÖZEL ORDU UĞUR ANADOLU LİSESİ (ORDU - ALTINORDU)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ATA KADİR BİRDOĞANÖZEL Pİ KARE TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ÜMRANİYE)EKONOMİ
BORA SELİM GÜLÖZEL PUSULA BİLGİ TEMEL LİSESİ (HATAY - ANTAKYA)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ESMA ENDİCANÖZEL SAFİYE SULTAN FATİH ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
İSKENDER YILDIZÖZEL SAHAKYAN NUNYAN ERMENİ LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YAĞIZ ÇINARÖZEL ŞAHİNKAYA ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
RAİFCAN KARABULUTÖZEL ŞAHİNKAYA ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NAZMİ MERT FENÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
PAMİRA NAZARÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
YAĞIZ TEMELÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
CAN GOCAYÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİREKLAMCILIK
FURKAN GÜLÖZEL SAMSUN UĞUR AKADEMİK ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MERT AYKUTÖZEL SANCAKTEPE OKYANUS ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - SANCAKTEPE)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EKİN BARUTÖZEL SANKT GEORG AVUSTURYA KIZ LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EMİN EKİNCİÖZEL SEDAT AKDOĞAN FİNAL PANCARLI TEMEL LİSESİ (GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL)İŞLETME
AHMET GÜNDÜZÖZEL SERHAN EYLEMER ANADOLU LİSESİ (BURSA - OSMANGAZİ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ANIL KURTOĞLUÖZEL SERHAN EYLEMER ANADOLU LİSESİ (BURSA - OSMANGAZİ)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YASEMİN BİLGİÖZEL SERHAN EYLEMER ANADOLU LİSESİ (BURSA - OSMANGAZİ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
CEREN ÜSTÜNDAĞÖZEL SERHAN EYLEMER ANADOLU LİSESİ (BURSA - OSMANGAZİ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ SELÇUK SEVGİÖZEL SEVİYE BATIKENT ANADOLU LİSESİ (ANKARA - YENİMAHALLE)SİNEMA VE TELEVİZYON
BERK İLERİÖZEL SEZİN LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ELİF TARAKÇIOĞLUÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİHALKLA İLİŞKİLER
NİMET BUNARÇALIÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİİLETİŞİM TASARIMI
BENGİSU DÖNMEZÖZEL TANI ANADOLU LİSESİ (İZMİR - ÇİĞLİ)MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ANIL YARKIN YÜCELÖZEL TANI ANADOLU LİSESİ (İZMİR - ÇİĞLİ)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
AYŞEGÜL YILDIZ ALTINÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA ÇALIŞKANÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CEM TAŞTEMİRÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)İŞLETME
CANKUT EFE TARHANÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SENNA ARMANÖZEL TARSUS AMERİKAN KOLEJİ (MERSİN - TARSUS)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ONUR ORHANÖZEL TARSUS ÇUKUROVA KAMPÜS ANADOLU LİSESİ (MERSİN - TARSUS)DİJİTAL OYUN TASARIMI
FATMANUR PANÖZEL TARSUS ÇUKUROVA KAMPÜS ANADOLU LİSESİ (MERSİN - TARSUS)REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MEHMET SALİH ÖZDEMİRÖZEL TEK ANADOLU LİSESİULUSLARARASI FİNANS
EGE SERTÖZEL TRAKYA FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İLKAN ATALARÖZEL TÜRK ANADOLU LİSESİSİNEMA VE TELEVİZYON
İZZET CEM AKSUÖZEL TÜRK FEN LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BETÜL İREM ALBAYRAKÖZEL UĞUR AKADEMİ ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EGEKAN EYYÜPOĞLUÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SEZİN DARBAZÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
EMİRHAN GÜLERÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
OSMAN BERKAY ANILSINÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP HÜNERÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MELİSA ÖNDERÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİREKLAMCILIK
ALPEREN YÜCELÖZEL UĞUR TEMEL LİSESİ (BALIKESİR - GÖNEN)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
TUGAY TUNAÖZEL UZUNKÖPRÜ FİNAL TEMEL LİSESİ (EDİRNE - UZUNKÖPRÜ)İŞLETME
UTKAN SÜZMETAŞÖZEL YAKACIK DOĞA ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MELEK AKINÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ
ERALP TEKİNÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİEKONOMİ
YAĞMUR MESCİÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİHALKLA İLİŞKİLER
BUSE DEMİRELÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİİŞLETME
CANSU DURMUŞÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİLOJİSTİK YÖNETİMİ
ŞEVVAL TUĞTEKİNÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİMOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ELİF MELİS YILMAZÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
TAYYİB KAZIM KABAÖZEL YALOVA BİREY TEMEL LİSESİ (YALOVA - MERKEZ)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
HANDE BURCU TUYGUÖZEL YENİ ORTADOĞU FEN LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TURAN SAYARÖZEL YENİ SİSTEMLİ ANADOLU LİSESİ (İZMİR - NARLIDERE)DİJİTAL OYUN TASARIMI
CANER PEKGÖNENÇÖZEL ZEYTİNBURNU UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)DİJİTAL OYUN TASARIMI
OĞULCAN MEHMET AYDEMİRÖZEL ZEYTİNBURNU UĞUR TEMEL LİSESİ (İSTANBUL - ZEYTİNBURNU)YENİ MEDYA
MERVE YILMAZSAKARYA CEMİL MERİÇ SOSYAL BİLİMLER LREHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
CEREN GÖKBULUTSALİHLİ ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
AHMET KOÇUMT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ELİF ARAST.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AFŞİN ÖMÜRBEKT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ ERTANT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
DENİZ ENVER PEKMEZCİT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İŞLETME
EZGİ BOLOĞLUT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
CANBERK ÖZDEMİRT.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ)İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALP BABALIKTED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
AZRA TUNA ATEŞTED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
COŞKUN GÜRÇAĞ ÜNERTEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ŞEYMA HELİN BAYAZİTTUZLA VEHBİ KOÇ VAKFI KOÇ ÖZEL LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL KARAÇENGELUZUNKÖPRÜ ANADOLU TİCARET MESLEK LİSESİYENİ MEDYA
ECE YETKİNGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)EKONOMİ
SİMGE AKKILIÇGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)EKONOMİ
ERDEM HAMZAGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)EKONOMİ
SARP YARKIN DİKMENGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)EKONOMİ
EMRE HALICIGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU)ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AD SOYAD MEZUN OLDUĞU LİSE BÖLÜM
BERK SAİM LEVİULUS ÖZEL MUSEVİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DEYVİ YAHYAİULUS ÖZEL MUSEVİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HAYİM VEDAT LEVİULUS ÖZEL MUSEVİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SEMİH MERİÇULUS ÖZEL MUSEVİ LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ATA UTKUTED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ (İSTANBUL - BEYKOZ) SİNEMA VE TELEVİZYON
BERİL KAVAKLIPINARTED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ (İSTANBUL - BEYKOZ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KAAN ÖÇALZEYTİNBURNU MENSUCAT SANTRAL ANADOLU L ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERTAN HALIGÜRYASEMİN ERMAN BALSU ANADOLU LİSESİ (GAZİANTEP - ŞEHİTKAMİL) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER ATALAY EVCİYALOVA ŞEHİT O.ALTINKUYU ANADOLU LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ASLIHAN TÜRKMENÜSKÜDAR HALİDE EDİP ADIVAR ANADOLU LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MİRAY KESKİNÜSKÜDAR HACI SABANCI LİSESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMET RAŞİT IRMAKÜSKÜDAR HACI SABANCI LİSESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM TÜRKÖZÜÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI BELDE ÖZEL DENEME L İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ZİNET YAĞMUR KARABULUTÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI BELDE ÖZEL DENEME L SİNEMA VE TELEVİZYON
BURAK MEHMET KILIÇTÜRKİYE EMLAK BANKASI ATAŞEHİR LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERT TUFANTUZLA PİRİ REİS DENİZCİLİK AND.MES. L YENİ MEDYA
BERKAY KESKİNTUZLA BEHİYE DR.NEVHİZ IŞIL ANADOLU L İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DEVRİM ARABACITEVFİK SENO ARDA ANADOLU LİSESİ (KOCAELİ - İZMİT) SİNEMA VE TELEVİZYON
MELİS TÜRKKANTERAKKİ VAKFI ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ L İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SELİN UMAYTERAKKİ VAKFI ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ L İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MERVE KUDUZCUTEKİRDAĞ NAMIK KEMAL LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
NURBEN ŞAHİNTEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - SÜLEYMANPAŞA) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN CEVHERTED ANTALYA KOLEJİ ÖZEL LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERK GÖNLÜŞENTED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ (ANKARA - GÖLBAŞI) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALARA LİDYA ERKÖSETED ALANYA KOLEJİ ÖZEL LİSESİ (ANTALYA - ALANYA) SİNEMA VE TELEVİZYON
BERDAN DEVECİŞİŞLİ NİŞANTAŞI N.AKIN ANADOLU LİSESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ARKIN TUZCUŞİŞLİ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İLHAN KAAN BİRLİKŞİŞLİ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERVE ŞERİFOĞLUŞİŞLİ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ONUR CAN ERGÜNŞİŞLİ MEHMET PİSAK LİSESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALPER ÇORŞİŞLİ MECİDİYEKÖY LİSESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ EMİROĞLUŞİŞLİ MECİDİYEKÖY LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALİ KILIÇ GÜRDALOĞLUŞİŞLİ FMV ÖZEL IŞIK LİSESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN TANRIVERŞİŞLİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NİLSU KUTLUŞİŞLİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AHMET ERDOĞAN ASLIYÜCEŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - FATİH) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA BEDİZ OYMAKŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - FATİH) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AYŞENUR ERENSÜLEYMAN NAZİF ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - AVCILAR) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
METE ERSOYSUAT TERİMER ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAYRAMPAŞA) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMET EMİN BERATİ KÖSEOĞLUSUADİYE HACI MUSTAFA TARMAN LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA SALİH ASLIMSUADİYE HACI MUSTAFA TARMAN LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ALİ BARAN ÖZERSUADİYE HACI MUSTAFA TARMAN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ AKINSİNOP FEN LİSESİ (SİNOP - MERKEZ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AHMET KENAN GEZİCİSİNOP ANADOLU LİSESİ (SİNOP - MERKEZ) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
UFUK ELVERDİSİLİVRİ SELİMPAŞA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ESMA HANDE KAYMAZSİLİVRİ HASAN-SABRİYE GÜMÜŞ ANADOLU L ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BENGÜ SELMA KARABULUTSELÇUK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - FATİH) İLETİŞİM TASARIMI
CANSU ÜNALSARIYER ROTARY 100.YIL ANADOLU LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ECE GÖMEÇLİOĞLUSARIYER MUSTAFA KEMAL AND. ÖĞRETMEN L ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALP ÇAĞLAYANSANCAK ANADOLU LİSESİ (ANKARA - ÇANKAYA) HALKLA İLİŞKİLER
CEMRE IŞILDARSAMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - FATİH) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL ALEMDAROĞLUSAKARYA ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÖZEL ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - SERDİVAN) İLETİŞİM TASARIMI
ONUR HAYMANASAKARYA ÜNİVERSİTESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BURCU YILDIZSAĞMALCILAR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAYRAMPAŞA) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALİ CEM ARSLANRAMİ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLAH ELMASRAHMİ KULA ANADOLU LİSESİ (BALIKESİR - KARESİ) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERİL ÇANAKCIRAHMİ KULA ANADOLU LİSESİ (BALIKESİR - KARESİ) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
OZAN TEZVARANPROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER) FOTOĞRAF VE VİDEO
YAĞMUR OKAYPROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER) REKLAMCILIK
ELİF UZUNÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (YALOVA - MERKEZ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AHMET ENES CİNİSLİÖZEL ÜSKÜDAR DOĞA ANADOLU LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
DENİZHAN GÜLENÇÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EKİN KILIÇ KARÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM ÇULHAÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY) BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
MATYAS TOKÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY) HALKLA İLİŞKİLER
DOĞAÇ CEYLANÖZEL TÜRKMEN LİSESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DUYGU SOLAKÖZEL TÜRKMEN LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
İPEK ALTUNORAKÖZEL TÜRKMEN LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
VEYSEL BİTGÜLÖZEL TÜRK FEN LİSESİ (İZMİR - KONAK) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SERAY SAĞLAMÖZEL TOROS FEN LİSESİ (MERSİN - YENİŞEHİR) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
RENAN YAVUZ ÇALDIRANÖZEL TEVFİK FİKRET LİSESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ALP DEDEÖZEL TARSUS AMERİKAN LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY BOĞAÖZEL TARSUS AMERİKAN LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SEFA KARAKAYAÖZEL TARSUS AMERİKAN LİSESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GENÇAY ASLANÖZEL TARHAN LİSESİ HALKLA İLİŞKİLER
MERVE ÖZKANÖZEL TARHAN LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ELİF ÖZKÖKÖZEL TAKEV FEN LİSESİ (İZMİR - NARLIDERE) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İPEK KATALÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİ (İZMİR - NARLIDERE) MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
MERT CANÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİ (İZMİR - NARLIDERE) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SUDE KOSVALIÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİ (İZMİR - NARLIDERE) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
FATİH MEHMET MUSTAFA ÇİMENÖZEL SİVAS BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (SİVAS - MERKEZ) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NİSAN BERFİN DOĞANKUŞÖZEL SEZİN LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY) YENİ MEDYA
NAREG MEYDANÖZEL SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİCARET OKULU (İSTANBUL - BEYOĞLU) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP NAKIPOĞLUÖZEL SANKT GEORG AVUSTURYA LİSESİ VE TİCARET OKULU (İSTANBUL - BEYOĞLU) MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
İPEK İREM ÇEVİKÖZEL SAİNTE PULCHERİE FRANSIZ LİSESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
EGEMEN KEŞÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ) SİNEMA VE TELEVİZYON
ECENAZ UYGUNÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ (İZMİR - KONAK) HALKLA İLİŞKİLER
SELEN TURGUTLUGİLÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT ŞAHİNÖZEL ORDU FEN LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ORKUN EKEÖZEL OĞUZ FEN BİLİMLERİ MERKEZİ ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ İSHAKOĞLUÖZEL NOTRE DAME DE SION FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ) MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ESEN KÜÇÜKTÜTÜNCÜÖZEL NOTRE DAME DE SION FRANSIZ LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ) FOTOĞRAF VE VİDEO
MELİH YAMANÖZEL NİLÜFER LİSESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEVLÜT ONUR GÜLERÖZEL NİLÜFER LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AYKUT ÖZTÜRKÖZEL NESİBE AYDIN ANADOLU LİSESİ (ANKARA - GÖLBAŞI) ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MAHMUT ERDEM ÖZGENÖZEL MURADİYE E.S.HİSARCIKLIOĞLU FEN L BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
AYLİN AYGENÖZEL MAVİ BODRUM LİSESİ HALKLA İLİŞKİLER
MEHMET DENİZ YAZGANÖZEL MAVİ BODRUM LİSESİ SİNEMA VE TELEVİZYON
SELAHATTİN FURKAN PAŞALIÖZEL MAVİ BODRUM LİSESİ HALKLA İLİŞKİLER
TARIK ALP SARIÖZEL MARMARA LİSESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL NUR FİDANCIÖZEL MARMARA EVLERİ İHLAS LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERVE GEDİKLİÖZEL MALTEPE UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NECLA SU ALANÖZEL MALTEPE UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE) İLETİŞİM TASARIMI
UFUK CAN SARIÖZEL MALTEPE UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE) ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ELİF CANKURTARANÖZEL MALTEPE GÖKYÜZÜ FEN LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE) MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
AYKUN HAÇİKOĞLUÖZEL KÜLTÜR LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALPTUĞ ALTUNÖZEL KÜLTÜR FEN LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SAFA ORHAN DEMİRSOYÖZEL KÜLTÜR FEN LİSESİ (İSTANBUL - BAKIRKÖY) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YILMAZ BURAK BOZKURTÖZEL KÜLTÜR 2000 KOLEJİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE) YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EMİN EMRE BABAYİĞİTÖZEL KÜLTÜR 2000 FEN LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
UTKU COŞKUNÖZEL KOCAELİ LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
EDANUR YEŞİLDAĞÖZEL KARTAL EĞİTİMDE RASYONEL AÇILIM ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KARTAL) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED NECDET YILDIRIMÖZEL KADIKÖY AKŞAM LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR) HALKLA İLİŞKİLER
SELİN FİLİZELÖZEL İZMİR AMERİKAN LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İLHAN OZAN ARALÖZEL İTALYAN LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU) BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
AYBERK TUNAÖZEL İSTANBUL ÇEVRE LİSESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
MEHMET TAHA KARSLIOĞLUÖZEL İSTANBUL ANAFEN FEN LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER ABDULLAH CİĞERÖZEL İSTANBUL ANAFEN FEN LİSESİ (İSTANBUL - MALTEPE) ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA GÜLERÖZEL İKEM LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
YAMAÇ ATAKÖZEL IRMAK LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ARDA PEHLİVANÖZEL HATAY UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA) BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BARAN ÇEKİÇÖZEL HATAY UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HASAN DENİZ KADIOĞLUÖZEL HATAY UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İREM AKINÖZEL HATAY UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL ŞORBAÖZEL HATAY UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (HATAY - ANTAKYA) FOTOĞRAF VE VİDEO
BURAK EROĞLUÖZEL HALKALI UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE) HALKLA İLİŞKİLER
FAHRETTİN EMİR DORUKOĞLUÖZEL HALKALI UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KÜÇÜKÇEKMECE) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER FURKAN KAYGUSUZÖZEL GÜNEŞLİ FİNAL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAĞCILAR) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
UMUT GÜNEŞÖZEL GÜNEŞLİ FİNAL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAĞCILAR) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ARİ SIVACIOĞLUÖZEL GETRONAGAN ERMENİ LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GÖKTUĞ İMRAN ERTENÖZEL GELİŞİM LİSESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
LAÇİN ERİKÖZEL GELİŞİM LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET YUSUF YILDIRIMÖZEL GELİŞİM LİSESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT MENCİKÖZEL GELİŞİM LİSESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EMRECAN KORANÖZEL FLORYA FİNAL KOLEJİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BAHADIR CAN ÇALIŞKANÖZEL FEZA LİSESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MERT ANIL ŞENÖZEL FETHİYE UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE) REKLAMCILIK
MERVE NUR KOÇASLANÖZEL FETHİYE UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGE DEMİRÖZEL FETHİYE UĞUR ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - FETHİYE) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MENEKŞE ANASÖZEL FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ LİSESİ SİNEMA VE TELEVİZYON
GİZEM BULUTÖZEL EYÜBOĞLU LİSESİ İLETİŞİM TASARIMI
YAĞIZ İSMAİL PEKERÖZEL ESENKENT OKYANUS ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ESENYURT) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ YILDIZÖZEL EDİRNE LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SEMAİ KAPLANÖZEL EDİRNE FEN LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED HAMZA ŞALLIOĞLUÖZEL DİYARBAKIR UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (DİYARBAKIR - YENİŞEHİR) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ELİFNAZ ERGÜNÖZEL ÇINAR LİSESİ FOTOĞRAF VE VİDEO
MERTCAN KARAKÖSEÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ÇEKMEKÖY) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER HALİT ÇINARÖZEL ÇEKİRGE DOĞA ANADOLU LİSESİ (BURSA - OSMANGAZİ) ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SALİH GÖKTUĞ KÖSEÖZEL ÇAMLARALTI LİSESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ALİ BORAN ERDOĞDUÖZEL CENT LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP ÇETİNKALEÖZEL BÜYÜKÇEKMECE FATİH FEN LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MERVE GÜLMEZÖZEL BURSA SINAV FEN LİSESİ (BURSA - NİLÜFER) MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ALPER UZERÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER) HALKLA İLİŞKİLER
TOLGA ERCEM KOÇÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TUĞBA SÜLÜNÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ (BURSA - NİLÜFER) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İPEK RÜDARÖZEL BORNOVA UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İZMİR - BORNOVA) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MERT TUTLUÖZEL BORNOVA UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİ (İZMİR - BORNOVA) ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
TALHA ŞAMİL DEMİRKANÖZEL BİLTEK LİSESİ (YDA) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
HASAN SÜZERÖZEL BEYLİKDÜZÜ FATİH ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EMİRHAN ASARÖZEL BALIKESİR FIRAT LİSESİ REKLAMCILIK
ATALAY IŞIKÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN KÖKÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) REKLAMCILIK
ECE TUNÇELLİÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) REKLAMCILIK
EMRE KOÇÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) REKLAMCILIK
SELEN BIYIKOĞLUÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SELİM HOŞVERÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
UĞUR GÖZAÇANÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) REKLAMCILIK
AHMET OZAN FİDANÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİ (BALIKESİR - BANDIRMA) YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BÜŞRA ÖZCANÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİ (BALIKESİR - BANDIRMA) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ZAFERCAN TURANÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİ (BALIKESİR - BANDIRMA) REKLAMCILIK
AYŞEGÜL METİNÖZEL BAHÇEŞEHİR FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GÖRKEM GÜZELİLÖZEL BAHÇEŞEHİR BİLFEN ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAŞAKŞEHİR) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
UTKU ALTUNÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA FEN LİSESİ (ANTALYA - ALANYA) YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ALAADDİN FIRAT KANDEMİRÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - ALANYA) YENİ MEDYA
BENİ ŞALCUMÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EDİZ TEKOKÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
SITKI EMİR KAYRAKÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CAN KURTÖZEL ATAYURT LİSESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EGE BALCIÖZEL ATAYURT LİSESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
PELİN KASAPÖZEL ATAYURT FEN LİSESİ (ESKİŞEHİR - TEPEBAŞI) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
UĞUR CAN ERŞENÖZEL ATAŞEHİR DOĞA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ATAŞEHİR) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SEFA EMRE KAHRAMANÖZEL ATAFEN LİSESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY BARANÖZEL ATA LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA YAMANÖZEL AR-EL LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÜMMÜHAN CEREN AKSUÖZEL ANTALYA DOĞA ANADOLU LİSESİ (ANTALYA - MURATPAŞA) HALKLA İLİŞKİLER
ARDA ÜLGÜRÖZEL ANABİLİM KOLEJİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
KAAN PEKTAŞÖZEL ANABİLİM KOLEJİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AKIN BENDERÖZEL ALMAN LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU) ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKE ÖZGÜLÖZEL ALMAN LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
LARA ÖZOZANÖZEL ALMAN LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÖZÜN BURÇ DURKALÖZEL AKHİSAR KOLEJİ ANADOLU LİSESİ (MANİSA - AKHİSAR) ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
GÜLNİHAL ÖZTÜRKÖZEL AHMET KIRMIZI TEMEL LİSESİ (BURSA - NİLÜFER) YENİ MEDYA
İDRİS PEHLİVANOĞLUÖZEL ADEN ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - SÜLEYMANPAŞA) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İLAYDA ERTUĞRULÖZEL ADANA GÜNDOĞDU KOLEJİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FEM ÇAĞLA BİLEKÖZEL ACARKENT DOĞA KOLEJİ SİNEMA VE TELEVİZYON
TUĞBA ÖZGE ÖZBAKANORTAKÖY ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ) REKLAMCILIK
EMİRHAN ERZURUMLUOGUZ CANPOLAT ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP) HALKLA İLİŞKİLER
MERT ALİ RIDVANOĞULLARINECMİ ASFUROĞLU ANADOLU LİSESİ (HATAY - DEFNE) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERT CİCİGÜNMUZAFFER ÇİL ANADOLU LİSESİ (ESKİŞEHİR - TEPEBAŞI) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
PELİN FERELMUSTAFA SAFFET ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İLSU KARABACAKMUĞLA ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - MENTEŞE) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MEHMETHAN SÜNNÜOĞLUMİLLİ EĞİTİM VAKFI ÖZEL İSTANBUL LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
OĞULCAN AYDINMİLLİ EĞİTİM VAKFI ÖZEL İSTANBUL LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TANAY YILMAZMİLLİ EĞİTİM VAKFI ÖZEL İSTANBUL LİSESİ YENİ MEDYA
ÜMİT KARADAYIMİLLİ EĞİTİM VAKFI ÖZEL İSTANBUL LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM YILMAZMEVLANA ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - GAZİOSMANPAŞA) ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET DENİZ ÖĞEMEV KOLEJİ ÖZEL GÜZELBAHÇE FEN LİSESİ (İZMİR - GÜZELBAHÇE) BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BUSE BAŞARMEV KOLEJİ ÖZEL GÜZELBAHÇE ANADOLU LİSESİ (İZMİR - GÜZELBAHÇE) REKLAMCILIK
ECE SENA YIKICIMERSİN YUSUF KALKAVAN ANADOLU LİSESİ (MERSİN - MEZİTLİ) REKLAMCILIK
HASAN ÜNLÜ KILINÇMERSİN ÜNİVERSİTESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR MÜFTÜOĞLUMERSİN ANADOLU LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞERİFE NUR SARIOTMERAM ÖZEL SINAV ANADOLU LİSESİ (KONYA - MERAM) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ELİF BAHAR GENÇMEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - ÇORLU) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
YUSUF SEFA KARACAMEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ (TEKİRDAĞ - ÇORLU) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALPEREN ÇETİN İNANMEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ (EDİRNE - KEŞAN) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AHMET TURGUT KATIMARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ ÖZGENMARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN ÇETİNKAYAMALTEPE LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET AYDIN GÜLERMAÇKA AKİF TUNCEL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - ŞİŞLİ) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN UYĞUNKUŞADASI DERİCİ MUSTAFA GÜRBÜZ ANADOLU L BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ARMAĞAN FİDANKOCAELİ ÇELİK HALAT LİSESİ ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GECE YAĞMUR ŞİMŞEKKANUNİ SULTAN SÜLEYMAN ANADOLU LİSESİ (MUĞLA - BODRUM) İLETİŞİM TASARIMI
EDA BATURKADIKÖY SEMİHA ŞAKİR ÖZEL DENEME LİSESİ REKLAMCILIK
TÜRKAN BÜKEM ÖZMENKADIKÖY SEMİHA ŞAKİR ÖZEL DENEME LİSESİ REKLAMCILIK
İPEK KARAHANKADIKÖY KIZ LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İREM POLATKADIKÖY KIZ LİSESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
SUDE TOPRAKKADIKÖY KIZ LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA EMİRHAN YUMAKKADIKÖY KENAN EVREN ANADOLU LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MELİS DELAL DEMİRELKADIKÖY HAYRULLAH KEFOĞLU LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AHMET SERHUN MERİÇKADIKÖY HABİRE YAHŞİ LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ERENCAN KARKADIKÖY HABİRE YAHŞİ LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL BİRİNCİKADIKÖY GÖZTEPE LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
CEMRE ÖKTEMKADIKÖY FENERBAHÇE LİSESİ REKLAMCILIK
MERT HENDEMKADIKÖY FENERBAHÇE LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NİSA CİVELEKKADIKÖY ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - KADIKÖY) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMET DENİZ YENENKADIKÖY 50.YIL TAHRAN LİSESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
CEMİLCAN SAĞDIÇİTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ (İSTANBUL - SARIYER) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN ÇIKILMAZKAYAİSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERKE DEVRİM ERDOĞANİSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT FEN LİSESİ (İSTANBUL - SULTANGAZİ) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLAYAN KÖLEMENİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN LİSESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
VEYSEL ENES CANYURTİSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİ (İSTANBUL - ÜSKÜDAR) ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EGE CAN ÖZÇARIKÇIİSTEK ÖZEL ATANUR OĞUZ LİSESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OSMAN ONUR SAĞKÖKİSTANBUL ÜNİVERSİTESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ATABEK ÜÇÜNCÜİSTANBUL SAN. ODASI V. DİNÇKÖK AND.TEK L BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EBRU BUDAKİSTANBUL GALATASARAY LİSESİ REKLAMCILIK
İDİL VURCAKİSTANBUL GALATASARAY LİSESİ REKLAMCILIK
SARP KOÇALİSTANBUL GALATASARAY LİSESİ REKLAMCILIK
DURSUN AYATAİSTANBUL DİLNİHAT ÖZYEĞİN LİSESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM ARSLANİSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEYOĞLU) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL ULUSOYGÖLCÜK ANADOLU LİSESİ (KOCAELİ - GÖLCÜK) ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ECE İREM NAMAZCIEYÜP ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ÖMÜRHAN ÇINAREYÜP ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
TAHA ANILCAN METİNYURTEYÜP ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - EYÜP) YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
CANSU ÖZCANEDİRNE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ (EDİRNE - MERKEZ) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
EDA ERKEDİRNE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ (EDİRNE - MERKEZ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EGEMEN ÇİTAKEDİRNE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ (EDİRNE - MERKEZ) İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
METİN YALÇINBÜYÜKÇEKMECE ÖZEL CİHANGİR ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE) ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERFİN YARİM ÖZOKURBÜYÜKÇEKMECE BAHÇEŞEHİR ATATÜRK LİSESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FEYYAZ SAKALLIOĞLUBULANCAK BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ (GİRESUN - BULANCAK) FOTOĞRAF VE VİDEO
HÜSEYİN ÇAYBEYLİKDÜZÜ CAHİT ZARİFOĞLU LİSESİ REKLAMCILIK
AYDA PEREN ÖZSOYBEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BEŞİKTAŞ) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SERHAT YURDAKULBEŞİKTAŞ LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HANDE TOKAYBEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BELGİN ERDOĞANBAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN BAYRAKTUTARAYDIN ÜNİVERSİTESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ERCÜMENT EROL ÖLÇERANTALYA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK L (TEKNİK) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA TORAMANANTALYA A.-ATİLLA KONUK ANADOLU LİSESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
UTKU AYDINANKARA POLİS KOLEJİ (ANKARA - YENİMAHALLE) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT İSMAİL ABDULLAHOĞLUAKYAZI KONURALP ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - AKYAZI) ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
YUNUS BERKER GÜLTEPEADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM TALHA ALKANADAPAZARI ÖZEL ŞAHİN ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - ADAPAZARI) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM ECERADAPAZARI ÖZEL ENKA ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - ADAPAZARI) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ECE ÇELENKADAPAZARI ÖZEL ENKA ANADOLU LİSESİ (SAKARYA - ADAPAZARI) İLETİŞİM TASARIMI
CAN YILMAZAÇIK ÖĞRETİM LİSESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
CİHAN NALBANTAÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ ATBANAÇIK ÖĞRETİM LİSESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
HASAN ENES ŞAHİNAÇIK ÖĞRETİM LİSESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA MERT ALAYBEYOĞLUAÇIK ÖĞRETİM LİSESİ YENİ MEDYA
AD SOYAD MEZUN OLDUĞU LİSE BÖLÜM
EMRE TANYELİÖZEL TARSUS AMERİKAN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ARDEN ÖZYERLİÖZEL SAİNTE PULCHERİE FRANSIZ LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TAHA MERT BAŞTAKARİSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
HÜSEYİN EMRE BAŞARTED KARABÜK KOLEJİ VKF. ÖZEL ANADOLU LBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GÜLÇE KARADAŞZEYTİNBURNU ZÜHTÜ KURTULMUŞ LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
GÜLCE KAHRAMANYURTDIŞI OKULLARIİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
İREM TOPBAĞYEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ANIL BÖRTLÜOĞLUYALOVA ŞEHİT O.ALTINKUYU ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
KAAN AKGÜNYALOVA SOSYAL BİLİMLER LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MAHMUT KAYHANYALOVA LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MÜGE ÖZTÜRKYALOVA LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM HİRA DOMAÇYALOVA ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
TUĞBA KOÇÜSKÜDAR KANDİLLİ KIZ ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
İREM NERİMAN MEMİÇÜSKÜDAR KANDİLLİ KIZ ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DEFNE BAYARÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI BELDE ÖZEL DENEME LENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BAKİ KIVANÇ ERELMASÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI BELDE ÖZEL DENEME LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERFU ARSLANÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI BELDE ÖZEL DENEME LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TOPRAK BARIN AKÇAÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI BELDE ÖZEL DENEME LBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZ DALMIŞÜSKÜDAR ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
UFUK ALTANÜSKÜDAR ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SEVDA BALCIÜNYE ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ESRA NUR GÖLÜMRANİYE ASİYE AĞAOĞLU ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BESİME ECE İBANOĞLUTUZLA VEHBİ KOÇ VAKFI KOÇ ÖZEL LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN ÇELEBİTRABZON AFFAN ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN ERKANTİRE ÖĞR. MELAHAT AKSOY AND.ÖĞRETMEN LBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EGE CAN DİKİCİTERAKKİ VAKFI ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
NİL SÖZENTERAKKİ VAKFI ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BERKAN ÖZELTERAKKİ VAKFI ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM ÖZDEMİRTEKİRDAĞ BELEDİYESİ ANADOLU ÖĞRETMEN LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ BİBERTED BURSA ÖZEL KOLEJİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ULAŞ ÇİÇEKLİTED ALANYA KOLEJİ ÖZEL LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DİLEK DUYGUNŞİŞLİ NİŞANTAŞI N.AKIN ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
NUR ASENA GÜNŞİŞLİ NİŞANTAŞI N.AKIN ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLAR ÖZCANŞİŞLİ NİŞANTAŞI N.AKIN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EMİNE SENEM TUNAŞİŞLİ NİŞANTAŞI N.AKIN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TAMER UMUT KELTEKŞİŞLİ NİŞANTAŞI N.AKIN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GÖKHAN PARLAKYILDIZŞİŞLİ NİŞANTAŞI N.AKIN ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ALİ ARDA GÜLBAHARŞİŞLİ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKE EGE BAŞBAYŞİŞLİ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGE ÇATAKŞİŞLİ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EREN MERT ALANŞİŞLİ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İREM ÇETİNŞİŞLİ MECİDİYEKÖY ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
EKREM BAYIRBAŞIŞİŞLİ MECİDİYEKÖY ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERFİN KAHRİMANŞİŞLİ ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ARDA BERK ŞENTÜRKŞEHZADE GEDİZ ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ATAKAN DALSİVAS HALİS GÜLLE ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERK KALESİLİVRİ SELİMPAŞA ATATÜRK ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET FATİH YÜKSELSİLİVRİ HASAN-SABRİYE GÜMÜŞ ANADOLU LBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN NİŞANCISEMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MAİDE PELİN DAĞSEMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALİ ALTUNSARIYER USKUMRUKÖY ALİ AKKANAT ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MERT EVİRGENSARIYER USKUMRUKÖY ALİ AKKANAT ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CAN MİRATASARIYER ROTARY 100.YIL ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KAAN ASLIMSARIYER ÖZDEMİR SABANCI EMİRGAN ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DOĞA SEVGİ AYAZSARIYER ÖZDEMİR SABANCI EMİRGAN ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
EGE ERYAZGANSARIYER ÖZDEMİR SABANCI EMİRGAN ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
DORUK AKGÜLSARIYER İSTİNYE LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BEKİR EFE ÇAKIRSAMSUN TÜLAY BAŞARAN ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ONAT BAŞARANSAMSUN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
CEM ŞİRİNSAMANDAĞ Y.ACUN ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERKER YILDIRIMSAKARYA FİGEN SAKALLIOĞLU ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ŞEYMA KAYASAKARYA ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ARDA TORUNÖZEL YÜCE FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FURUZE MELİS ÇATAKÖZEL YILDIZ LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FIRAT KARATAŞÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SERHAT ÖVETÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
HAYAL ÖZTÜRKÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
NEŞET ORKUN GİRİTÖZEL ÜSKÜDAR FAZİLET ERKEK FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK KURTULUŞÖZEL UĞUR LİSESİÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
DOĞUKAN DEMİRCİÖZEL UĞUR LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BERK AKTAŞÖZEL UĞUR LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CENK BATUHAN SEVENÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ERKUTAY DURAKÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
NURİ ANT SÜTÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DOĞUKAN YARKIN ÜNGÖRÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
KARDELEN DÖNMEZÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ÖVGÜ MUŞÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ORHUN ÖZKANÖZEL UĞUR ASIRLIK ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HALİL İBRAHİM EFEÖZEL TÜRK FEN LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EGE PEHLİVANÖZEL TÜRK FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET İBRAHİM AYHANÖZEL TUNÇSİPER LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MELİH ALTUNAYÖZEL TRAKYA LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FATMA BÜŞRA ALGEÇÖZEL TED ALİAĞA LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP DİLAN YÜREKLİÖZEL TAN FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KEREM BAYDARÖZEL ŞAHİNKAYA ÖZLÜCE KOLEJİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
VELİ KARATAŞÖZEL SERVERGAZİ LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HAZAL EROĞLUÖZEL SARIYER DOĞA LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ ÖNDERÖZEL SARIYER DOĞA LİSESİÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLAH BAYRAMÖZEL SANKO LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SELİM SALYANCIÖZEL SAKARYA ÜNV.VAKFI ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SELEN SOKULLUÖZEL SAİNTE PULCHERİE FRANSIZ LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MAHMUT HAZER YENİCEÖZEL SAİNTE PULCHERİE FRANSIZ LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SANİ ŞALCUMÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ENGİN ÖZGENÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ROY ŞEĞİKOĞLUÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EMİR KISALARÖZEL SAINT MICHEL FRANSIZ LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ASYA ÇAKIRÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ARTUN EROLÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EGE SAMİM İNSELÖZEL SAINT BENOIT FRANSIZ LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İLAYDA ÖZDEMİRÖZEL SAINT BENOIT FRANSIZ LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MEHMETCAN ÇELİKÖZEL SAINT BENOIT FRANSIZ LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
NUR ŞENOĞLUÖZEL SAFİYE SULTAN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BELGİN ZEYNEP FİNSÖZEL NOTRE DAME DE SION FR.LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TAMAY AYDINÖZEL NOTRE DAME DE SION FR.LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ONUR EROL MUMYAKMAZÖZEL NOTRE DAME DE SION FR.LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CEREN KOÇYİĞİTÖZEL MERTER ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MİTHAT DEĞİRMENCİÖZEL MERSİN BAHÇEŞEHİR KOLEJİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İLHAN FERİT ÖZTÜRKÖZEL MELİKE PINAR LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BURAK KÖROĞLUÖZEL MEKTEBİM ÇORLU ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TEVFİK SEMİH KARAKURTÖZEL MAVİ BİLGİ ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERT CİVELEKÖZEL MARMARA LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ECEM AYDINÖZEL MARMARA FEN LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET EMİN ÇİDOÖZEL MARMARA EVLERİ İHLAS LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEHRİNAZ BARUTÖZEL MANAVGAT BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MERTCAN AKTAÖZEL MANAVGAT BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
OZAN ABDULLAH BEDİRÖZEL MALTEPE GÖKYÜZÜ KOLEJİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ELİF TATOĞLUÖZEL KÜLTÜR LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BELGİN YILDIZ KANAATÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN KAĞAN KOCAGÖZÖZEL KOCAELİ BAHÇEŞEHİR LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA SEZALÖZEL KİPAŞ ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALARA EKİN KELEŞOĞLUÖZEL İZMİR AMERİKAN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FATİH SALİH ZORÖZEL İSTİNYE UFUK LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
AHMET KAYAÖZEL İSTANBUL FATİH ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TEMEL MERT TAŞKINÖZEL İSTANBUL FATİH ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM ŞAHBAZÖZEL İSTANBUL FATİH ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYŞENUR CİĞERÖZEL İSTANBUL COŞKUN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GÖRKEM DAĞ SARPTUNALIÖZEL İSTANBUL AR-EL FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HASAN MERTKAN ARTIKÖZEL İSTANBUL AR-EL FEN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TAHA TURALİOĞLUÖZEL İSTANBUL ANAFEN FEN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GÖKHAN AKKUŞÖZEL İHLAS KOLEJİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN SAĞIRÖZEL GÜNHAN KOLEJİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HEBUN İLHANLIÖZEL GÖKKUŞAĞI ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ALİ MERT SEYHANÖZEL GÖKDİL LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ONUR ÖZAYÖZEL GÖKDİL LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
İDİL GÜLERÖZEL GELİŞİM LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
DAMLA ÖZTÜRKOĞLUÖZEL GELİŞİM LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ONUR GÜZELÖZEL GELİŞİM LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CEMAL AKSOYÖZEL GAZİANTEP KOLEJİ VKF.ÖZEL ANADOLU LİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SELİN ŞENERÖZEL FLORYA LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DİLARA GÖYMENÖZEL FLORYA FİNAL KOLEJİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED DERVİŞ COŞANDALÖZEL FIRAT LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ARCA ERDİKÖZEL FATİH KOLEJİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKE ÖNYÜKSELÖZEL EYÜBOĞLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DOĞAN AKERÖZEL EYÜBOĞLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN ALARÇİNÖZEL EYÜBOĞLU FEN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
UĞURCAN ERGENÖZEL ESENKENT OKYANUS ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN IŞIKÖZEL ESENKENT OKYANUS ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERVE KARAMANLIÖZEL ESENKENT OKYANUS ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
COŞKUN CENK ALTIKARDEŞÖZEL ERDİL LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YUSUF BARAN KILINÇÖZEL ERDEM LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NESLİHAN SEDEF TORAÖZEL EĞT. VE YAŞAM MRK. OKYANUS LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALİ CANBERK ÇELİKÖZEL EDİRNE FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM CEM ARSLANÖZEL EDİRNE FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BÜŞRA DİLARA DOĞANÖZEL DOĞAN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ASEL ŞEŞENÖZEL DOĞAN LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OKAN DEMİRELÖZEL DOĞAN LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SELİM KURTULUŞÖZEL DOĞAN LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ALİ BARAN DURMUŞÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN FEN LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TALHA DEMİRELÖZEL ÇINAR LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN KARANÖZEL ÇIĞIR LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
GAMZE ÇELİKÖZEL ÇANAKKALE ÖZEL LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
KAYIHAN CEYLANÖZEL ÇAĞ LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERK PEKERÖZEL CENT LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ALPCAN CEBECİÖZEL CENT LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÜMMÜHAN ERTANÖZEL BÜYÜKÇEKMECE FATİH FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ERDİNÇ KUPLAYÖZEL BÜYÜK LİSEELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYKUT YILDIRIMÖZEL BURSA SINAV ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ONUR ALİCANÖZEL BURSA SINAV ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ARAN MERİÇÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERK KOÇÖZEL BURSA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ALP TAŞERÖZEL BİLGE LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EREN CANBERKÖZEL BEYKENT FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BORAN TOMATIRÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALPCAN KUSEYBATÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
UMUT YANGALÖZEL BAHÇEŞEHİR LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKAN VURALÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
OSMAN ONUR GÖKAYÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA ALPER ŞENÖZEL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BANDIRMA ŞUBESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KAAN ÖZKORKMAZÖZEL BAHÇEŞEHİR FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLA PINAR AKSOYÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA FEN LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ZELİHA YILDIRIMÖZEL BAHÇEŞEHİR ALANYA FEN LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EGE KESKİNÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERK KAYAÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT EFE DALYANÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN ONUR SAÇAKLIÖZEL AVCILAR DOĞA ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BURAK ÇEKİÇÖZEL AVCILAR DOĞA ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA ARSLANÖZEL ATLANTİK AHMET ULUSOY ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İLKER FURKAN KAHYALARÖZEL ATAYURT FEN LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN DENİZÖZEL ATAFEN LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MAHMUT KAVLAKÖZEL ATA LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AHMET SATARÖZEL ATA LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HASAN ABAZAÖZEL ANTALYA LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ KORKMAZÖZEL ANTALYA LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BURHAN CEM SEZEROĞLUÖZEL ANAKENT KOLEJİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ARDA DÜŞÜNÖZEL ADANA GÜNDOĞDU KOLEJİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BAHAR TUNA ÇELİKÖZEL ADANA GÜNDOĞDU KOLEJİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SENA AKYILDIZÖZEL ACIBADEM ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
ŞERİFE KUŞOSMANGAZİ MALCILAR LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
TUGAY CENGİZOSMANGAZİ GAZİ ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KAAN KARSUODTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ATAKAN ALİ ÖZKAYAMUĞLA ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SELEN KURTULUŞMİLLİ EĞİTİM VAKFI ÖZEL İSTANBUL LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
GÜLŞEN İLAYDA ÖZBEKMİLAS ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
NADİR ERCAN ÖZKAYAMERAM ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ALİ KAAN ERGÜNMELİKGAZİ MUSTAFA EMİNOĞLU ANADOLU L.ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FATİH ARLIYÜZMALTEPE KADİR HAS ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TAYFUN YAĞIZ SEMİZMALTEPE HANDAN HAYRETTİN YELKİKANAT TEKNİK VE END.MESLEK L(AND.TEKNİK)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
UMUT AYDOĞMUŞMALTEPE HANDAN HAYRETTİN YELKİKANAT TEKNİK VE END.MESLEK L(AND.TEKNİK)ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM FIRATMALTEPE E.C.A. ELGİNKAN ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
BERK ERGİNCANMALTEPE E.C.A. ELGİNKAN ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALPER ARIÇAYMALTEPE ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EYLÜL YEŞİLYURTMALTEPE ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEBNEM ÇAKIRMALTEPE ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DİDEM İZERLÜLEBURGAZ ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
OĞUL ERELLÜLEBURGAZ ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ SİMA ZARAKÜÇÜKÇEKMECE TOKİ HALKALI GÜNEŞ PARKEVLERİ LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ALKAN HÜR YURDABAKKÜÇÜKÇEKMECE PROF.DR.SABAHATTİN ZAİM ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CEMRESU DEMİRKÜÇÜKÇEKMECE PROF.DR.SABAHATTİN ZAİM ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN BARIŞKÜÇÜKÇEKMECE İ.AKTAR ANADOLU TEKNİK LYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MERT BAŞPINARKEŞAN YUSUF ÇAPRAZ ANADOLU LİSESİULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ
BURAK SOYKANKEŞAN ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞAHİN ÖZKULKEÇİÖREN FARABİ LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İLAYDA NUR DERYAKARTAL SEMİHA ŞAKİR ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
KAAN ÇAKIRKARTAL BURAK BORA ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMED SAİM GÜLAYKARŞIYAKA EMLAKBANK SÜLEYMAN DEMİREL ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SAMET ZORLUTUNAKARŞIYAKA EMLAKBANK SÜLEYMAN DEMİREL ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MERT BİLDİKKARŞIYAKA EMLAKBANK SÜLEYMAN DEMİREL ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BURCU SENYELLİKARŞIYAKA CİHAT KORA ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
HÜSEYİN TANYILDIZKARS HÜSNÜ M.ÖZYEĞİN ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ONUR KAYSERİLİOĞLUKARAMAN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AHMET EMRE ALBAYRAKKAĞITHANE CENGİZHAN ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KADİR EMRE YILDIRIMKAĞITHANE ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ARDA AKÇİMENKADIKÖY SUADİYE LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ENES EKREM DİRİLKADIKÖY KENAN EVREN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BOĞAÇ HAN TAŞKÖYKADIKÖY KENAN EVREN ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EFE ŞENGÖZKADIKÖY İNTAŞ MEHMET AKİF ERSOY LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ERGÜLKADIKÖY GÖZTEPE İ.KURŞUNOĞLU ANADOLU LELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALİ BERKE İSKEÇELİKADIKÖY FENERBAHÇE LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
TOLGA TİMURKADIKÖY 50.YIL TAHRAN ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ BAĞDADİKADIKÖY 50.YIL TAHRAN ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YAVUZ SELİM KARAOĞLUİZMİT ATILIM ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İREM DENİZ DERMANİZMİR CENGİZ AYTMATOV SOSYAL BİLİMLER LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN İLHANİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
CAN İPEKİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ İZZET SARIAHMETİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BAHADIR IŞIKİSTEK ÖZEL BİLGE KAĞAN LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MELİH AZAKİSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TUNAY URALİSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DEFNE BABANİSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
NAKİ SARIBOĞAİSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ARAL PİKDÖKENİSTEK ÖZEL BELDE FEN LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
AHMET UĞURKAN YILDIZİSTANBUL Z.KALKAVAN AND.DENİZ.TEKNİK LBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
RECEP TUFAN BEKTAŞİSTANBUL NURİ CINGILLIOĞLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BORA AVRAMOĞLUİSTANBUL MAÇKA ANADOLU TEKNİK LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN CESURİSTANBUL MAÇKA ANADOLU TEKNİK LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MELİK MUHİDDİN KILIÇİSTANBUL KADIKÖY LİSESİ (AND)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GÖKBERK KOÇİSTANBUL HAYDARPAŞA ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ZEKİ EROĞLUİSTANBUL HAYDARPAŞA ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERT ÖKTEMİSTANBUL HAYDARPAŞA ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
KADİR URAZ ALACALIİSTANBUL GALATASARAY LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ENDER ÇAMURİSTANBUL BEYLİKDÜZÜ HÜSEYİN YILDIZ AND.LİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
FERDA ALMİLA MARAŞLIOĞLUİSTANBUL BEYLİKDÜZÜ HÜSEYİN YILDIZ AND.LİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALİCAN DEMİRELİSTANBUL BEYLİKDÜZÜ HÜSEYİN YILDIZ AND.LENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERKE DENİZİSTANBUL BEYLİKDÜZÜ 75.YIL CUMHURİYET LYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
BEDİCAN MERT HAMİTOĞLUİSKENDERUN TOSÇELİK FEN LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLA ŞAHİNİNEGÖL NUH MEHMET KÜÇÜKÇALIK ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN CIRITGÖRELE HALİL GÜREL ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MURATHAN GÜRELGİRESUN HAMDİ BOZBAĞ ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER ORÇUN ERDOĞANGEDİZ FEN LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK ÜNOĞLUGAZİOSMANPAŞA MEVLANA ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ÖYKÜ GEYİKFMV.ÖZEL ERENKÖY IŞIK FEN LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN REMZİ OTGÖZFETHİYE ÖMER ÖZYER ANADOLU ÖĞRETMEN LİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
RECEP MERT DEMİRCİFETHİYE ÖMER ÖZYER ANADOLU ÖĞRETMEN LENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
METİN FAİK ERÖZTEKİNFATSA ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MURAT MUHAMMET BÖLÜKBAŞIFATİH YEDİKULE ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AHMET ORKUN GENÇERFATİH YEDİKULE ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ALPTEKİN CİNBATFATİH PERTEVNİYAL LİSESİ (AND)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ABDULKADİR ÇAYHANFATİH KOCAMUSTAFAPAŞA LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYÇA ERFATİH ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL TUNAEYÜP ALİ RIZA ÖZDERİCİ LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BELİZ KANTARCIESKİŞEHİR KILIÇOĞLU ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖYKÜ ÖZBUDAKEREĞLİ ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
SOYKAN KUZUCUEDİRNE ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA ALİ AYKONDENİZLİ ORHAN ABALIOĞLU TEK.VE END.MES.L (ANADOLU TEKNİK)MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVKET TUĞBERK SERTÇELİKDENİZLİ NEVZAT KARALP ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
TANKUT PANAYIRDENİZLİ MUSTAFA KAYNAK ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
KEMAL BURAK KAYHANDENİZLİ ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ENDER ÇOKOLÇUKUROVA SUNGURBEY ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BAYRAM BERKER SAYGINÇORLU MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BURAK SATIRCIOĞLUÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN TUNALIÇANAKKALE VAHİT TUNA ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ERDEM DEMİRHANÇANAKKALE ALİ HAYDAR ÖNDER ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SİNAN EGE ERÇAĞBÜYÜKÇEKMECE TEPEKENT ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MAHMUT ÜNVERDİBÜYÜKÇEKMECE EMLAK KONUT MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN ARSLANBÜYÜKÇEKMECE EMLAK KONUT MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN ALPANBÜYÜKÇEKMECE EMLAK KONUT MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EMRE KURALBÜYÜKÇEKMECE EMLAK KONUT MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN TOLGA ALPERBÜYÜKÇEKMECE ATATÜRK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MERT KARENBURSA ŞÜKRÜ ŞANKAYA ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÜMRAN ÜNALBOLU İ.BAYSAL ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
DORUK KORAL ÇİZMECİOĞLUBOLU İ.BAYSAL ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
TUĞÇE ÖZCANBOLU İ.BAYSAL ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
DURU ÖNVERBEYOĞLU İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA FIRTINABEYOĞLU İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ZELAL SULHANBEYOĞLU İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
HASAN BERK ARICABEYOĞLU ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN BAYBEYLİKDÜZÜ CAHİT ZARİFOĞLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TAYLAN FIRAT ÇELİKBEYKOZ ANADOLUHİSARI ANADOLU TİC.MES.LYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGÜR TAYLAN TAŞTUTANBEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İLKE ÖYKÜ KELEŞBEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BETİGÜL KAYABEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AND UTKU KAAN TOMBULBEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EMİRHAN ÇELİKBEŞİKTAŞ ARNAVUTKÖY K.YİĞİT ANADOLU LELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK SÖZERBEŞİKTAŞ ARNAVUTKÖY K.YİĞİT ANADOLU LBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ARDA SEZERBAYRAMPAŞA SUAT TERİMER ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
AYBÜKE DUYGU TUFANBAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ÖZEL BAŞKENT KOLEJİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BENAN MANTAŞBANDIRMA KEMAL PİRECİ ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
OĞULCAN NECATİ YARARBANDIRMA AYYILDIZ ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
TUĞRUL GÖKSU AKKAYABALIKESİR MUHARREM HASBİ ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
OKTAY FURKAN UYGURBALIKESİR MUHARREM HASBİ ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SUAY BAŞYAZICIOĞLUBALIKESİR FATMA EMİN KUTVAR ANADOLU LİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
YAŞAR EFE PEKGÖZBAKIRKÖY HASAN POLATKAN ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERT GÜNALBAKIRKÖY GÜRLEK NAKİPOĞLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYŞE ŞEYMA ÇETİNLERBAKIRKÖY GÜRLEK NAKİPOĞLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BURAK CANBAKIRKÖY FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MURAT SAM DİKİCİBAKIRKÖY FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
UĞUR CAN SÖNMEZBAKIRKÖY FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR NUR DÖLEKBAKIRKÖY ATAKÖY CUMHURİYET ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ERDEM YİĞİT ULUBAHÇELİEVLER KEMAL HASOĞLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA KEMAL CANBAHÇELİEVLER FÜSUN YÖNDER ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERKE KARABAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
METEHAN İSHAKOĞLUBAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN TEOMAN BAYDARBAĞCILAR M.NİYAZİ ALTUĞ ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZCAN GÜRSOYBAĞCILAR M.NİYAZİ ALTUĞ ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
HİLMİ YİĞİT KOCAOĞLUBAĞCILAR ANADOLU TEKNİK LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SARUHAN ÖZKANBAĞCILAR AKŞEMSETTİN ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
TURGUTALP TUĞBAFRA KIZILIRMAK LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
UMUT IRAKBABAESKİ ATATÜRK ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
EMİNCAN SAKALLIAYVALIK ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HAFİZE HAZAL İLKERAYDIN S.DEMİREL ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERT ÖZDEMİRAYDIN EFELER ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ATA KEMAL ÜSTÜNATAŞEHİR TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ŞAHİNATAŞEHİR TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GÖKSU GÖLATAŞEHİR TEB ATAŞEHİR ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
KEMALCAN AKYOLATAŞEHİR PROF.FAİK SOMER ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER MERT SOLAKATAŞEHİR PROF.FAİK SOMER ANADOLU LİSESİİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT İSKEÇEATAŞEHİR PROF.FAİK SOMER ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ÇAĞILTIATAŞEHİR MUSTAFA KEMAL ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
DERYA TANYILDIZATAŞEHİR HABİRE YAHŞİ ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
YAVUZ SELİM ORUÇATAŞEHİR HABİRE YAHŞİ ANADOLU LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SERRA KAÇARATAŞEHİR HABİRE YAHŞİ ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
MELİS NUR VERİRATAŞEHİR HABİRE YAHŞİ ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BÜNYAMİN ENİS KARAANTALYA ÖZEL TOROS AKDENİZ ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
DERİN ŞAHİNANTALYA M.-NURAN ÇAKALLIKLI ANADOLU LİNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SÜLEYMAN KAAN AKPINARANTALYA LİSESİ (AND)ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DAMLA TEMİMHANANTALYA ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
FARUK DUMANCIANTALYA ADEM TOLUNAY ANADOLU LİSESİİŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT AĞCAANTAKYA SELİM NEVZAT ŞAHİN ANADOLU LYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
AHMET YILDIRIMANTAKYA SELİM NEVZAT ŞAHİN ANADOLU LENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SONAY YARAYICIANTAKYA NECMİ ASFUROĞLU ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL ZUBARİANTAKYA NECMİ ASFUROĞLU ANADOLU LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
GÖKBERK İNCEANKARA AYRANCI ANADOLU LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM NURALALANYA A.FEVZİ ALAETTİNOĞLU ANADOLU LİSESİBİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT GENÇAYAKDENİZ SALİM YILMAZ ANADOLU LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YASEMİN HANCIADAPAZARI ÖZEL ENKA ANADOLU LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MERT KILANAÇIKÖĞRETİM LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
ONUR SEVİNÇAÇIKÖĞRETİM LİSESİYAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MUHARREM SİNAN ÖZERAÇIKÖĞRETİM LİSESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BİLGE ŞAYINAÇIKÖĞRETİM LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
CİHAN UYGANAÇIKÖĞRETİM LİSESİENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
MİNE BARUTÇUAÇIKÖĞRETİM LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
RUMEYSA DEVECİAÇIKÖĞRETİM LİSESİELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AHMET İBRAHİM AKSOYAÇIKÖĞRETİM LİSESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YAĞIZ EGE ÖZCANAÇIKÖĞRETİM LİSESİENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ApplyBAU'ya Sor